Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie Redzi to coś więcej niż sam Wiedźmin 3. Poprzednie części (szczególnie 1-ka) są równie świetne. Jedne z niewielu gier, do których mogę i chcę regularnie powracać. Całościowo to prawdopodobnie jedna z moich ulubionych, jeśli nie ulubiona seria.

 

O Thronebreakerze, którego jeszcze nie miałem okazji ogrywać, też słyszałem dużo pochlebnych opinii.

 

No nie wiem, hype chyba uzasadniony. :gayos:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Rozi napisał:

No tak jest, ale goście zrobili jedną, czy dwie dobre gry, a robi się z nich nie wiadomo kogo. Oni nie potrafią dobrze gry zoptymalizować.

No From Software też odwalilo fuszerke w tym aspekcie z pierwszymi Dark Soulsami ale to nie zmienia faktu, że to fantastyczna produkcja. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Voytec napisał:

Ja tak samo. Zajechałem wentylator w swoim kompie, bo on wybitnie nie służył do grania, ale Wiedźmin 2 to jedyna gra na PC którą musiałem ograć :)

Jak zapowiedzieli wersję na Xbox-a, to liczyłem, że następnie przyjdzie kolej na PS3, ale niestety. Szkoda ogólnie, że każda część skupiała się na czymś innym i nie było jakiegoś większego powiązania między grami i ciągłym pościgiem za Ciri we wszystkich częściach.
No, ale co tam, Obóz Kaedwen z drugiej części i to nawiedzone pole bitwy na zawsze zostaną mi w pamięci. Jaki tam jest klimat:banderas:

Odnośnik do komentarza

Jedyneczka miała też niepowtarzalny klimat. Te lokacje i dialogi. Dwójka względem jedynki była mocno konsolowa. Krótka i cały czas korytarze raz większe raz mniejsze. Jednak dalej świetna gierka. Byłem trochę zawiedziony dwójką bo oczekiwałem jedynki tylko większej i lepszej pod każdym względem. 

 

Całe szczęście trójeczka wróciła do korzeni i dostałem to czego oczekiwałem od 2 do tego dostałem więcej niż się spodziewałem. :banderas:  Jedynie system walki mógł by być bardziej skomplikowany. Jedynka miała ciekawy ale mocno PCtowy co mi się podobało bo było trochę kombinowania. 

Odnośnik do komentarza

Nie no jedynka to był taki paździeż, że cieżko mi się w to grało. Na szczęście wtedy posiadałem mocarny PCMR żeby sobie na luzie odpalić tego wiedźmaka 2. Prawilnie wybrałem historie z rochem, a później kumpel mi opowiadał jak u niego się potoczyła historia z iorwetem :obama:  

Ta gra była mocarna fabularnie i technicznie. Mimo, że miała dużo uproszczeń konsolowych to graficznie wyglądała jak next gen swego czasu. 

W1 osobiście zagrałem dopiero po przeczytaniu książek. Pamiętam, że bez znajomości lore jak dowiedziałem się o W1 to zapytalem : "a dlaczego nie można skakać rpgu? Przeciez to nienormalne" :yao: 

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin i problemy z optymalizacją?  Jedynymi problemami tej gry w dzień premiery to ze 2 zbugowane misje poboczne i 20 fps na bagnach, kto oglądał jakieś analizy to wie dlaczego tak było ;) Reszta problemów to ułomności konsoli, megaszybki dysk i procesor. Grałem, przeszedłem, nie stwierdziłem innych problemów, gra była całkowicie grywalna i jak na premierę, dość dobrze zoptymalizowana, a na klatki jestem uczulony strasznie. Widocznie innym uczulenie przeszło w jakąś chorobę psychiczną, ale w każdym temacie znajdą się tacy ludzie, którzy piszą jakieś bzdury.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...