Skocz do zawartości

Death Stranding


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie jest wielkim spoilerem cynk o dziadku na początku gry

na początku gry będzie można regularnie dostarczać mu leki a on w zamian będzie opowiadał jaki był świat przed katastrofą czy coś tam. Potem razem z fabułą gracz będzie się coraz bardziej oddalał od tego dziadka i jak nie dostanie swoich leków to umrze. Podobno jest to tylko quest poboczny ale Kojima mówił że wszystko w grze będzie miało swoje konsekwencje. Strzelam że co 3-4 paczka będzie do niego i tak w kółko latać do jednego z tym samym żeby obejrzeć cutscenkę.

 

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, ze najlepiej przy Death Stranding będą sie bawić fani gier pokroju SoT, gier uslug, którym nie przeszkadza wykonywanie 1 i tej samej czynności przez paręnaście godzin!

Edytowane przez easye
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

kolejne wrażenia

Cytat

- Pacing is way off. The story is interesting but there's too many gaps in-between. If you don't play this game often you'll forget what happened before the next cutscene happens. Death Stranding is basically 1 hour of cool shit but 4 hours of delivering packages to NPCs
- Open-world is more interesting than MGSV but it has the same drawbacks
- It's fun when you explore new land but when the game asks you to drive back 5km just to deliver a package to a place you've been to before you're like "fuck off"
- All the safe houses look exactly the same, they have the same exact building you enter to connect and all the resting spots are 100% copy and pasted, they're all the same
- The start of the game is a bit of a chore at some times
- The game is not as good as RDR2 or God of War, but it's different. The focus is cooperation and exploration. If you're expecting a third person stealth action game then you're gonna want to refund.

Cytat

It felt tedious. Sam hitches up on a lot of tiny rocks so it breaks the flow here and there, but it's cool to set up ladders and use ropes. Even more cool to see stuff left by people. The walking makes it tedious, timefall are essentially the stealth moments, a lot of the time ur screwed if ur driving cause the weather damages it.

 

There are some good memorable missions early on, deliveries that show a connection between people. He liked it a lot. Gameplay might either be your cup of tea or something you hate entirely, depending on what exactly you were expecting with this game. He wasn't expecting much outside of hours of walking, he was right that it's pretty much what you do and thus it doesn't really appeal to him much.

 

szczerze mówiąc, nie brzmi to całkiem spoko dla mnie, podoba mi się nacisk na spokojną eksploracje i dostarczeniu ładunków, z lekkim aspektem survivalowym. Ale pewnie nie będzie to gra dla każdego

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Niby fabularnie jest to dosyć naturalne, ale pewnie fantomowy ból znowu powróci. Będzie problem z tempem i dobre rzeczy będą przeplatane biedą.

Niedobrze, że Chińczyk zachłysnął się otwartym światem, a ostatnio gdzieś mówił, że nigdy nie powróci do liniowości, tylko że zrobienie dobrej gry w otwartym świecie, to wyższa szkoła jazdy zarezerwowana dla najlepszych.

No nic, zobaczymy jak to będzie, ale spodziewam się powtórki z MGS V.

Odnośnik do komentarza

Recki nikogo. Ja pyerdole. Kim trzeba być żeby sugerować się opinią kogoś kto ma zupełnie inny gust, wymagania i fiu bździu w głowie? :reggie:

 

Cisne w Breakpoint juz 24h i nadal świetnie się bawię ale nie czekaj, ocena ogólna to dno więc powinienem wyyebac krążek z grą za okno, bo.. no bo tak i chuy. :yao:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, II KoBik II napisał:

Cisne w Breakpoint juz 24h i nadal świetnie się bawię ale nie czekaj, ocena ogólna to dno więc powinienem wyyebac krążek z grą za okno, bo.. no bo tak i chuy. :yao:

 

Jezu ale łazisz z bólem piz,dy o tego ghosta, musisz sie usprawiedliwiać, że grasz w crapa i ci sie podoba?

Odnośnik do komentarza
Spoiler

ja mam info z pierwszej ręki, że doopy mocno popękają forumowiczą co skończą grę i w sumie zostanie wiele niewyjaśnionych rzeczy na koniec. juz widze te posty ze kojima ś.mieć nie umie w scenariusze.

 

Ale spokojnie, kazde opus magnum ma swoich hejterów.

 

Jeszcze tyle czekania :nosacz:

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Martwi jednak to powtarzanie punktu a i b. W Elite Dangerous potrafiłem miesiącami robić podobne misje kurierskie ale to był space sim i w tle robiło się też inne rzeczy. Tutaj niby mam to robić dla paru ukrytych cutscenek/dialogów a w drodze pewnie  będzie mi przegrywać retrohit lista DJ Kojimy boskiego gustu muzycznego. No nie wiem co o tym wszystkim myśleć, po MGS5 wciąż czuje się brudny.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, II KoBik II napisał:

Recki nikogo. Ja pyerdole. Kim trzeba być żeby sugerować się opinią kogoś kto ma zupełnie inny gust, wymagania i fiu bździu w głowie? :reggie:

 

Cisne w Breakpoint juz 24h i nadal świetnie się bawię ale nie czekaj, ocena ogólna to dno więc powinienem wyyebac krążek z grą za okno, bo.. no bo tak i chuy. :yao:

Widocznie zawsze czytasz tylko ostatni akapit, więc nie wiesz, że ten tekst wcześniej zazwyczaj coś tam o grze mówi i z dużym powodzeniem można to odnieść do swoich growych preferencji. No ale rozumiem, zamówisz sobie coś przedpremierowo tak właściwie na pałę, bo coś ci się wydaje, to warto to potem jakoś zracjonalizować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...