Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie lecą napisy końcowe. :banderas: Świetny tytuł, choć mimo wszystko to już nie RE jak dla mnie. 

Na plus wszystko prócz słabych zagadek i 3 rodzajów przeciwników. Jeszcze wspomnę, że replayability zerowe - nie mógłbym w to zagrac raz jeszcze, chyba że za rok.

Ogólnie to nie ma wiele do poprawki w sequelu, czekam na bezpieczna kontynuację. 

 

Z lizaniem scian przejscie zajeło mi na normalu 8,5h.

Odnośnik do komentarza

Lickery , ja je.bie. pierwszy z re2 w pamietnej scenie snil mi sie po nocach za dzieciaka :/

 

Tak odnosnie minusa za malo skomplikowane zagadki, w ktorym re byly skomplikowane na poziomie zalozmy silent hill?

 

Znalezienie zapalniczki do podpalenia kominka z re 2 czy ulozenie kolorkami czujnikow z re4?

 

Prosze was. Przeciez residenty SLYNA z tego ze zagadki w nich to fromalnosc.

Jak dla mnie jedyny obiektywny minus gry to wlasnie niska roznorodnosc przeciwnikow. Wszystko ogolnie na jedno kopyto. Tak jak pisal milan gdyby to chocoaz zombiaki byly to by byl chyba majstersztyk

Odnośnik do komentarza

Wystarczy spojrzeć jak się ma zagadka z obrazami 

 do zagadek z obrazami z Residenta 1, nie wspominając już o Code Veronica, gdzie bez tłumaczenia notatek nie dało sie tego przejść. Capcom chyba się bało umieszczenia w grze trudniejszych zagadek na miarę DLC Sypialnia.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dlaczego w empiku lezy RE 7 na ps4 za 259zl z DRUKOWANA okladka? Nie dosc ze ktos krzywo wycial i ucieli literke R xDDD to jeszcze atramentówka na slabym papierze i rozmazane guvno. A

Skad te wydania? Co to w ogole jest?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żebyś nie chciał skroic. Dostaniesz swoją ładna wersje jak kupisz

Odnośnik do komentarza

Dlaczego w empiku lezy RE 7 na ps4 za 259zl z DRUKOWANA okladka? Nie dosc ze ktos krzywo wycial i ucieli literke R xDDD to jeszcze atramentówka na slabym papierze i rozmazane guvno.

 

Skad te wydania? Co to w ogole jest?

 

"Wwa - miasto rapu, miasto przestępstw" :P

Mieszkasz w dzielnicy czarnych to co się dziwisz, w Gdańsku normalne egzemplarze stoją na półkach. I jeszcze płyta w środku - dasz wiarę? :)

 

Ale widziałem takie przypadki chyba w jakimś Carrefour z tymi okładkami, nawet czarno białe były, tyle że w przypadku kupna raczej ktoś przynosi oryginał...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj przeszedłem i chciałem tylko napisać (spojler to raczej nie będzie), że gdzieś tam pod koniec gry trafiamy na zadymiony korytarz akurat jak musimy skręcić w drzwi po lewej. To był chyba najładniejszy dym jaki widziałem w grach wideo, taki gęsty i do tego załamywał się i wirował przy podmuchach powietrza. Ktoś zwrócił na to uwagę?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Usiadłem w sobotę ok. południa i ukończyłem całą grę wieczorem. Pękła przy jednym posiedzeniu - nie mogłem się oderwać. Niestety, szpil jest na raz, chyba, że drugi "wybór" rzutuje znacznie na resztę gameplayu.

 

 

Czy jak się da surowicę Zoe, to dalsza część zmienia się diametralnie w stosunku do Mii?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...