Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już było ale Avengersi od Square to odrębny świat od tego w którym funkcjonuje Spidey od Insomniac.

Całe szczęście, patrząc jak słabo prezentuje się gameplay Mścicieli i jak generyczny są ich postacie.

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2019-08-24-marvels-avengers-i-spider-man-na-ps4-to-odrebne-swiaty

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

https://www.ppe.pl/news/136526/spiderman-game-of-the-year-edition-zwiastun.html

 

Ale kasztan to GOTY, zamiast wrzucić całą grę z wyciętymi fragmentami czytaj DLC na jedną bądź dwie płyty to mamy kod do pobrania. Osobiście jestem zawiedziony bo Spidera przeszedłem już dawno i planowałem kupić ponownie w wersji GOTY, natomiast teraz nie widzę sensu i tak lepiej wyjdzie wziąć używkę zwykłego i DLC na promce..

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem w końcu Spideya, zostaly zadania poboczne, ale póki co nie chce mi się ich robić. 

 

Samo bujanie się na sieci po Manhattanie wypada świetnie i daje masę radochy. Sama wyspa też wygląda spoko, zwłaszcza podczas zachodów słońca. Niestety już wnętrza budynków, które można zobaczyć przez szybę to losowe kopiuj-wklej, więc w trzech oknach obok siebie można zobaczyć tą samą kuchnie czy pokój z biurkiem. No i Spider nie odbija się w szybach. 

 

Walka to rzecz dobrze znana z Batmanów, też wsparta gadżetami. Szkoda, że walki z bossami zrobione na jedno kopyto: ogłusz, trochę pobij, uniknij ataku, a jak zaświeci się trójkąt, wykonaj atak, który pchnie walkę dalej. Do tego czasem kamera lubi zbzikować, co doprowadza do utraty zdrowia, lub zgonu. 

Stroje- jak odblokowalem dwa stroje z filmów, to skończyłem w nich grę. 

 

Fabularnie nie jest źle, ale jak dla mnie niewykorzystany potencjał, do tego brak głównych łotrów, ale ich zostawili na sequel. 

Angielskie głosy spoko, w polskiej tylko Parker daje radę. Brak kinówki na minus, nie ogarniam czemu na siłę wcisnęli brak zmiany tej opcji. 

 

A sekwencje skradankowe bym wypieprzył, bo są według mnie zupełnie niepotrzebne. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Do kupienia  jest Marvel's Spider-Man – edycja gry roku

 

"Spider-Man - Edycja GOTY Gra PS4

Marvel's Spider-Man to opowieść o jednym z najbardziej kultowych superbohaterów, który słynie z niezwykłych pajęczych umiejętności i smykałki do improwizacji. Oprócz tego, co znane i lubiane, gracze mogą liczyć na całkiem nowe elementy, które nie pojawiały się dotąd w grach o człowieku pająku. Kto jeszcze nie miał okazji sięgnąć po Spider-Man na PlayStation 4, teraz może to zrobić zaopatrując się w specjalne wydanie GOTY.

 

Od praktycznego sposobu przemieszczania się z pomocą technik parkour i unikatowych interakcji z otoczeniem aż po nowy system walki i niesłychanie wartką akcję – w takiego Spider-Mana jeszcze nie graliście. Ulepsz do edycji gry roku i przejdź rozdziały z Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps rozszerzone o dodatkowe misje i wyzwania, zupełnie nowych przeciwników z uniwersum Spider-Mana oraz dodatkowe kostiumy. Spider-Man: The Heist – Stań oko w oko z Black Cat i poddaj próbie swoje umiejętności w serii misji. Spider-Man: Turf Wars – Po przejęciu wyposażenia pozostawionego przez Sable International Hammerhead i jego gang wypowiedzieli wojnę pozostałym donom Maggii. Spider-Man: Silver Lining – Silver Sable powraca. Zabójczo niebezpieczna najemniczka musi odzyskać skradziony przez przestępców sprzęt Sable International."

 

Czy tutaj mamy dostęp do  wszystkich DLC jakie wyszły ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kufir napisał:

Do kupienia  jest Marvel's Spider-Man – edycja gry roku

 

"Spider-Man - Edycja GOTY Gra PS4

Marvel's Spider-Man to opowieść o jednym z najbardziej kultowych superbohaterów, który słynie z niezwykłych pajęczych umiejętności i smykałki do improwizacji. Oprócz tego, co znane i lubiane, gracze mogą liczyć na całkiem nowe elementy, które nie pojawiały się dotąd w grach o człowieku pająku. Kto jeszcze nie miał okazji sięgnąć po Spider-Man na PlayStation 4, teraz może to zrobić zaopatrując się w specjalne wydanie GOTY.

 

Od praktycznego sposobu przemieszczania się z pomocą technik parkour i unikatowych interakcji z otoczeniem aż po nowy system walki i niesłychanie wartką akcję – w takiego Spider-Mana jeszcze nie graliście. Ulepsz do edycji gry roku i przejdź rozdziały z Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps rozszerzone o dodatkowe misje i wyzwania, zupełnie nowych przeciwników z uniwersum Spider-Mana oraz dodatkowe kostiumy. Spider-Man: The Heist – Stań oko w oko z Black Cat i poddaj próbie swoje umiejętności w serii misji. Spider-Man: Turf Wars – Po przejęciu wyposażenia pozostawionego przez Sable International Hammerhead i jego gang wypowiedzieli wojnę pozostałym donom Maggii. Spider-Man: Silver Lining – Silver Sable powraca. Zabójczo niebezpieczna najemniczka musi odzyskać skradziony przez przestępców sprzęt Sable International."

 

Czy tutaj mamy dostęp do  wszystkich DLC jakie wyszły ?

Tak, wszystkie, ale DLC nie są "na płycie" tylko są w formie jednorazowego kodu do ps store.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
54 minuty temu, Ma_niek napisał:

Ja bym jednak wolał żeby zrobili coś nowego. Najbardziej nowa część resistance.No ale patrząc na sprzedaż pająka to pewnie będą to klepać cały czas 


Spider-man wyszedł jeden, Resistance już miało trylogię, Insomniac ma dwa teamy (Burbank, California i Durham, North Carolina) - plus są bardzo wydajni, oprócz Pająka, spodziewam się na pewno Ratcheta (a w dalszej przyszłości pewnie nowe IP).

edit: w sumie tego Ratcheta to spodziewam się też raczej w bliższej niż dalszej przyszłości, nie zdziwię się jeśli był pierwotnie w planach jeszcze na PS4

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...