Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pierdziele. Czytam te wszystkie posty i nawet nie wiem co mam napisać. 3/4 osób usiłuje przekonać innych, że ta gra to będzie szajs i koniec kropka mimo że w nią nie zagrali (ci co sie podniecają to samo). Zakaz podniety. Zdumiewające podejście, zauważyłem je już w innych tematach. O co tu chodzi? 

 

Zapewne większość krzykaczy i tak nie tknie tej gry a jeśli nawet to gdy spadnie do 120zł. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, oFi napisał:

ludzie przestali grać w gierki, zostali na forum i już mają w pisdzie co to za gra, byle byly plusiki pod smieszkowym komentarzem.

A może ludzie po prostu już tyle lat grają w gierki, że wyrobili sobie jakiś gust i mają jakieś wymagania co do kolejnych tytułów, a nie łykają wszystko jak leci jak stado pelikanów. :) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, cotek napisał:

No dokładnie. Z tego co kojarzę to od tego zawsze były fora, żeby się jarać nadchodzącą grą i o niej sobie dyskutowac, ale takiego jadu to nie widziałem od czasów....kurła nigdy czegoś takiego nie widziałem xD

to widocznie mało jeszcze widziałeś,

 

bo taka sytuacja powtarza się na forum niemal za każdym razem gdy wychodzi jakaś wieksza premiera ekskluzywnej gry na PS4 lub xboxie. Ot zwykła dziecinniada. Zwykle jest to te samo grono użytkowników, raz tylko jedni mieszają z błotem gierką, a drudzy się oburzają, a potem przy następnej premierze role się odwracają i tak w kółko.

 

i tak trzeba się cieszyć że wszystko odbywa się w tym temacie, bo niektórzy użytkownicy swoimi wojenkami potrafią obrzydzić całe forum, łącznie ze statusami

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, suteq napisał:

A może ludzie po prostu już tyle lat grają w gierki, że wyrobili sobie jakiś gust i mają jakieś wymagania co do kolejnych tytułów, a nie łykają wszystko jak leci jak stado pelikanów. :) 


To jak najbardziej normalne. Tylko, że to co tu się odpie4dala, nijak ma się do tego co napisałeś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem jeszcze do zalet gry dodać że jest tam pasek staminy, czyli co jakiś czas będzie trzeba zwalniać idąc przez za(pipi)iste pustkowie, a jak się krzywo rozłoży toboły na plecach to stamina będzie się szybciej zużywać i będzie trzeba jeszcze częściej zwalniać. Nie do końca wiem co będzie trudnego w ustawieniu balansu ludzika żeby miał te 100kg załadowane równo co do centymetra, ale widocznie coś będzie na rzeczy. Druga sprawa to jak już dojdziesz do jeziora to możesz mieć staminy 200% ale i tak musisz zwolnić bo się potkiesz i cały majdan wpadnie do wody a potem będzie trzeba go zbierać. Mi to przypomina nic innego jak sztuczne rozciąganie czasu gry, wszędzie kłody pod nogi byle tylko zwolnić i nie biec za szybko.

Odnośnik do komentarza

Pisanie że nie do końca wiadomo o czym ta gra jest to trochę policzek w stronę Pana Kojimy, bo ten wysila się jak może na twitterze, w wywiadach i na filmach z rozgrywki, tłumacząc każdy aspekt gry do tego stopnia że opublikował nawet 30 minutowy gameplay z pokoju Sama

 

jasne, pewnie DS skrywa przed nami jakieś niespodzianki (jak prawie każda gra i bardzo dobrze) ale po tylu materiałach wiadomo dobrze o czym jest gra, kim jest główny bohater, jacy są antagoniści, jaka jest główna oś fabularna i co będziemy w niej robić

Odnośnik do komentarza

Takiego God of Wara wessalem na 4 luźne podejścia

 

Ostatni DmC to nawet nie chce mi sie z passa pobierać bo kupsztal imo. Ale czy biegam po forumku pisząc jakie to guwno? 

 

W Ghosta pykam już 30h i zanim wyszla łatka to napisałem co myślę o Ubi ale to zbrodnia żeby jarać się grami UBI. 

 

Nagonka na Assassina a pozniej niektore persony piszą ze jednak takie pół goty. No i jesli napisze o tym jakiś Buk forumka to klepanko po ramionku że dobrze prawi. XD

 

No qurwa IKS DE DE

Edytowane przez II KoBik II
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...