Skocz do zawartości

Stardew Valley


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ale ta gra ma tyle contentu, co to głowa mała. Można być kim się chce, wędkarzem, górnikiem, a nawet wojownikiem i na Tym nawet zarabiać. Nie trzeba być farmerem, żeby sadzić plony i opiekować się zwierzętami, tyle rozwoju w grze masz, że nie masz co w ręce włożyć. Czekam na ten nowy dodatek, co autor robi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Holy shit oni to naprawdę zrobią, naprawdę będzie wersja na Vitunię!

 

Mało tego, będzie to cross-buy. Wszyscy, którzy mają już gierkę cyfrowo na PS4 dostaną wersję na Vitę za darmo. 

 

Co za wspaniałe wieści. 

Odnośnik do komentarza

No to warto było jeszcze nie sprzedawać vity, zaje.bista wiadomość. Mam nadzieję tylko że tego nie anulują bo już nie takie tytuły / porty były kasowane, ale z drugiej strony twórcy cały rok nie dawali żadych konkretów, więc może rzeczywiście upewnili się że wszystko pójdzie po ich myśli.

Odnośnik do komentarza

Nie anulują raczej. Celowo dev czekał tyle czasu z ogłoszeniem tego oficjalnie, aby być absolutnie pewnym, że port na Vitę będzie możliwy. To nie jest Nicalis, żeby naobiecywać a potem mieć to w du,pie. Wszystko co ConcernedApe obiecuje to zawsze jest spełnione. 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

A ostatnio sobie myślałem kiedy oni w końcu tą wersję na Vitunię wypuszczą. No i proszę :). Podoba mi się ten styl ogłaszania daty premiery na kilka dni przed samą premierą. Czekam bardzo, ostatnio Vitę odkopałem i więcej poza domem gram niż na Switchu.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wersję na switcha i magia tej gry odżyła. Miałem odpalić coś innego, ale konsola uśpiona była na sv. I przegrałem tak kilka godzin bo ciągle było coś do zrobienia. 2 razy już zemdlałem, raz nie zdążyłem wrócić z kopalni a raz z ryb. Zbudowałem mostek nad morzem i co kilka dni wpadają muszle i korale. Bardzo fajna kasa na początek. Muszę się skumulować z Eliotem, mam nadzieję, że w jego.chatce na plaży jest coś ciekawego. Teraz w planach rozbudowanie farmy zarówno o rośliny jak i zwierzęta. 

Odnośnik do komentarza

Agroraport:

 

Mam już kurnik i 4 kury, w budowie jest silos. Jest lato, więc czekam na plony. Ładnie sobie wszystko ułożyłem a samo pole otoczyłem płotem. Wyłożyłem też chodnik. Olewam na razie mieszkańców bo na to jeszcze będzie czas. Nie wiedziałem o co chodzi z eventem z zupą. Teraz już wiem, że trzeba mieć przy sobie wysokiej jakości składniki. Ja dolałam to co po drodze znalazłem w śmietniku  czyli joja colę - No nie smakowała temu ważnemu gościowi. No ale taka jest ta gra uczysz się na błędach. Teraz nie wiem czy zbierać 10k na kuchnie czy 7,5 na wędkę z irydium. Bo mam już 7 lvl fishingu i fajne ryby się trafiają, a niektórych skur.wieli nadal nie mogę wyciągnąć. Dodatkowo wrzucam 6 klatek do morza codziennie. Co za gierka :banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...