Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

" tutaj wszystko ma miec swoj cel i odgrywac znaczenie, poniewaz kazda nasza decyzja ma wplywac na losy swiata" 

 

Ile to juz razy sluchalisny tego (pipi)enia To juz jest tak oblatany'nudny i nieprawdziwy tekst, ze az sie plakac chce. A jednak dam grze szanse i trzymam za nia kciuki jednak obawiam sie, ze w swoim systemie nie bedzie miala zupelnie nic swojego, innowacyjnego co moglo by ja wyrozniac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz tak zwróciłem uwage, tam na każdym fragmencie jest dopisek Alpha Gameplay, może to jakiś naprawde wczesny build? Inaczej po co by to wstawiali

Na żadnym przecież do tej pory nie było tego XP, nawet na tym pierwszym demo z hordą freakersów.

Tylko po co to pokazują, imo robią to po prostu źle.

Trzeba zaczekać do E3 z nowym gameplayem imo

 

Nie ukrywam, że duże nadzieje pokładam od początku w ten tytuł, "nie Gow nie Spiderman, tylko Days Gone!  "

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
-Game comes out early 2019.
-Photomode confirmed
-You can keep playing the game after you finish
-Golden Path story mode takes 30 hours
-Bike customization includes, paintjobs, speed upgrades, muffler upgrades and other stuff
-Alot of collectibles and loot
-Composer is Nathan Whitehead who did the music for The Purge
-The currency in the game is camp credits.
-Massive metropolitan areas in the game.
-You build up encampments in the game.
-Their are dogs in the game
-Enemies can hear you coming on the bike
-The game is broken up into chapters.
-The Ravager which is the bear is a regular enemy
-You get points for doing stunts in the game.
-Touchpad support for the menus
-The game has fast travel
-No different seasons but different weather patterns
 
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, okens napisał:

" tutaj wszystko ma miec swoj cel i odgrywac znaczenie, poniewaz kazda nasza decyzja ma wplywac na losy swiata" 

 

Ile to juz razy sluchalisny tego (pipi)enia To juz jest tak oblatany'nudny i nieprawdziwy tekst, ze az sie plakac chce. A jednak dam grze szanse i trzymam za nia kciuki jednak obawiam sie, ze w swoim systemie nie bedzie miala zupelnie nic swojego, innowacyjnego co moglo by ja wyrozniac.


Szczerze powiedziawszy - "F#ck it" - kogo to tak naprawdę?
Wczoraj grałem w "grę", w której podejmowaliśmy masę decyzji, mających różny wpływ na rozstrzygnięcie - demo Detroit Become Human - i "grania" tam praktycznie wcale nie było. Więc ja wolę, żeby był to tylko marketingowy bullshit, bylebym dostał fajną grę w tych klimatach, a nie film do oglądania.
No i po co znowu z jakąś "innowacją"? Innowacyjne jest dla mnie to, że będzie to story-driven open world zombie game - w coś takiego chyba jeszcze nie grałem (no ok, Dying Light, ale wolę gierki z perspktywy trzeciej osoby, więc nadal). Nawet jeśli to będzie klon RDR z zombiakami - czy to źle? Nowy God of War też niczym "innowacyjnym" nie jest, a to nie przeszkadza się spuszczać recenzentom i gawiedzi na forumku.
Mimo przesytu sandboxów na tej generacji, ja nie mam za złe, że wychodzi kolejna gra tego typu. Tak jak uwielbiam The Last of Us i nie chciałbym, by było inne, tak po skończeniu tej wspaniałej opowieści pomyślałem sobie, że byłoby zayebiście, gdybym dostał sandboxa w tych klimatach - by było więcej eksploracji i bym mógł w takim świecie spędzić więcej czasu. No i dostanę Days Gone - o to mi właśnie chodziło.

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hmmm... Dla mnie Dying Light to był najfajniejszy klon Far Cry właśnie ze względu na tematykę :)
Co prawda taka wypowiedź może lekko martwić, bo seria UBI w żadnym wypadku nie jest godna naśladownictwa, ale mam nadzieję, że powiedział tak trochę z przekory, a trochę ogólnikowo, bo nie wierzę, że pójdą w stronę miliona powtarzalnych aktywności pobocznych, bez żadnego polotu i obrzygania mapy milionem niepotrzebnych śmieci, tylko po to, by gracz miał co zbierać.
W najgorszym wypadku... zawsze chciałem, żeby jakaś część Far Cry działa się w czasie zombie-apokalipsy :)

Odnośnik do komentarza

Dying Light najfajniejszy klon Far Crya? Ani razu nie odczułem jakichś podobieństw. Może dlatego że DL ma własną tożsamość a nie to co te rozmemłane farkrajki

 

co do właściwego tematu: mi tam się podoba to co widze. Popularne ulepszenia, ZOMBIII, jakaś tam mroczność. Spoko to wygląda i zapewne kupie

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mikołaj napisał:

Dying Light najfajniejszy klon Far Crya? Ani razu nie odczułem jakichś podobieństw. Może dlatego że DL ma własną tożsamość a nie to co te rozmemłane farkrajki


No dokładnie tak - bo FC można użyć jako fundamentu, ale jak się to zrobi z głową, to nie musi oznaczać niczego złego. Moim drugim ulubionym FC klonem jest Homefront The Revolution, a niedługo na listę może wskoczyć METRO Exodus :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, oni napisał:

Metro 2033: Exodus nie będzie klonem Far Cry'a, chyba za daleko zabrnąłeś z tymi porównaniami...


Pożyjemy, zobaczymy - na razie się na to zapowiada. Po prostu niektórych boli takie porównanie, a na mnie ono nie działa negatywnie, bo istnieją fajne "farkraje" i je właśnie wymieniłem :)

Ze względu na perspektywę i przemierzanie głównie terenów pozamiejskich na "stalowym rumaku", osobiście określiłbym Days Gone mianem klona RDR - a co! Jak szaleć to szaleć :)

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...