Skocz do zawartości

Spider-Man


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, zagul napisał:

Były jakieś promki od premiery na same dodatki na PSN?

Tutaj możesz śledzić historię https://pl.psprices.com/region-pl/game/2453218/marvel-s-spider-man-the-city-that-never-sleeps Tydzień temu była promka 50%.

 

12 minut temu, oFi napisał:

z tego co czytałem to dlcki w miarę trzymają poziom.

To jest jeden dodatek podzielony na trzy części. Jak komuś mało SM to polecam, bo w zasadzie to więcej tego samego co podstawka. Historia nawet daje radę, ale nie tak jak główne Story, są nowe wariacje wyzwań czy aktywności pobocznych. Nowe wersje przeciwników mogą sprawdzić trochę problemów na najwyższym poziomie trudności.

W zależności od poziomu trudności i skilla, wymaksowanie wszystkiego zajmie jakieś 10-13h

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Odpaliłem DLC, skończyłem pierwszy dodatek i jestem jakoś w połowie drugiego. Pierwszy zdecydowanie bardziej mi siadł:

Spoiler

Nawet ten wątek poboczny z obrazami, coś tak czułem, że to wałek z tym policjantem. Druga sprawa to Kotek, od razu skojarzenia z:

latest?cb=20160123200951

 

Wątek Kota jest zamknięty w 1 DLC, czy później się jeszcze pojawia?

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, L3nka_Sky napisał:

O ile mnie pamięć nie myli

  Pokaż ukrytą zawartość

to pojawia się jeszcze w 3 części DLC. 

A jak siadły nowe wyzwania? Z nimi też jest trochę zabawy żeby wbić trofkę :)

A wyzwania nawet nawet, nie pamiętam już jakie były w podstawce. W drugim DLC mnie trochę nudzi to "czyszczenie baz", ale w podsstawce też chyba to było. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
23 minuty temu, Yap napisał:

Moglbym tak sie bujac bez konca.

Ostatnio jak przechodziłem to od razu po wylocie z mieszkania na początku grałem z bananem na twarzy. Latanie jest mega satysfakcjonujące, jak przechodziłem po premierze to też mogłem sobie śmigać między budynkami cały czas bez celu.

Odnośnik do komentarza

Kierwa...wlasnie doswiadczylem cameo. Az mi sie gacie zwezyly ze wzruszenia. Pobiegalem po miescie, pozbieralem wszystko co bylo do zebrania (na razie) i powoli pcham fabule do przodu. 
czy nie byloby fajnie gdyby Insomniac’i zrobily jeszcze jakies gierki z universum Marvel’a? No maja skurkowani reke do tego, jak Remedy z Batman’em. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Osz koorva...

Jednak idzie robić marvelowskie gierki ze słitaśnym gameplay'em i niezłą historyjką. Związali tyle ikonicznych postaci w jednej odsłonie, a wszystko miało co najmniej jakiś sens. Sama osobowość Parker'a nie mierziła tak często spotykaną sztampą dialogową. Kolo został napisany zupełnie poprawnie. Płacz i rozterki zostały zaimplementowane dokładnie wtedy kiedy jest chwila na emocje. Jego alter ego jest dow(nene)ne, ale też potrafi pokazać powagę w określonych momentach, jak choćby finalne starcie czy końcowe sceny. 

Nie chcę rozpisywać się za bardzo o systemie bo nie mam się zbytnio do czego przyczepić, a pianie z zachwytu jest w moim przypadku słyszalne na każdym kroku. Podoba mi się wszystko. Nawet te w uj wkoorviające challenge na ultimate. Pofatygowałem się i zrobiłem wszystkie.

Bardzo podoba mi się design arcyłotrów. Nawet nie spodziewałem się, że spotkam na swojej drodze

Spoiler

The Sinister Six

Myślałem, że Peter po prostu będzie musiał zniszczyć jednego typa z głównego wątku oraz potwora, którego

Spoiler

sam stworzył - Doc Ock'a.

Ta gra jest jak gofry z bitą śmietaną i polewą czekoladową zakrapiane lejącym się miodem - słodycz wylewa się zewsząd hektolitrami.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Fajna gierka, latanie po NY jest mega wciągające i faktycznie uzależnia, historia jest pełna smaczków dla fanów a kolekcje kostiumów i plecaków to jak powrót do dzieciństwa - fan serwis na najwyższym poziomie. Voice acting, grafa i płynność - nie ma się do czego przyczepić. Fabuła jednak trochę posysa i dość szybko się kończy jak na potencjał (plusik za Milesa), późniejsze misje są dość powtarzalne i szybko się nudzą, a dodatki z DLC powinny być w podstawce bo są nad wyraz ubogie. 

 

Mimo małych wad gierka 9/10 za całokształt. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.02.2020 o 11:56, zagul napisał:

Dość głośne było oburzenie ludu, że niestety, ale kod jest jednorazowy.

 

Tak dla potwierdzenia, nie ma więc najmniejszego sensu kupowania używki pudełkowego Spidermana GOTY edition, bo w środku będzie tylko zużyty kod i de facto kupuje się tak czy siak tylko podstawową wersję gry? 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kamiIFCB napisał:

 

Tak dla potwierdzenia, nie ma więc najmniejszego sensu kupowania używki pudełkowego Spidermana GOTY edition, bo w środku będzie tylko zużyty kod i de facto kupuje się tak czy siak tylko podstawową wersję gry? 

 

No trzeba się upewnić czy użyty kod czy nie, ale ryzyko jest duże. No tutaj akurat zaliczyli fuckup. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
26 minut temu, Redmitsu napisał:

W koncu sie przekonalem do Spiderka i mam pytanko czy warto kupic wersje Goty? Czy dodatek jest wart swojej ceny czy kupic tylko podstawke?

 

Jak tu już pisano wersja GOTY jest z kodem, który jak wykorzystasz to możesz mu pomachać na do widzenia. Generalnie DLC to jest to co powinno być w podstawce, ale chyba nie zdążyli. Można, ale wiele się nie straci, bo nic się nie zmienia poza kilkoma nowymi wyzwaniami i krótkimi historiami z Black Cat, Hammerheadem i Silver Sable.  

Odnośnik do komentarza

Wyciek nt kontynuacji gry, niby wiarygodne źródło, itd. ale równie dobrze mogą to być bzdury wyssane z palca. A i są też opisy jakiś cutscenek więc... "teoretyczne spoilery"?

Spoiler

 

Pomijając sprawę z coronawirusem niespecjalnie wierzę w datę wakacji 2021. Raz, że gierka robiona pod ps5, a dwa jedynka miała premierę w 2018. Trzy lata to bardzo mało jak na taką grę. Do tego dochodzą kompletnie nowe mechaniki związane z symbiotem. Jeżeli strój symbiota rzeczywiście się pojawi w grze i będzie posiadał unikalne zdolności to mają sporo roboty by to wyglądało przyzwoicie. No ale poczekamy do końca wakacji czy jakieś oficjalne info wypłynie nt dwójki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spider-man był zrobiony w niecałe 4 lata, od zera, z prototypowaniem rozgrywki i całą resztą pre-produkcji. Plus ten wyciek to imo dość niestaranny fake, bo oprócz tego, że za źródło podaje konferencję na Zoomie (lol, każdy kto brał w podobnych spotkaniach udział, wie, że no, ciężko byłoby omówić tak dokładne rzeczy, abstrahując od tego, że nie brałby w nich udziału community manager :V), to dziwnym trafem co chwile są odwołania do tego co w gierkach i innych produkcjach już było.

Plotki o dacie też nie są nowe, ktoś wziął wcześniejsze (np. Imran Khan. były senior editor Game Informera, wspominał, że słyszał o tym) i z nudów napisał duży akapit. Nadal najbardziej w tym "leaku" mnie bawi powoływanie się na Zooma, hehe.

edit: no i "leak" naturalnie pojawił się po tym jak IG community manager na twitterze zapostował screen-grab z video-calla z 4 innymi pracownikami Insomniac, śmiejąc się, że większość była ubrana w koszulki TLoU II :v

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...