Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam gra siedzi niesamowicie i razem z The last of us 2 jest najbardziej przeze mnie wyczekiwaną. Podobny klimat ale w otwartym świecie, czekałem na coś takiego po The last of us, było Dying light i tyle, z tym ,ze to FPP a bekowych popierdółek typu Dead rising nie liczę. Wydaje się w sumie, że trochę się wzorowali na postaci z The walking dead, Darylu, motocykl, tropienie, ta kusza. Może przypadek ale zapowiada się mega mimo pewnej odtwórczości. Liczę na początek 2019 roku a gdzieś w maju na The last of us 2.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Będzie będzie... Dla mnie też najbardziej wyczekiwany tytuł (nawet przed TLoU II i RDR), bo po prostu zawsze chciałem sandboxa w klimatach TWD.
Tylko to bieganie... Serio nikt tego nie wyłapał? Nikt tego nie ma zamiaru zmianić? Tzn łykam tak czy siak - nawet dzisiaj, z tym koślawym kłusem, ale serio - mogliby się temu przyjrzeć, bo wygląda, jakby motion capture robili im chłopaki z Monty Pythona podczas nagrywania swojego kultowego skeczu :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaram się dużo mniej niż na poprzednich gameplayach z oficjalnych pokazów. W zasadzie wcale. 

 

Ten obsrany licznik metrów dorzucony chvj wie po co do minimapki, punkty xp przy każdym jednym, tryb detektywisty.... ups motocyklisty, to jest już serio jakaś sroga prowokacja xd 

 

Z drugiej strony obszerne tereny leśne,  jazda motorem, zmienne warunki pogodowe, oraz napuszczanie hord na ludzi i wykorzystywanie otoczenia nadal wypadają bardzo spoko.

 

Na chwilę obecną wygląda to na gierkę na max 7. Dobrze że przesunęli ją na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza

Póki nie zagram nie odważe się ocenić tej gry gameplayowo i naposac ze bedzoe sraka. Na God of Warze wieszano psy, sam uważałem ze będzie słabo, a dostałem najlepsza gameplayowo grę tej generacji obok Zeldy czy XC2. 

Po wyłącza się te syf, kompas, exp i będzie baja... no chyba ze kórva i tego nie będzie się dało wyłączyć xd 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...