Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Patricko napisał:

Zacząłem kilka dni temu i jest świetnie. Budowanie dróg, dostarczanie paczuszek, ależ to uzależnia.

Obecnie odkryłem własną ciężarówkę, ale wiem że potem są długodystansowe wersję. Rozwijam to Distro, tylko zastanawiam się czy są jakieś szybsze opcje na rozwój, czy po prostu robić zlecenia? Gdzieś czytałem o zleceniach premium, ale to pewnie później w fabule.

Kwestia tego czy idzie po Platynę i chcesz pucharek  tego.
Bo z tego nic więcej nie ma korzyści.
Oczywiście szybciej ogólne statystyki dostaniesz w tym "kółku" lajków ale tak to nic po za tym.

Pytanie co chcesz osiągnąć. Trudność SS opisałem wcześnie odnośnie premium czasowych. Da się ogarnąć, ale trzeba czasu, zaangażowania i cierpliwości, bo musimy się porządnie przygotować, do trasy i rozbudowy infrastruktury.

 

 

21 godzin temu, mario10 napisał:

Taka jest wydaje mi się konstrukcja gry, że dla danego węzła zrobisz 2-3 dostawy i masz 3 gwiazdki, a później to już jest zabawa po trochu. Sam teraz trochę węzłów wykręciłem na full gwiazdek i niektóre szły  jak krew z nosa niestety.

 

Jeśli robisz te same zrobione to tak.
Są takie, które mało dają zlecenia, a nie które dużo.

Jak ci idzie z SS zleceniami? Ogarnąłeś chyba 20 zleceń na czas?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Soyokaze napisał:


Jak ci idzie z SS zleceniami? Ogarnąłeś chyba 20 zleceń na czas?

Szczerze nie wiem w ogóle nie patrzę na trofea tylko cieszę się grą, choć przyznam, że tereny górskie trochę mi dokuczają w sensie tego brnięcia przez śnieg ale nadal się bawię zacnie mimo dopiero 8 rozdziału, a tu już info krąży od DS2 choć to pewnie pieśń przyszłości cieszę się, że jest info o tym, że będzie.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co powrócili po dłuższej przerwie:grałem na premierę i zastanawiam się nad powrotem, by wbić platyne i sprawdźic wersję DC. Czy tyrolki i drogi uległy całkowicie zniszczeniu, czy coś się wam ostało? Bo szczerze, jeżeli mam poświęcić kolejne 10h na naprawę i stawianie na nowo tyrolek, to chyba jednak odpuszczę. A zostało mi raptem zrobienie maxa na czasówki i jeszcze jakieś 2 inne dzbanki. 

 

Edit: zostało mi zebranie nośników danych i wymaksowanie każdego z obiektów. A kojarzę, że nośników chyba z 70 % miałem. Ehh, mogłem to wtedy skończyć ale rdr też czekało na skończenie. 

Edytowane przez Kafaresko
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Rtooj napisał:

Pora się zabrać za ten tytuł, pytanie, czy wersja director cut ma jakieś ułatwienia? Bo cos czytałem że wprowadzili nowe pojazdy, a wolę przechodzić gry bez łatek ułatwiających.

 

Nie nazwałbym tego ułatwiaczami po prostu jest więcej możliwości i w ogóle nie musisz ze wszystkiego korzystać. Bierz Directors Cut normalnie bo wygląda obłędnie.

Odnośnik do komentarza

@Dahaka
Trza bylo zapisać. Pewnie autosave przed budową był:kekw:
Zalecam ci się mniej spieszyć z budową. Też tak miałem, że pewien proces mi przepadł po wczytaniu save`a.
Warto przy jakichś zleceniach grubszych i na czas lub trudnych etapach jednak recznie zapisywac.

A droge czekać, aż inni zaczną też wrzucać.I wrzucać pomału, powoli, a resztę motor albo ciężarówka, ewentualnie pieszo.

Odnośnik do komentarza

Powrot po przeszlo miesiecznej przerwie.

 

Widze ze czesc tyrolek i to tych z 1 poziomu najstarszych w fazie 60%. Nawet ok.

2 poziom min 85-90% jest dobrze.

 

Znow paru bez glowy budowniczych stawia tyrolki:pinch:

Jedna bez sensu kolo Doswiadczonego Kuriera. Noz k**a to tylko 50 maks metrow od niego. Czy ludzie wyobrazni nie maja?:wallbash:

Jak jest podlaczony do sieci to jak najblizej miejsca do celowego.

 

Kolo Farmy zboz ponowne opanowanie strzelania. Chcialem kolejna linie robic. MUŁy mnie zaczely irytowac 3 razy zginalem bo teren fatalny a strzelaja z broni ostrej:wallbash:

 

Jutro ogarne:dry:

 

Wedlug statystyk mam okolo 130 odzin?:blink: I rozdzial cos 9:rolleyes: Ale mi schodzilo na budowaniu :dynia:

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza

@Soyokaze ja jak nie muszę to nie korzystam z tyrolek innych graczy choć teraz w okolicach Heartmana nawet sensownie są postawione 2 szt, staram się sam robić sieć taką żeby mi się dobrze korzystało, a ja mam chyba 8 rozdział więc sporo jeszcze przede mną.

Z mułami to zabawa jest przednia lubię czyścić ich obozy wyrzutnia bolasów lub karabin i padają jak złoto :)

 

Teraz chyba się przeniosę na drugą stronę gór z powrotem na te tereny bez śniegu bo już ta biel mi trochę zbrzydła.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.12.2022 o 16:13, Patricko napisał:

Zacząłem kilka dni temu i jest świetnie. Budowanie dróg, dostarczanie paczuszek, ależ to uzależnia.

Obecnie odkryłem własną ciężarówkę, ale wiem że potem są długodystansowe wersję. Rozwijam to Distro, tylko zastanawiam się czy są jakieś szybsze opcje na rozwój, czy po prostu robić zlecenia? Gdzieś czytałem o zleceniach premium, ale to pewnie później w fabule.

Wersje premium zacznij szybko, tylko wybieraj te, które możesz. Ja np zmieniłem poziom trudnosci na wyższy i robie zlecenia super premium.
Jedyny minus to MUŁy i walka z nimi i oczywiście z bossami.
Ale poza tym żadnej róznicy znaczącej, która by mi sprawiała trudności.

Rozwój następuje raz szybko raz wolno. Grunt to robić różne zlecenie i z jak najlepszymi wynikami.
Jak cię brak czasu goni, to najważniejszy jest stan paczki ilość na raz jakie przekazujesz. Im więcej w cieżarówce do jednego miejsca tym LEPIEJ
Oczywiście przy paczkach na czas jest trudność, że wtedy musisz wszystkie pozostały też elementy spełnić i limit jest też jakoś obliczony, do zdobycia SS oznaczenia wtedy.

@mario10Ale tu mniej kwestie tyrolek, ich korzystanie i potrzeba. Ja chcę budować:D
Mi brakuje nośniki dysku do zebrania, rozbudowa do 3 poziomu każdego elementu i by mieć ten 60 poziom w każdym odgałęzieniu. Brakuje mi tylko na czas bo mam 58, a tak juz nawet do 70-75 czy nawet do 80.

Ja po prostu chcę sobie wybudować:czezky:

Rajcuje mnie to właśnie. Żałuje, że moc sieci jest taka mała ale cóż. Wbrew innym osobom, którzy grę skończyli coś po 100 godzin, to ja tu zabawię prawie 200:D

Z Mułami też lubię, ale zlecieli się jak muchy na otwartej przestrzeni i mnie okrążać zaczęli mając karabiny.
Teraz planuję dokończyć tyrolki i zebrać te dane. Trochę ich mam, a do Platyny potrzeba.

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza

No ja dzisiaj do południa rozkładałem tyrolki w górach, a i tak jeszcze nie mam wszystkich rejonów tam odkrytych. Ale od Mountain Knot do Paleontologa mam piękna ścieżkę, po drodze zahaczając każdego innego typa. Jutro gram dalej, tam jest ten Evo Biolog i pewnie coś tam jeszcze się pojawi, to zabawy będzie ciąg dalszy. Szkoda, że wózeczka nie ciągnie za sobą na tyrolce, trzeba latać po kilka razy po materiały jak się chce coś ulepszyć.



Odnośnik do komentarza
 
Eee grałem pare miesięcy temu ale możesz mieć wózek na tyrolce? Chyba nawet x2? Grasz w Directors cut? 
Nie, w zwykłą. Możliwe, że w DC coś zmienili w takim razie. Nie przeszkadza mi to aż tak, bardziej mnie męczy to levelowanie ostatnich preperrsów na 5 gwiazdek. Robię Veterana i First Prepersa i idzie jak krew. Wiem, że trzeba na maile czekać.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...