Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pierwsza taka wtopa w historii jesli o easter eggi chodzi xD

 

 

Cytat

Back in May, Twitter user @topnotch1210, real name Tyler Schultz, tweeted out to Insomniac Games in the hopes that the studio would include a small easter egg for him inside Marvel's Spider-Man that would allow him to propose to his girlfriend. After some back and forth, it was agreed that the words "Madison, will you marry me?" would appear on the advertising board of a cinema, and if you do a bit of exploring in the game's re-creation of New York City, you'll find that the idea made it into the final game.


Unfortunately however, it doesn't look like things have gone to plan. Explained in the video, it appears that the Madison in question left Tyler for his brother three to four weeks before the game's release.

 

 

tumblr_nj07s7Mojd1smcbm7o1_500.gif

  • Haha 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na starego Osborne'a w tych cut-scenkach i strasznie mi on przypomina tego blond troglodytę z Aliens - wiecie, tego ziomka Vasquez, miłośnika dużych karabinów i miotaczy ognia. Nie chce mi się teraz sprawdzać, ale nie zdziwiłbym się, gdyby to on odgrywał rolę burmistrza. No i ciotka May też znajoma twarz.

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

Sam z siebie po włączeniu gry się zepsuł? 

Ja muszę nadrobić fabułę, bo aktywności poboczne mnie już trochę zmęczyły. A przed chwilą natknąłem się na easter egg z Tetrisa :)

 

Właczyłem gre i Crash error i do dasha wyrzuca, za każdym razem, miałem manualnie zrobiony save i załadowałem 1h wcześniej.

Sam z siebie

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja cały czas się nie mogę nadziwić, jak ta gra pięknie wygląda i śmiga bez przycięć.

Tylko te walki z bossami mogłyby być trochę ciekawsze.

Nie miałem takiego maratonu z grą od premiery monster hunter. :banderas:

Zabieram się teraz spokojnie za platyne i czekam na dodatki.

@Fanek też mi wywaliło taki błąd raz, ale z zapisaną grą nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza

Spajdera mam i ja. Gra świetna, zwłaszcza to śmiganie na pajęczynie po Nowym Jorku. Jest bomba! Taki mniej ponury i bardziej kolorowy Batman :) System walki miodzio, combosy wchodzą jak się patrzy. Zadania poboczne nie nudzą i choć są dość banalne, to potrafią wciągnąć. Na ten moment mogę wspomnieć jedynie o dwóch mankamentach - początek gra ma dość toporony, dopiero z biegiem fabuły zaczyna się rozkręcać i raz wywaliło mi błędem i wyrzuciło do dashboardu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem lecą napisy końcowe, panowie te zakończenie.. czy Insomniac zrobił najbardziej epicką walkę z bossem finałowym w historii gier video? :obama:

Ciekawe ile czasu nad tą samą walką siedzieli, ale to było dobre! pisze to i morda dalej się cieszy :D     Przy Horizon mówili, że przy tym dużym robocie siedzieli 6mscy.

Pamiętam w którymś wywiadzie Insomniac mówił, że gdy dostali Spidermana do zrobienia "najpierw przeczytaliśmy wszystkie komiksy i obejrzeliśmy kreskówki, a później zaczęliśmy wszystko od nowa" :D

 

Chyba najlepszy tytuł póki co w tym roku, średnia metacritic jest zdecydowanie za niska, to tytuł z mocnym 9/10.

Ale Insomniac dostarczył, szkoda że druga część dopiero na PS5, w tej generacji już raczej się nie wyrobią. Po napisach tych długich jest jeszcze jedna scena

 

Grałem na normal i na koniec miałem 76% gry, dozbieranie reszty to będzie przyjemność :)

nie pamiętam kiedy ostatnio przy jakimś tytule tak usiadłem, średnio pewnie po 7h dziennie, (pipi)a ale to było dobre!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja mam dopiero 25%, ale w trakcie przechodzenia liżę każdą ścianę wiec trochę  to zajmuje i warto pochodzić po mieście by usłyszeć te teksy ludzi :banderas:

 

Gierka warta swojej ceny no i po 2-3h już walka nie sprawia jakiś wielkich problemów i można ogarnąć nawet większa ilość wrogów.

 

 

 

Co do samej płynności fakt nie widzą zacięć, ale to na prosiaku nie wiem jak na zwykłej wersji.

Edytowane przez Tynio
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...