Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa sprawa. Do pewnego momentu grało mi się... tak sobie. Bujanie na pajęczynie długo sprawiało problemy, system walki wydawał się dość wymagający przez przyzwyczajenia do batmanowego grania a'la tank stajl, ale trochę wprawy, jakieś apgrejdy... i poszło. I wessało bez reszty. Do tego stopnia, że

 

 

ADiJz4F.jpg

 

Pierwsza w karierze :D Bez szczególnego wysiłku, z bananem na mordzie

 

Na pewno mamy tu nową jakość w grach superbohaterskich, a Batman bezapelacyjnie stracił tron. :obama: Nie wiem aż, co Rocksteady musiałoby odstawić, by dorównać formą pajączkowi, ale wierzę w nich.

 

Mocarne 9/10. Do "dyszki" ode mnie zabrakło "tego czegoś" - nieuchwytnego pierwiastka powodującego ustawiczne zbieranie szczęki z podłogi i wewnętrzne poruszenie duszy giereczkomaniaka.

 

I tak: też myślę, że wtręty skradankowe można było sobie darować :lapka:

 

Obecnie jestem mocno nasycony przygodami Pjotera Parkera. Nie mam ochoty ani na NG+, ani na DLC. Odnośnie tych ostatnich widzę zresztą podzielone opinie czy warto w nie inwestować, czy z czystym sumieniem można gonić gierkę na Pchlim. Zastanawiam się nad tą kwestią motzno :sapek:


 

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba tylko jakieś drobne poprawki.

Cytat

Marvel’s Spider-Man Update Version 1.15 Patch Notes For PS4

Version 1.15

Fixes & Updates

  • Addressed an issue where players could escape the world by crawling back under in the mission “Getting Deep.”
  • Addressed an issue where enemies could fall off the Colexco building and not die preventing progress in the mission “Trust Issues.”
  • Addressed an issue where fast traveling would prevent players from being able to collect all of Hardy’s stolen art.
  • Address an issue where art from the Silver Linings story pack could appear in the main story.
  • Addressed an issue where SUVs would not have a collision once stopped.
  • Address an issue where Spider-Man would stutter and take damage from attempting to stop an SUV.
  • Address various additional issues.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak to jest z tymi dodatkowymi tokenami? Dotychczas starałem się robić każde jedno zadanie na maksa, ale tego jest tyle, że powoli mi się odechciewa. Co można sobie bezpiecznie odpuścić, a co koniecznie trzeba wyzbierać w pełni do platyny?

Odnośnik do komentarza

Żetony z wyzwań są najważniejsze. Jeżeli jesteś w stanie zrobić Wyzwania na złoto to nie musisz się o nic martwić i możesz ulepszyć wszystko jak leci. Jeżeli masz problemy to kupuj w pierwszej kolejności stroje, bo one są wymagane do platyny. Jak masz dodatki to tam jest więcej żetonów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Spider-Man: Far From Home tuż za rogiem, Marvel's Avengers zapowiedziane - naszła mnie wielka ochota na powrót do grania. Postanowiłem skończyć platynę, gdzie zostało mi tylko parę rzeczy do zrobienia, a na PS Store jest promocja na dodatki. Za 50-parę zł cały pakiet. Więc wybieram się na zakupy i pytanie - jakiej długości fabuły się spodziewać? Łącznie wszystkie 3 będą gdzieś jak połowa podstawki?

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, - V - napisał:

jakiej długości fabuły się spodziewać? Łącznie wszystkie 3 będą gdzieś jak połowa podstawki?

Jak przechodziłem w momencie jak wyszły to na 100% zajęło mi odpowiednio ok 4h, 4h, 5h gdzie grałem na tym najwyższym stopniu trudności. Można spokojnie liczyć, że średni czas wymasterowania wszystkich to jakieś 10-15h w zależności od poziomu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...