Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co Wy macie z tą średnią na mecie? Ja tam sprawdzam, wiem że recenzenci naciągają oceny, a trolle z kolei zerują. Ale większość hitów, które ograłem ma adakwatną średnią do mojej, SMG, BOTW, TLOU, MP itd., jest kilka, z którymi się nie zgadzam, ze średnią molochów od Rockstara, ale zrzucam to na kwestę gustu. Pięknie gracze dojeżdżają gry z microkranzakcjami, czy też potrafią wybronić grę lub film (przy których recenzenci są bardziej krytyczni), takiego Jokera ostatnio na przykład. Jest to jakiś odnośnik, ale nie każdemu dycha przypadnie do gustu. Niektóre gry kupiłem z polecenia, niektóre ze średniej, a w niektórych sam trailer mnie przekonał. I różnie bywało.

Odnośnik do komentarza

Mudrunner ma 67 punktów na Mecie plus ocena graczy to 7.4

 

gdybym sie kierował swoim starym tokiem myślenia to nigdy bym tej gry nie tknął. A jednak kupiłem bo lubie symulacje i duże pojazdy - tyle mi wystarczyło aby podjąć decyzje. Był to strzał w dziesiątke, giereczka dostarcza mi tony frajdy. 

 

Osobiście odradzam meta przy wyborze kupić/nie kupić

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

Przecież te oceny, które podałeś to 7/10, a to oznacza bardzo dobrą grę. Chcesz mi powiedzieć, że kupujesz tylko od 8 w górę? Nic dziwnego, że recenzencji nie znają cyferek poniżej 7, skoro ludzie tak pochodzą do zakupów.

 

No przecież napisałem „gdybym sie kierował swoim starym tokiem myślenia” xd od kilku lat nie zwracam uwagi na cyferki. Ale to prawda, kiedyś nie chciałem kupować gier poniżej 80%. Nosiłem wtedy raka growego. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

Za dużo gier, za mało czasu by każdej poświęcać czas stąd też taka patola.

 

Zgadza się, z tym że ja daję szansę wielu grom, a że większość kończy w koszu, no cóż jestem wybredny. Kiedyś kupowałem wszystko co popadnie i z prawie 50 gier (pudełek) na PS3 może 20 skończyłem. Trzeba było od razu wymieniać na coś innego. Z indykami nie mam tego żalu, bo za cenę dużej gru kupię ich średnio 4 i zawsze z tej czwórki, choć jeden mi bardzo podejdzie.

Odnośnik do komentarza

Ja otwieram kalendarz i sukcesywnie odkładam miesięcznie po 50-100-150zl. Zależy jakie wydatki w danym miesiącu. Więc nawet jak DS okaże sie lipny to nawet nie odczuje. 

 

Tak samo odkładam sobie na PS5. Na chwilę obecną mógłbym już kupić i PS5 i Anakonde. A premiera dopiero za rok.

Jeszcze by zostało na Ghost Recon Breakpoint w ostatecznej edycji. :reggie:

Ale wiadomo forumek rządzi się własnymi prawami. Nie można się jarać gdy ogół mówi co innego, bo recenzenci bo metacritic. Mistrzostwo. 

 

  • Plusik 1
  • Smutny 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom, przypomina to najgorsze elementy Breath of the Wild, gdzie trzeba bylo wejsc do ekwipunku i wybrac odpowiednia zbroje do wspinaczki/walki/plywania/ochorny przed cieplem/zimnem/blyskawicami.

 

Duzo bardziej bym wolal jakby takie rzeczy jak lepsze plywanie odblokowywaly sie jako umiejetnosci, a nie przedmioty.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, estel napisał:

Nom, przypomina to najgorsze elementy Breath of the Wild, gdzie trzeba bylo wejsc do ekwipunku i wybrac odpowiednia zbroje do wspinaczki/walki/plywania/ochorny przed cieplem/zimnem/blyskawicami.

 

Duzo bardziej bym wolal jakby takie rzeczy jak lepsze plywanie odblokowywaly sie jako umiejetnosci, a nie przedmioty.

 

Zgodzę się, niby fajne, dodające realizmu, a w rzeczywistości męczące. Niech se w d wsadzą ten cały realizm, czy wszędzie na siłę wpychaną filmowość, kosztem gameplayu.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...