Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie mam o walkę z hordami. Często gdzieś przewijało mi się, że pojawia się energia hordy, a wczoraj jak walczyłem z jedną to nie miałem tego paska. On się pojawia jakoś losowo. W sumie niby nic, ale przynajmniej wiadomo ile plus minus ich zostało, a tak to mi wychodzili cały czas z zaułków :)

Odnośnik do komentarza

Tak to jest fajne choć często wyłażą z jaskiń nagle gdzie muszę się ratować ucieczką bo jest ich zbyt wielu. A to jest fajny element.,. Kilka razy mnie zaskoczyła horda zupełnie w przypadkowej sytuacji np jak walczyłem z jakimis przypadkowymi pionkami, a tuż obok była w jaskini horda uśpiona :)

Odnośnik do komentarza

Ja nawet teraz tak mam, jakoś nie radzę sobie z hordami. I byłem wczoraj w takiej lokacji przy Diamond Lake gdzie jest iniektor i tak wpadłem bo coś się zagadałem, a tam sobie horda charczy w najlepsze więc ucieczka była konieczna :)

 

Widziałem ten filmik, elegancko mu poszło :good:

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może już było to pytania, ale chciałbym dopytać.

Jestem już gdzieś przy końcu opowieści
 

Spoiler

wracam właśnie do Żelaznego Mike po napadzie pułkownika i na mapach pojawiły mi się lokalizacje wszystkich hord, a trochę ich zostało. Czy po zakończeniu głównego wątku dalej mogę łazić po świecie i wycinać hordy czy raczej ogarnąć to sobie jeszcze podczas trwania historii?

 

Odnośnik do komentarza

Witam. 
Mam problem, bo skończyłem już całą fabułę i odblokowuje teraz pozostałe punkty NERO I został mi ostatnio punkt w chemult community collage, ale w miejscu gdzie powinien być bezpiecznik, nie ma go chyba wziąłem go podczas robienia misji „on jest średnio muzykalny” i nie mogą odblokować tego miejsca.
Gdzie mogę znaleźć jeszcze jakiś wolny bezpiecznik?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fanek napisał:

 

Dzięki wielkie przeszukałem całego yt i nic nie znalazłem bo wpisywałem po polski a jak wpisałem po angielsku to odrazu mi wyskoczyło ...trzeba było troszkę pomyśleć ...jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam

 

Mam jeszcze jeden problem bo mam wszystkie obozy wypadowe odkryte w postępach a mam jedyne 79% czy o czymś nie wiem lub zapomniałem ? Jak zrobić to na 100% ?

Edytowane przez JanWayne25
Odnośnik do komentarza

Skonczylem kilka dni temu.

No, bawilem sie przednio. Wydaje mi sie, ze platynka jest na wyciagniecie reki bo dostalem juz milion trofeow, ale nie wiem czy ja potrzebuje do szczescia bo gierka broni sie swietnie sama. Poza tym dla mnie licza sie tylko calaki.

Sama gierka (procz biegania za paliwem) swietnie trafila w moje gusta. Bieganie miedzy zainfekowanymi, wariaci z idealami, zdradliwy cwok, ktory konczy w mocarny sposob. Generalnie wszystko zagralo. 
Gameplay nie jest wymagajacy, a nasz bohater to, po jakims czasie, istna maszyna do zabijania, niepowstrzymana i praca przez wrogow jak kosiarka do trawy. 
No i ta koncowka.

<spoiler>Cukierkowa, mega “szczesliwiarska”, sztampowa i oczywista do bolu</spoiler>
 

No i ok. Mi to pasuje.

 

8+/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wczoraj była chwila grozy nie wiem czy ktoś miał taką sytuację

 

Spoiler

w ramach końcówki gry trzeba wybić hordę w tartaku

Cichaczem chciałem ich załatwić, ale w końcu mnie zauważyli więc uciekłem, ale wracam paska ilości hordy zostało może 1/10. a w tartaku ani jednego świrusa. Obiegłem cały ten obszar nikogo nie ma, a pasek delikatnie zapełniony i misja nie zaliczona. Pomyślałem, że całą grę prawie żadnych błędów, a tu takie kwiatki tuż przed końcem, ale zamknięcie gry i odpalenie jeszcze raz przywróciło trochę świrusów. Ale stres był bo po tylu godzinach grania taki glitch by mnie zabił :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wczoraj główny wątek Days Gone i nie powiem pojawił się lekki smutek, że przygoda się skończyła.

Osobiście grało mi się wybornie w Days Gone. Spędziłem sporo godzin z tym tytułem większość gry starałem się przejść w stylu skradankowym, ale nie brakowało fajnych akcji z grubą wymianą ognia. Na początku jazda motorem mi nie siadła, ale z czasem bardzo to polubiłem. Bardzo mi odpowiadał świat gry. 
Lubię klimaty zombie więc wstrzelili się idealnie. Można się przyczepić, że część misji jest podobna, jedź tam, załatw tamtych, uratuj tego. Mimo wszystko wykonywało mi się je z przyjemnością i jakoś mnie nie nużyły po prostu fajnie się nimi bawiłem.

Fajny pomysł z obozami, w których możemy co nieco pohandlować, ulepszyć motocykl, wykonywać różnego rodzaju misje. Niektóre postaci super zarysowane Żelazny Mike, Rikki, Boozer, Carlos, Garret, Obrian, a niektóre zupełnie bez polotu jak Copeland czy Tucker.
Można się przyczepić do pewnych chrupnięć grafiki podczas jazdy motorem czy podczas biegu gdy goni nas horda, ale mnie te zupełnie nie przeszkadzało i nie psuło przyjemności z rozgrywki.
Historia przedstawiona w grze można powiedzieć, że prosta i przewidywalna, ale jak dla mnie fajna. Główni bohaterowie fajnie wykreowani i przyjemnie się posuwało fabułę do przodu.

Trochę olałem temat hord bo kończąc główny wątek widzę, że mam koło 15% tego zadania i teraz na mapie mam czerwone plamki z lokalizacją. Fajnie by było je załatwić wszystkie, ale przypuszczam, że walka z nimi będzie przyjemna, ale zbieranie zasobów do walki będzie nużące więc nie wiem czy sprostam :)

 

Jak dla mnie spokojnie mogę dać 8/10 bo bardzo fajnie się wkręciłem w historię i spędziłem z Days Gone sporo godzin. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  • Plusik 7
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Fajnie by było je załatwić wszystkie, ale przypuszczam, że walka z nimi będzie przyjemna, ale zbieranie zasobów do walki będzie nużące więc nie wiem czy sprostam

Po skończonej fabule nie stanowią żadnego wyzwania. Większość tych co Ci zostało jest mała. Sam nie zbierałem zasobów a kupowałem u sprzedawców ammo czy granaty. LKM w łapę i jazda z następna. U mnie wyglądało to tak że rzucałem wabik do jaskini, granaty (jak był to napalm) a reszte dobijałem LKMem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bo to zdanie z hordami robi się po skończeniu fabuły. Myśle, że sporo zależy od poziomu trudności, ale na normalu czyszczenie ich to sama przyjemność, a to co napisał @Szymek to najskuteczniejsza taktyka. Co jakiś czas kupujesz amunicje w obozie i wyczyścisz to zanim się obejrzysz. Polecam platynę w tej grze bo jest to naprawdę niedoceniona perełka w tej generacji. Ubi game (obok Horizona) done right. Plus w klimatach zombie o czym człowiek marzył od wielu wielu lat.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...