Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pupcio napisał:

Czy ich poyebało? Chętnie bym coś obejrzał z gry no ale nie pierwszą godzine xD co za dzbany

1 godzinę temu, kermit napisał:

mogliby jakas misje poboczna dac ze srodka gry ktora nic nam nie powie a ci chca spojlowac jeden z wazniejszych momentow w grach na rok przed premierą :/ nie rozumiem why


Zgadzam się w zupełności - w takim sanboksie jest masa rzeczy do pokazania, niechby nawet zaprezentowali jakiś randomowo wyciągnięty z fabuły quest dziejący się gdzieś w połowie, a nie początkowe 60 minut...

 

1 godzinę temu, YETI napisał:

Po premierze zostanie Ci jeszcze jakieś 39h.

Chetnie sprawdzę kilka minut.

 
Kuźwa, mnie też kusi, ale chyba się jednak oprę. Niby w zeszłym roku grałem w demo PREY, które też pokazywało "otwierającą godzinę", ale to było własnoręczne granie, no i jakiś tydzień przed premierą, a nie oglądanie jak ktoś mi pokazuje gierkę i to jeszcze prawie rok przed jej wypuszczeniem do sklepów.
Były fajne gameplaye, teraz trochę więcej światła rzucili, ale to? Dla mnie chooyowa strategia marketingowa.
Ja rozumiem, że nowe IP, że ludzie niezdecydowani, bo "kolejna gra o zombie", do tego jeszcze kolejny open-world, ale czy naprawdę nie ma lepszego sposobu na to, by zachęcić niezdecydowanych do zakupu?

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.05.2018 o 10:48, XM. napisał:
-Game comes out early 2019.
-Photomode confirmed
-You can keep playing the game after you finish
-Golden Path story mode takes 30 hours
-Bike customization includes, paintjobs, speed upgrades, muffler upgrades and other stuff
-Alot of collectibles and loot
-Composer is Nathan Whitehead who did the music for The Purge
-The currency in the game is camp credits.
-Massive metropolitan areas in the game.
-You build up encampments in the game.
-Their are dogs in the game
-Enemies can hear you coming on the bike
-The game is broken up into chapters.
-The Ravager which is the bear is a regular enemy
-You get points for doing stunts in the game.
-Touchpad support for the menus
-The game has fast travel
-No different seasons but different weather patterns
 
W dniu 10.05.2018 o 14:29, _Be_ napisał:

Ogólem to jest odpowiedź Sony na Far Cry'a 

 

Rezyser gry potwierdza

 

 

Naciągana teoria _Be_
Poniżej masz filmik, z którego pochodzi ta "informacja", a także powyższe, które wrzucał XM i całość jest raczej bekowym wywiadem, zrobionym na luzaku - bardzo fajny materiał, polecem obejrzeć:
 

W dniu 10.05.2018 o 23:56, Cedric napisał:

Zdecydowanie bardziej mi się podoba niż te dotychczasowe krótkie fragmenty bez kontekstu. No i w grze są dzieciaki-zombie, które możesz zastrzelić z shotguna. :obama:


Whaaat? A przed chwilą oglądałem ten wywiad, w którym Garvin na pytanie czy w grze są dzieci odpowiedział, że nie...
A to gruby kłamczuszek :)

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, izon napisał:

O ja pier... kolejna gra, gdzie mamy " 6 zmysł, tryb śledztwa" czy jak to g... nazwać. Miałem zajawkę na tę grę ale zaczyna mi się odechciewać. Ile można traktować graczy tym samym?

 

Do tego zrywanie krzaków jak w Horizonie by zrobic strzaly i ciagle rozmowy z kompanem podczas eksploracji. Na pierwszych materialach gra dla mnie wygladala przekozacko, mialem wtedy hype, ale ten gameplay wyglada srednio. Szczegolnie strzelanie jest jakies bez polotu i powolne. Coz, czekam na kolejne informacje i materialy - daje grze szanse, jeszcze daleko do premiery, wiec oceniac nie ma co.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.05.2018 o 23:06, Rozi napisał:

Wygląda jak większość gier AAA - drzewko rozwoju, za(pipi)any wszystkim co możliwe HUD, markery, znaczniki, kompasy, punkty doświadczenia, pewnie będzie handlarz, będzie ulepszanie broni, crafting. Wiecie jak wygląda? CHUJOWO. God of War tego nie uniknął, Spider-man tego nie uniknie, każda gra musi to teraz mieć. Znowu będzie tasowanko, a potem zejście na ziemię, bo wszystko to już było. 

RDR tez tego nie uniknie, ale złego słowa nie powiesz jak to Ty. Co do DG - zero podjarki. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Też mi trochę opadł hype, to chyba najnowszy gameplay. W 37.19 widać wybór broni, na plus że trochę tego będzie.

Z tymi zombie dziećmi pewnie ich prasa obsra, że jest to niesmaczne.

Klimat nadal jest, te hordy z pierwszych gameplay robiły oby nie pocięli tego

Odnośnik do komentarza

Widziałem tylko fragment gameplay`u, ale mimo to nadal mocno jaram się tą produkcją. Od pierwszych trailerów podobał mi się klimat i ogólny pomysł na rozgrywkę, i jestem pewny, że nawet jak wszyscy zjadą tę grę to ona i tak mi akurat będzie się podobać. Głównie dlatego, że czegoś takiego do tej pory jeszcze nie było. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Kurde, a mi się podoba. :reggie: 

Jakoś strasznie podoba mi się ten wykreowany świat, ten klimat, przeszukiwanie chatek w poszukiwaniu materiałów do ulepszania/craftingu, skradanie jest całkiem niezłe, jazda na motorze podobnie, a dodatkowo zombiaczki rodem z World War Z. No nie powiem, brałbym na premierę. :usmiech: 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja też zagrać zagram żeby potem opluć grę legitnie :cool:

 

Nie no setting, który lubię będzie bezmózgie jeżdzonko i strzelanko do zombiaków, nawet jeśli nie będzie mesjaszem to pewnie będzie można dobrze się bawić. 

Odnośnik do komentarza

Gameplay jest odtwórczy ale nic złego w tym nie widze. Renegat ze zmysłem wiedźmińskim xD gryzie się to trochę z postapo zombi klimatem który tutaj mi sie podoba. Trochę loocenia, śmigania motorem, rozrywania zombiaków strzelbą. Będzie grane. Killera z tego nie będzie ale i tak kupie na premiere :lapka:

 

Miejsce gry też na plus - zalesiony Oregon. 

Edytowane przez Mikołaj
Odnośnik do komentarza

To chyba generalnie grzech wielu gier, których developing startował 4-5 lat temu, kiedy jeszcze te rozwiązania były modne i ciekawe. Plus nieco lenistwa i pewnie brak odpowiednich narzędzi developreskich, aby wyjść poza standard. Rewolucja kosztuje obecnie dużo więcej niż kilka, kilkanaście lat temu. 

 

Kilka rzeczy wygląda rakowo, ale w sumie dalej jestem ciekaw tego tytułu - głównie z powodu settingu i nadziei, że faktyczni będzie tam trochę survival i będzie dało się być wrednym sukinkotem. :cool: Plus, kojarzy mi się trochę to wszystko z serialem Sons of the Anarchy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...