Skocz do zawartości

Days Gone


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, nikt napisał:

A można ustawić angielski dubbing i PL napisy w grze? Czy trzeba kombinować ze zmianą języka w menu konsoli?

można ja tak gram. Tu sony jest lata przed ms. W grach ms trzeba dasha zmieniać na angielski a na ps4 wszystkie gry jakie dotychczas ogrywałem mają wybór angielski czy polski dub i napisy pl już w opcjach. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Nemesis napisał:

Ale są gry, które wymagają zmiany języka w samym dashu. Chociaż to się tyczy multiplatform jak np. SW Jedi: Upadły Zakon. Co do dubbingu w DG to polecam tylko wersję kinową. 

Mówiłem o exach produkcji studiów podległych ms i Sony. Multiplatformy strzelam że różnic między platformami nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
4 godziny temu, _Red_ napisał:

Właśnie mi obrzydziles grę dokładnie przez te cechy, które mi się przejadły xD

 

Dzięki, wisisz mi 84.90 :[

 

Bierz pod uwagę, że to opinia osoby, która zagrywa się w najnowsze asasyny i inne schematyczne do bólu open worldy. :) 

 

Będzie Pan zadowolony. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Nie przesadzajmy z porownywaniem go do generycznych sandboxow. Znaczy sie ma takie standardowe rzeczy jak czyszczenie obozow, punktow nero czy hordy, przy czym kazda z tych aktywnosci daje jakies sensowne korzysci jak podbijanie statow, odblokowywanie mapy albo po prostu fun. W takim AC wyczysciles jeden fort to wyczysciles wszystkie i nic z tego nie masz.

Odnośnik do komentarza

Days Gone to dla mnie jedna z najlepszych gier 2019, a masowki z gejmingowego wallmartu, jakim jest ubisoft, klepane tasmowo nawet obog DG nie staly.

 

Zreszta, kto powiedzial, ze kazdy open world zzyna z gier ubishitu ? to samo w temacie o ghost of tsushima, ludzie zarzucaja tam ubigame, tak jakby to ubisoft byl w jakimkolwiek stopniu prekursorem, pionierem czy wyznacznikiem open world xd

 

 

a co do Days Gone, to jak ktos sie jeszcze waha, to ja szczerze polecam dac tej grze szanse bo warto. A na te wszystkie recenzje to mozna sie wys rac, jedna z najgorzej potraktowanych gier ostatnich lat. Gaming journalism can suck my ass.

Edytowane przez Andżej
  • Plusik 3
  • Lubię! 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, suteq napisał:

Bierz pod uwagę, że to opinia osoby, która zagrywa się w najnowsze asasyny i inne schematyczne do bólu open worldy. :) 

 

Będzie Pan zadowolony. :lapka: 

Ale ty głupi jesteś. Z assasynami troluje ale chyba naprawdę ty to łykasz. Ty za to wracasz do starych GTA które obecnie są niegrywalne dla 95% graczy więc też masz wysublimowany gust. 

 

Jestem pierwszym który krytykuje ubi game. Mam wywalone na wszystkie dywizjony, ghost reacony i jechałem po wielu assasynach. Ostatniego far cry nawet nie uruchomiłem a z ostatnich 4 skończyłem tylko primala xD. Nie lubię open worldow z tysiącem powtarzalnych schematów. Nie ważne czy gra nazywa się mafia, assasyn, shadow of Mordor czy watch dogs. A w nowych AC podobało mi się właśnie to że (uwaga) mogłem prawie wszystko olać i bawiłem się dobrze aż przestałem , ale wtedy wyłączyłem grę i o niej zapomnialem :potter:

 

 

Jestem przeciwnikiem schematów i powtarzalności czy to w open world czy w innych grach jak RPG. 

 

Zabawne znowu stiggerowal mnie koleś co prowadzi excela gier które przeszedł i gra prawie tylko w aaa... Nie wiem co niektórych tak boli jak ktoś ma własną opinię. Red się pytał nie tylko tych co wychwalają grę pod niebiosa ale widać trzeba milczeć albo mieć taką samą opinie jak (pipi)ana większość na tym forum. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Już traciłem nadzieję, że pójdzie trigger ale jednak nie zawodzisz. Zakład u buka to istny pewniaczek. :banderas: 

 

Zaparz sobie melisę blant bo widać, że bycie na forum zaczęło cię ostatnio przerastać.  

 

P.S A tak w kwestii weryfikacji tego co piszesz: FC3 skończony, FC4 skończony, FC5 skończony, FC Primal skończony. No ale z ostatnich 4 tylko Primal skończony. xD

 

EOT

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, suteq napisał:

Już traciłem nadzieję, że pójdzie trigger ale jednak nie zawodzisz. Zakład u buka to istny pewniaczek. :banderas: 

 

Zaparz sobie melisę blant bo widać, że bycie na forum zaczęło cię ostatnio przerastać.  

 

P.S A tak w kwestii weryfikacji tego co piszesz: FC3 skończony, FC4 skończony, FC5 skończony, FC Primal skończony. No ale z ostatnich 4 tylko Primal skończony. xD

 

EOT

(pipi)any jak sprawdził a ja nie pamiętam w co grałem rok temu :obama: Podziwiam że masz tyle czasu. Zapomniałeś o new dawn to też far cry a nawet nie odpalałem. fc5 rzeczywiście skończyłem zapomniałem o tym bo gra była tak nijaka. Musiał być wtedy sezon ogórkowy i nie miałem w co grać :D days gone pewnie też skończę i zapomnę kiedyś jak nie bede miał nic lepszego do ogrania. far cry 3 był fajną grą ale od niej zaczął się zjazd serii :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...