Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę dziwnie wygląda ten filmik z twittera. Kolo wskakuje na motor i jedzie kawałek, po czym napis "preorder now". Gdybym się nie znał na gierkach to raczej nie zachęciliby mnie tym do kupna.

 

To co, przenosimy do multiplatform? :kaz: Dźwięk trzaskania za 3, 2...

 

https://twitter.com/KojiPro2015_EN/status/1188787623965401088

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Mi to ogólnie rybka bo na dzień dzisiejszy gierka mnie nie interesuje ale jak Sony faktycznie wspierało produkt to mogli to ogłosić po premierze na PS4. No ale jak gierka będzie faktycznie dobra to raczej skorzystam z tego ,że miesiąc temu składałem PC, bo obecnie mam w co grać. 

 

Swoją drogą widać jak się branża zmienia. M$ wspierał Cuphead i Ori a oba tytuły możemy ograć na Switchu. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Ot korporacje chcą zarabiać pieniądze, tylko fanboye plastiku walczący na listy exow czują się porzuceni

A co jest złego w ex-ach? Wszyscy mają mieć takie same gry i być podobni do nikogo? To jest coś, co wyróżnia daną firmę, jak ktoś nie gra na blaszy, to i tak dla niego nie ma różnicy, czy gra wyszła na PC. Masz exy, masz exy konsolowe i multiplatformy. Byle unikać sztucznych pseudo ekskluzywności(rocznych) jak to miało miejsce w przypadku Rise of Tomb Raider.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze to nie wierzyłem, że to jednak wyjdzie na PC - pomimo tych wszystkich plotek to na zdrowy rozsądek wydawało mi się,  że przekazanie silnika od Guerilla Games ostatecznie przesądzało sprawę. A tu proszę, Hideo jednak okazał się prawdziwym fanem piecyków :D Zakładam, że to on właśnie zażyczył sobie od Sony, że wyda grę na PC. Trochę mu się nie dziwię - w końcu jego gra ma łączyć ludzi, a jednak społeczności na PeCetach wydają się duże trwalsze.

 

Sony pewnie i tak wyjdzie na swoje. Przez prawie 4 lata reklamowała tą grą swoją konsolę i jedno ogłoszenie pewnie nie zmieni za wiele. Zresztą czekanie na grę Kojimy do lata 2020 i nie natknięcie się na żadne  spojlery,  no powodzenia.

 

A to, że fanbojów piecze dup.ka? Lotto mnie to. Swoją drogą niektórzy mają z tego powodu ładny meltdown.

 

FRUADJIMA :pawel:

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Jaram się tą grą w sumie.

Samotna exploracja w trudnym terenie.

Mega zaawansowane technicznie gadżety np mega długa drabina, stojące w szczerym polu bezpańskie i bezkluczykowe motóry, speed boostery pod górkę, gigantyczne plecaki,  dzidziusie w słoikach, a do tego Norman Reedus w hóiowym kapturze. 

 

Ale naprawdę coś mi każe kupić na premierę.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Jaram się tą grą w sumie.

Samotna exploracja w trudnym terenie.

Mega zaawansowane technicznie gadżety np mega długa drabina, stojące w szczerym polu bezpańskie i bezkluczykowe motóry, speed boostery pod górkę, gigantyczne plecaki,  dzidziusie w słoikach, a do tego Norman Reedus w hóiowym kapturze. 

 

Ale naprawdę coś mi każe kupić na premierę.

Pan Jezus Ci każe kupić

 

E1034558D6B57FF565B9F6BD2785397F0A9DAEF9

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Fanek napisał:

Panowie ktoś natknął się ostatnio na jakieś spoilery/ ciekawostki / cokolwiek?

tak pytam bo już mnie troche zaczyna telepać

Ciekawostki i wrazenia bez spoilerow fabularnych



"pacing is way off
Story is interesting, just too much gaps in between
if you don't play this game often you'll forget what happened before the next cutscene happens"
"DS is basically 1hr of cool shit
4hrs of delivering packages to npcs"

open world is more interesting than MGSV, but has the same drawbacks of open world -
"it's more interesting lol, mgs5 was so dead
hard to beat it"

"it's fun when you explore new land
but when the game asks you to drive back 5km just to deliver a package to a place you've been to before
you're like "fk off""

"all the safe houses look the exact same
they all have the exact same building you enter to connect
and all the resting places are 100% copy and paste the same in all of them"


"Minecraft has elements of hiding and taking shelter when it's dark
this has no day/night cycle which is a huge fail
but it has rain
when it rains you need to take shelter or it will damage your cargo"

"well i like exploring
and roleplaying, aka playing the game like i am really there"

"just know the start of the game is a bit of a chore at some times"

"it's not as good as RDR2 or God of War
but then again, it's a different game
it's focus is cooperation and exploration
if you are expecting third person stealth action MGS6
you're gonna want to refund"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...