Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ku,rwa ofi, jesteś bardziej spier,dolony z tą propagandą DS niż Horizon kwadrata i SoT asaxa razem wzięte.

 

uja się znasz. Chińczyk zawsze dostarczał, nie bylo tragicznej gry wydanej przez jego niewolników, wiec jak widze teksty typu "nie kupie bo nie wiem oco chodzi" to top kek :reggie:

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, XM. napisał:

Nie przypominam sobie ani jednej propagandy kwadrata nt. Horizon. 

Bo ich nie było.

 

Chyba nie zaglądało się do tematu Horizona ZD, często leciały warny za dyskusje. No ale mógł zabić. :cool:

49 minut temu, oFi napisał:

uja się znasz. Chińczyk zawsze dostarczał, nie bylo tragicznej gry wydanej przez jego niewolników, wiec jak widze teksty typu "nie kupie bo nie wiem oco chodzi" to top kek :reggie:

 

Nie mówię, że nie dostarczy, ale jak się Ciebie czyta to mam przed oczami obraz fanatyka. Bekę mam nie z gry a z Ciebie.

 

No ale EoT. Grę kupię zapewne na premierę, bo jednak intryguje mnie ten tytuł.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, cotek napisał:

 

Trochę to smutne, zamiast jarać się naturalnie nowym IP i sobie dyskutować to jakieś sraki xd

To prawda, a to wszystko dlatego że gra stety lub niestety jest exem.

 

Gdyby nie to, jestem pewny, nie wywołałaby wśrod części użytkowników takich emocji.

5 minut temu, XM. napisał:

Nie przypominam sobie ani jednej propagandy kwadrata nt. Horizon. 

Bo ich nie było.

Ja swojej też nie, ale ludzie zawsze będą gadać. Jeśli podoba ci się jakas gra i kilka razy o niej napiszesz, to wg forum robisz cos złego i to propaganda

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jak myślę o DS to pierwszą myślą jest „zwiedzanie cudnej Islandii z kraterami”. Z moimi preferencjami gejmingowymi na 99.99% będę zadowolony. Dla chodziarzy zapowiada sie uczta. No i dodajmy do tego rezającą łeb fabułę jak w Nier Automata. No bo od Kojimy jeszcze normalnej opowieści nie dostaliśmy więc nie spodziewam sie czegoś płytkiego. 

 

Będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza

A mógł ogarnąć małe studio i zrobić coś na wzór MGSa w 2D w stylu Mark of the Ninja. Czekam na takiego sztosa, z akcją na statku, w pociągu i innych ciekawych miejscówkach. W świetnym MOTN zabrakło tylko zróżnicowania w tłach. To nie, to zrobił nudnego kuriera z zakręconą fabułą. Nie wie, że do piaskownicy trzeba mieć ogromny team i wzorować się na BOTW? W grach jest najważniejszy gameplay, GAMEPLAY!

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, pawelas napisał:

Jak ktoś lubi ganiać z rutinoscorbinem do dziada w chacie gdzieś w lesie po kilka razy na dzień to jego sprawa. Bo o tym jest ta gra.

 

 

To jest gra dla koneserów powtarzam taknieok? 

 

I wymijam odpowiedz - nie koneserow sr.ania w kiblu w bazie bridges, tylko dojrzalej fabuły. 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...