Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścigi imo najgorsze gówno w DS. Ale kilka zabawek z Director's Cut przydatnych. No i drogi drogami ale nie ma lepszej rzeczy jak tyrolka. Całe góry usiane "widelcami" miałem. Chyba dopiero w DC wózek chiralny można było zabierać na tyrolkę chociaż nie jestem pewny bo w podstawkę nie grałem. Przydatne przy większych zamówieniach.

Odnośnik do komentarza

Tyrolka przez góry to jest nieoceniony środek transportu :)

 

Panowie bo nie pamiętam teraz więcej lajków dostaje się za porzucone przesyłki jak wrzucę je do skrzynki pocztowej czy do docelowej lokacji? Logiczne wydaje się, że do docelowej lokacji, ale jak parę zbędnych paczek wpakowałem do skrzynki to też jakieś lajki wpadły i poprawiły statystyki.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, mario10 napisał:

Ależ ta gra mi robi robotę. Po całym dniu pracy siadam wieczorkiem w słuchawkach. Sam załadowany i wyprawa ze świetną klimatyczną muzyczką w tle przez pustkowia Ameryki :banderas:

 

Mam to samo. Wieczór, spokój, planowanko trasy i ekwipunku, i jazdaaa. Z głupia wziąłem poziom trudności very hard, do tego zwykle wybieram najtrudniejsze ścieżki, no i przygody odchodzą takie, że po dotarciu do celu momentami muszę zmywać ze siebie pot. A tyle czasu omijałem tą grę, bo myślałem, że to jakiś tam prosty symulatorek kuriera. A tu się czasami dzieje więcej, niż w niejednej grze akcji. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Schranz1985 napisał:

No wspaniale są te historie jak teoretycznie nic się nie dzieje, z biegasz załadowany opór z górki potykasz się i ogladasz jak cały ładunek odpływa rzeczką :XD:

Haha, noo właśnie nie wyczaiłem jeszcze czy z takiego potknięcia da się jeszcze wybrnąć i odzyskać równowagę, czy już nie. Na razie mi się nie udało :CoolStoryBro:

Odnośnik do komentarza

Pamiętam misje ze zbieraniem paczek w głębokim kanionie z potężnym wodospadem. Średnio się przygotowałem, zebrałem wszystko, gramoliłem się na górę prawie po tych pionowych ścianach i już dosłownie wystarczył 1 metr, a skończyła sie stamina i wszystko pięknie się spierniczyło na sam dół, a ja gdzieś tam się zatrzymałem w połowie. Piękne :fsg:

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem trochę taktykę przy drugim przejściu. Przy pierwszym dzióbałem trochę wątek główny i trochę dostawy poboczne, a teraz jak dostałem się do węzła jeziornego to skupiłem się na lokalsach i realizuję wszystkie dostawy do Inżyniera, Rzemieślnika, a wszystkie gwiazdki zaufania spowodowały, że szybciej dostałem wyrzutnię bolasów na wyższym poziomie i 3lvl egzoszkieletu przez co mogę już sporo nosić na plecach.

Uwielbiam walki z mułami wyrzutnia bolasów świetnie ich pacyfikuje na tym etapie gry :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w miejscu, o którym piszesz, ale natłukłem 20h w kilka dni i na razie muszę zrobić przerwę, mózg mi paruje. Mimo to już teraz w moim mniemaniu DS to dzieło sztuki, do tego z nutą geniuszu. Bardzo rzadko zdarza mi się określać tak jakąś grę, mam takich może ze 2,3. Także ten, Kojima, szacun :notbad: 

 

A i okazuje się, że z zataczania się da się wybrnąć, super. Przydarzyło mi się potknąć, gdy walczyłem z kilkoma mułami naraz, mając delikatny towar na plecach, no i nie było zmiłuj, trzeba było sobie poradzić. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jestem na świeżo po drugim przejściu i przyznaję, że Kojima dał radę. Ta gra ma genialny klimat. To przemierzanie świata przez pustkowia, góry coś niesamowitego. Graficznie wygląda to świetnie, a muzyka to po prostu cymesik. Walka zarówno z mułami jak i wynurzonymi bardzo dobra.
Jak ktoś lubi budować to też odnajdzie się w grze.

Historia przedstawiona w grze jest niesamowita, jak on to wymyślił nie wiem, ale historia jest pierwszorzędna, podobnie jak wszystkie główne postaci, których aż chce się słuchać, wchodzić z nimi w dialogi, robić dla nich zlecenia.
A już ostatnie rozdziały to twist taki, że głowa mała.

Nie wiem jak na premierę, ale przy pierwszym i drugim przejściu gra chodzi idealnie, żadnych zgrzytów oby więcej tak dopracowanych gier.

Uwielbiam tę grę i chaos w głowie po tym co się działo na końcu przypuszczam, że jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Czekam na drugą część :)

 

Byłbym zapomniał o jednej z najlepszej polonizacji w grach.

Edytowane przez mario10
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...