Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Na Twitchu trwa właśnie odliczanie do premiery jutrzejszego zwiastunu. Nie byłoby w tym nic interesującego, ale w trakcie jak licznik wybija kolejne cyferki to w tle leci soundtrack, a ten... jest bardzo elegancki :notbad:

Duża ambientu i kojących ucho dźwięków. No dobrze się tego słucha, robię swoje freelancerskie rzeczy po robocie i jeszcze mi się po 2 godzinach nie znudziło.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, da$io napisał:

To jest lepsze:

 

"it's fun when you explore new land
but when the game asks you to drive back 5km just to deliver a package to a place you've been to before
you're like "fk off""

 

Ciekawe ilu skończy gierkę....

 

Oby to nie były częste sytuacje bo szczerze nienawidzę takich motywów w grach. Backtracking to ja mogę w Resident Evil zaakceptować, a nie w gierce, gdzie p(pipi)sz po wielkich połaciach terenu..

 

Muzyka mistrzostwo!

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, _D23 napisał:

Tylko grind czego może być bolesny ? I w jaki sposób jest uzależniony od połączenia ?

Przyłączam się do pyta(nka).

@ASX

4 godziny temu, Bzduras napisał:

No spoko, ale Wredny robi jako listonosz

I też takie big-packi nosi na garbie ?  :D

 

 

Btw samo doręczanie paczek może być naprawdę super rozrywką, jeżeli:

miejscówki będą tak klimatyczne i surowe,

trzeba będzie mocno kombinować z przeprawą,

walczyć z pogodą (i dzikimi stworami z czarnego szlamu). 

Itp.

Odnośnik do komentarza

W MGSV podłączenie do neta dawało oddzielne bonusy, które sumowały się z tymi zebranymi w offline, więc stawiam, że tutaj będzie podobnie. Jakieś wymiany/sprzedaże/kupowanie rzeczy od graczy, które może będą trwały nawet i kilkanaście godzin w czasie rzeczywistym, ale za to będą łatwiejsze i wygodniejsze w zdobyciu niż grindowanie ich offline. Pewnie to nie wszystko co granie po sieci ma do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza

@_D23 @MAJOCHEY_PL

 

wiem tyle samo  co wy, ale domyślam się że może chodzić o to że będąc podłoczonym do sieci jest trochę łatwiej bo możemy trafić na sprzęt zostawiony przez innych graczy, a w samej grze w dłuższej perspektywie będą mogły powstać szlaki transportowe stworzone przez graczy ułatwiające prostsze podróże. Być może o to chodziło

Odnośnik do komentarza

Grą byłbym zainteresowany za jakiś czas. Nie wiem jak Wy ale chciałbym jakieś w niej zobaczyć/znaleźć easter eggi z innych gier Kojimy. Na przykład jakieś memo na kasetach, dźwięk wykrycia przez wroga, może jakaś Quiet jako niezależny npc albo quest giver albo jakieś inne postaci :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Grą byłbym zainteresowany za jakiś czas. Nie wiem jak Wy ale chciałbym jakieś w niej zobaczyć/znaleźć easter eggi z innych gier Kojimy. Na przykład jakieś memo na kasetach, dźwięk wykrycia przez wroga, może jakaś Quiet jako niezależny npc albo quest giver albo jakieś inne postaci :)

ja już widzę takiego easter egga z cardboard box, gdzie Sam znajduję jakiegoś zniszczonego w opuszczonej bazie i mruczy pod nosem coś w stylu "na co to komu?'

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.