Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

W sam raz na social distanci... oh, wait...

 

To jest niesamowite, jak ta gra jest rozwijana lata od premiery kompletnie za darmo przy już i tak komicznie niskiej cenie... Inny developer życzyłby sobie 4,99$ za dodatkowy kapelusz i 2,99$ za możliwość zmiany koloru włosów postaci. A tu wychodzi jeden ludek z grą dekady i takie cuda wyprawia.

 

Ciekaw jestem, czy jemu się to opłaca, czy jednak polega na wsparciu wydawcy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
A korva doczekam się tej gry na pss eu czy już zapomnieli że nie ma od roku???

Ale jaja, nawet mi wyiebali z biblioteki zakupionych gier, miałem kupiona cyfrę na PS4 a teraz w zakupionych nie ma WTF

W apce play station nie mam ale na stronie PS jest uff Ciekaw czy mi znajdzie na PS5 z poziomu strony www nie da się wymusić download na konsoli - wywala błąd...
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przejść skull caverna bez używania jedzonka i potek (niby można zrobić to schodkami no ale na to potrzeba 10k kamienia A to już kurwa trochę jest) albo zdobyć 50k punktów w tej minigierke w saloonie. No jest tego trochę. Mi się udało uzbierać na kozag skrzynki które są ze sobą połączone więc możemy je postawić elegancko w dwóch różnych miejscach a itemki dalej będziemy mieć. Szkoda że ziomek nie chce wprowadzić jakiegoś easy moda do dungeonów bo dla mnie to najgorszy i najnudniejszy element tej gry A jednak jak chce się mieć fajne rzeczy to trzeba je robić  :(

Odnośnik do komentarza

Miętkiś pawcio. Przede wszystkim uderzaj do wulkanu po cinder shard do ulepszania miecza w kuźni. Infinity Blade (musisz jeszcze kupić bądź znaleźć 3 galaxy soul) tłucze lekko nawet serpentyny w Skull Cavern przy "dangerous mode". Pierwsze co to ulepszać rzeczy. Narzędzia możesz czarować przy pomocy prismatic shard tylko kilka trzeba ich mieć bo losowe statystyki wypadają. Mi za pierwszym razem wypadło bottomless dla konewki i już nie muszę martwić się o wodę.

Zadania od pana Qi (w sumie to już mam pewność, że to aluzja do postaci Q ze Star Treka) na pierwszy rzut oka wydają się trudne. 100 pięter w SK da się zrobić i najlepiej schodami. Schody można zrobić z kamieni albo kupić w niedzielę u obwoźnego sprzedawcy na pustyni za minerał "Jade". Tego najlepiej farmić przy pomocy maszynek do duplikowania gemów. 

Wiele nowych przepisów używa promieniotwórczych rud, a te wypadają tylko jeżeli mamy aktywny quest od pana Qi. Ale jak zrobisz 120 pięter w tydzień w kopalni w górach (da się zrobić spokojnie i bez schodów) to możesz potem aktywować tryb "dangerous" i farmić do woli rudy (choć i tak mało ich jest).

Na ten moment najgorzej wygląda chyba złapanie legendarnych rybek w 3 dni i hodowanie fasolek pana Qi (co aktualnie robię).

 

Ciekawostka: przy przedzieraniu się przez kopalnię wypadła mi

Spoiler

nowa maszynka do "klepania" zwierzątek. Jako, że nie robiłem story pod JojaMart nawet nie wiedziałem, że takie coś istnieje.

 

Odnośnik do komentarza

Wtedy jeszcze nie wiedziałem. Natrafiłem ostatnio na 3 jak robiłem questa :/ Technicznie rzecz biorąc nie ma nic lepszego od miecza. Najbardziej zbalansowane statystyki ma. Młot za wolny, sztylet za słaby (i za krótki), a buffy z kuźni tak średnio poprawiają staty. Ale chyba wcisnę do młota jak już wykupię wszystkie schematy za kamyki bo dropią słabo w tej kopalni. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...