Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Pistolet to kapiszon, ale to chyba takie nawiązanie do REmake, tam też słabe wrażenie dawał. Za to shotgun i pozostałe bronie już mają przyjemnego kopa (no i te przywiązanie do detali, chociażby dźwięki poruszania się z bronią w ręku są różne i zależne od tego jak szybko się poruszamy).

 

Gość z cytatu wrednego czepia się skryptów, a potem zachwala layers of fear, przez które idziemy aktywując kolejne skrypty i jumpscenki, 0 gameplayu. Potem pisze, że jeden strzał w głowę nie zabija, w tym aspekcie już chciałby CoD-a. No trudno to skomentować, bo taki trochę bełkot.

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że gra mnie aż tak wciągnie. W pracy ciągle myślałem kiedy wrócę do chaty, by móc kontynuować.

 

Co mnie szczególnie cieszy, to to w jaki sposób gra jest przemodelowana w trybie madhouse.

Poziom hard w innych grach zazwyczaj polega zawyżeniu siły przeciwników, a w RE7 pokuszono się o inne rozmieszczenie przedmiotów fabularnych, amunicji, roślinek, samych wrogów, trzeba szukać kaset by zapisać grę i więcej. Dzięki temu czujemy, że nie gramy w drugi raz to samo. Zmiany przypominają trochę granie dwoma postaciami w RE1 i RE2.

 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

 Domek w porównaniu z wersją US to jakiś niemiły żart. Tam jest sporo większy i ma elementy świeciące i pozytywkę. Cena ta sama co w EU, więc coś jest chyba bardzo nie tak! Unboxing świetny , szkoda tylko że mało co widać  :lapka:

 

Edit: pomyliłem się, domek w edycji US nie jest większy. Ma za to te w/w bajery. Ten z europy jest chyba bardziej szczegółowy i wierny oryginałowi z gry.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Jezus ile mi krwi napsuł ten skurwol

Jack, kiedy walczymy z nim w prosektorium na piły łańcuchowe

 

Chyba 10 razy już do niego podchodziłem :beksa:

No ale idzie mi z nim coraz lepiej, wierzę, że dam radę.

 

 

Piła i jedziesz z nim. Blokowanie jego ataków jest kluczowe, a potem jedziesz go atakiem specjalnym LT/L2+RT/L2 i dasz radę

 

Edytowane przez musoil
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj poszedł za pierwszym razem xD Nie wiem dlaczego myślałem, że

atakowanie jego narośla za pomocą shotguna daje większy damage niż L2+R2 spalinówką

.

Lecę dalej.

Natomiast zmuszony byłem oddać prosiaka i teraz gram VR na zwykłym PS4. No różnica jest spora- gorsze tekstury, gorsza rozdziałka i momentami okropny aliasing.

Odnośnik do komentarza

 

26:12 zaczyna się

 

zatkało mnie, co ta gra w VR robi z ludźmi, to nie jest jest efekt w grze, typ jest tak rozdygotany że trzęsie całym ekranem ;) on tam jest w tym koszmarze po same jaja, epickie

 

coprawda katują typa podrzucając mu takie pozycje, ale ogląda się zabawnie :] ale trochę zaczynam się obawiać o własną reakcję bo ja identyko strachliwy jak on

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Ja do strachliwych nie należę, ale parę razy podskoczyłem. Również było trochę sytuacji, że człowiek nerwowy i z oporem zagląda co kryje się za rogiem.

Ostatnią grą, która mnie tak stresowała był 'Alien Isolation'. Jakby to zrobili pod VR to bankowo ja bym się pod siebie zesrał a dziesiątki ludzi na świecie by poumierało na zawał serca.

W każdym razie,

Marguerita padła za drugim razem

i lecę dalej.

 

Niech już ten prosiak przyjdzie, bo jakość obrazu na VR momentami podpada pod prokuraturę.

Odnośnik do komentarza

 

26:12 zaczyna się

 

zatkało mnie, co ta gra w VR robi z ludźmi, to nie jest jest efekt w grze, typ jest tak rozdygotany że trzęsie całym ekranem ;) on tam jest w tym koszmarze po same jaja, epickie

 

coprawda katują typa podrzucając mu takie pozycje, ale ogląda się zabawnie :] ale trochę zaczynam się obawiać o własną reakcję bo ja identyko strachliwy jak on

Ja w to raczej nie zagram, za slabe nerwy :(

Odnośnik do komentarza

Ja do strachliwych nie należę, ale parę razy podskoczyłem. Również było trochę sytuacji, że człowiek nerwowy i z oporem zagląda co kryje się za rogiem.

Ostatnią grą, która mnie tak stresowała był 'Alien Isolation'. Jakby to zrobili pod VR to bankowo ja bym się pod siebie zesrał a dziesiątki ludzi na świecie by poumierało na zawał serca.

W każdym razie,

Marguerita padła za drugim razem

i lecę dalej.

 

Niech już ten prosiak przyjdzie, bo jakość obrazu na VR momentami podpada pod prokuraturę.

 

już jest, ale na oculusie

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie obudziłem się po ponad siedmiogodzinnym maratonie na farmie Bakerów. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepsza odsłona serii od czasów REmake. Demko, któremu bliżej było do symulatora chodzenia ma się nijak do pełnej wersji, która jest Residentem z krwi i kości, klasyczną odsłoną, w której zmianie uległa perspektywa z trzeciej na pierwszą. Absolutnie nie mam do czego się przyczepić, jako fan serii z niemal dwudziestoletnim stażem jestem zachwycony.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Matko Bosko, co to jest za gra! Wiedzialem, ze będzie dobrze, ale ze az tak ? Demo zrobilo na mnie piorunujące wrazenie, a obcując z pelna wersja gry okazuje się ze tam kompletnie nic się nie dzieje! Bród, smród, wszechobecna zgnilizna, do tego wylewający się z ekranu klimat i scenariusz, który mimo ze znany z tylu innych horrorow nie pozwala nawet przez chwile się nudzic. 
Niektorzy pisali tez, ze gra nie jest tak przerazajaca - podziwiam, na mnie robie nie wiele mniejsze wrazenie niż Outlast  - a gdy juz poznamy wszystkich chorych psychicznie mieszkancow pensjonatu to uczucie niepokoju nie odpuszcza nas nawet na moment (podziwiam ludzi grajacych w to na VR)! 
Do tego tytul prezentuje się wręcz rewelacyjnie, HDRy, nie HDRy, 60 fpsow, znakomite udzwiekowienie, w polaczeniu z widokiem FPP robi pioronujace wrazenie. Gdyby jeszcze feeling strzelania był ciut lepszy, ale nie ma co narzekac – gra nadrabia we wszystkich pozostałych aspektach, od narracji po wykonanie – absolutny Must Have fanow horrorow! :banderas:

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...