Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Może sprzeda się gorzej od szóstki, ale szóstka miała większy budżet, więc wcale nie musi być większa sprzedaż, by zadowolić Capcom. Dodatki, jeśli będą ciekawe, na pewno też rzucą w Capcom trochę kasy.

 

Ostatnio przestałem wierzyć w tę firmę i nie liczyłem na sukces RE7. A tu taka niespodzianka. Teraz włączył mi się hype na remake dwójki.

Odnośnik do komentarza

Przechodziłem czwórke dla porównania czasowego (no i chęci odświeżenia serii) i jak dla mnie trudność gry jest zbliżona z siódemką, powiedziałbym nawet że ta pierwsza jest prostsza. W 4 ginąłem głównie tylko dla tego, że mnie te yebane QTE zaskakiwały w cutscenach akurat jak coś piłem czy jadłem albo były po prostu zyebane i trzeba było wciskać guzik jak szalony.

 

Proffessional też nie jest jakiś bardzo trudny jak się odblokuje te dodatkowe pierdoły. :dunno:

Odnośnik do komentarza

Miło, że dorwałem na Pc za 139zł. Jakbym dał 250 za konsolową wersję, to pewnie bym calakował z bólu dupy że tyle wydałem za 7h gry. Mało. Tzn mało i nie mało. Mało na to co dostaliśmy, bo 2 część gry mi totalnie nie podpasowała. 

Ale kaseta urodzinowa  :obama:

No chyba sam masz bol dupy, ze wydales 139 zl na 7h gierke, ktorej na PC nawet nie mozesz odsprzedac, bo widzisz, jak komus tak bardzo zalezy na kasie, to na konsolach nie wydal wiecej na tytul niz 30-50 zl.

 

Co do samej gry, ja obecnie przechodze 4 raz, bo gra az prosi sie o platyne - jezeli ktos ma ochote na najwyzszy poziom trudnosci, to polecam najpierw zrobic speedrun - z pila tarczowa i okularami Madhouse w cale nie jest taki trudny - ba jestem mniej wiecej w polowie i ani razu nie uzylem broni palnej.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

nigdy nie przechodze gier pare razy, ba rzadko jakakolwiek ukonczylem chocby dwa, a tutaj? No ale mi gierka mega podeszła, az szkoda, ze zaraz koniec - raz ze nowe zabawki daja sporo fanu (jak pila tarczowa), czlowiek ma ochote znaleźć wszystko z okularami sam, na Madhouse dodatkowo jest sporo zmian w samej rozgrywce - jak dla mnie jednen z najlepszych surival horrorow w calym moim zyciu !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...