Skocz do zawartości

Resident Evil VII


Rekomendowane odpowiedzi

Smutne ze ludzie marnują czas na takie męczarnie, nie mam pojęcia jakim trzeba być dewiantem by  z walenia nozem potworka pol h cieszyc jape, tylko po to by zaistniec wsród miliardów filmików?

Myslalem ze latanie po odlewni  w tony hawk 3 by nabic 10 milionów było dziwne, ale już teraz wiem ze teraz ludzie są dopiero po(pipi)eni.

Odnośnik do komentarza

Polecam jednak przejsc pare razy. Jak dostajemy nieskonczona amunicje to latanie ze strzelba albo magnum jest bardzo przyjemne. Wtedy czujemy sie nie jak ofiara a drapieznik :wujaszek:

 

No ale splatynowalem i styka narazie residenta. Oprocz speedruna na easy za kazdym przejsciem bawilem sie przednio i sie wcale nie meczylem. W sensie ze czerpalem przyjemnosc.

 

Ludzie robia zdecydowanie gorsze rzeczy, np czytaja wszystko o grze na ktora czekaja i odmawiaja sami sobie genialnego motywu zaskoczenia przez developera. Albo jeszcze gorzej "przechodza" gry na youtube.

Odnośnik do komentarza

Bosz jaka ta gra dobra !

Design lokacji to opad kopary, zero piramid za dnia czy innych wiosek z RE4 :D

Noc smród bród lasy we mgle i rezydencje :)

Szok że Capcom poszedł w taką niszę, to zdecydowanie nie jest gra dla każdego jak poprzednie szczelanki pod coopka (5/6)

I chwała im za to!

Mam już 8h, normal daje momentami popalić(20zgonów już mam) choć pewnie w dużej mierze dlatego że jak zawsze w RE mam manię oszczędzania ammo .

Widok Fpp sprawdza się świetnie(na VR pewnie jest kosmos) design robi muza robi klimat można ciąć nożem .

 

Jedno pytanie, zebrałem juz oba itemy D potrzebne wiadomo do czego, daleko to już jest?

Bo tak ludzie płaczą a wychodzi na to że gra 10+ będzie jak nic a to dobry wynik .

Odnośnik do komentarza

Bosz jaka ta gra dobra !

Design lokacji to opad kopary, zero piramid za dnia czy innych wiosek z RE4 :D

Noc smród bród lasy we mgle i rezydencje :)

Szok że Capcom poszedł w taką niszę, to zdecydowanie nie jest gra dla każdego jak poprzednie szczelanki pod coopka (5/6)

I chwała im za to!

Mam już 8h, normal daje momentami popalić(20zgonów już mam) choć pewnie w dużej mierze dlatego że jak zawsze w RE mam manię oszczędzania ammo .

Widok Fpp sprawdza się świetnie(na VR pewnie jest kosmos) design robi muza robi klimat można ciąć nożem .

 

Jedno pytanie, zebrałem juz oba itemy D potrzebne wiadomo do czego, daleko to już jest?

Bo tak ludzie płaczą a wychodzi na to że gra 10+ będzie jak nic a to dobry wynik .

Jeszcze trochę Ci zostało.

 

Ja właśnie ogrywam na Madhouse i gra się mega. Inne rozmieszczenie przedmiotów, szybsi i wytrzymali wrogowie i więcej kombinowania. Zupełnie jak Normal a Arrange Mode w RE2 z GameCube i wersji z PC czyli Dual Schock Ver.

 

Świetnie że capcomowi wrócili do starej, REsidentowej szkoły. Teraz tylko kupić DLC i czekać na nowy tryb w marcu.

Odnośnik do komentarza

jak znowu wroca do modelu  ala re5, to ludzie ich  zayebia, ja tu swidze conajmniej 3 kolejne części, boże ta luizjana była strzałem  w dziesiątkę. Teraz moze jakieś klimaty skandynawskie, kanada, jaki wielki opuszcozny tartak, plus miasteczka, chatki  w lesie. Albo ostro popier,dolona farma. Albo Sosnowiec.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pytanie do tych ktorzy skonczyli gre

 

w ktorej notce niby jest wzmianka o szybkim starzeniu sie Eveline

jedynie w dzienniku mailowym znalazlem, ze sie starzeje, ale kumpel wspominał ze bylo dokladnie wytlumaczone dlaczego w ciagu 3 lat postarzala sie tak bardzo

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

No nie, bo staruszki nie da się w żaden sposób zaatakować (niby tak czy siak jest potrzebna neurotoksyna, żeby jej coś zrobić), właśnie jak to zauważyłem to coś mi zaczęło się nie podobać + brak jakiejkolwiek babci na zdjęciach

 

 

Co do lokacji w sequelu, mogą być jakieś tereny górzyste, zima. Może jakieś opuszczone instalacje umbrelli czy innych złodzieji. RE w tych klimatach też się dobrze sprawdzał.

Odnośnik do komentarza

Gdzie tu powrót do starego dobrego RE? 

Dom tych świrów, to mistrzostwo świata. Ciasno, ciemno, zaszczucie- granie na słuchawkach to  :banderas:

Ale druga część gry to odpłynięcie totalnie i raczej brak pomysłu. Statek i kopalnia słabe imo. 

 

Mogli dać większy dom- rezydencje jak w 1 :) Rodzinę powiększyć o kuzynów i byłaby petarda jak dla mnie. 

Miło, że dorwałem na Pc za 139zł. Jakbym dał 250 za konsolową wersję, to pewnie bym calakował z bólu dupy że tyle wydałem za 7h gry. Mało. Tzn mało i nie mało. Mało na to co dostaliśmy, bo 2 część gry mi totalnie nie podpasowała. 

Ale kaseta urodzinowa  :obama:

Odnośnik do komentarza

Dobra skończyłem.

Jako fan serii czuję się niesamowicie usatysfakcjonowany !

W końcu RE jakiego chciał bym widzieć i ogrywać :)

Ending to kolejny ukłon w stronę fanów i aż miałem banana na twarzy,klasyka do kwadratu ale w jakim wydaniu !

 

mój wynik na normal

12h

wznowienia 36(kilka razy samrestartowałem)

figurki 13/20

monety 14/18

notatki 30/32

 

No giera kosa jak s(pipi)ensyn, ograłem niemal 1 tchem(3 nocki)

Odnośnik do komentarza

Nie sadzilem, że jeszcze dożyję takiego powrotu serii do formy. RE7 to po prostu mistrz w swojej klasie. Przed premierą niektórzy płakali że kalka Amnesii, Outlast i innych Slenderow. A tutaj klasyka sama w sobie. Powrót do legendarnych skrzyń, maszyn do sejwów, szukania kluczy że specjalnym emblematem, speedrunowania, eksploracji i podziału na rezydencję, ogród, stary domek, itd.

 

Capcom dużo odzyskał w oczach graczy dzięki RE7.

Odnośnik do komentarza

No tak tylko że to nie jest gra dla mas i nie sądzę że przyzwyczajeni do coopkowych szuterów gracze rzucą się na tego RE .

Śmiem twierdzić że może się sprzedać gorzej od takiej 6 niestety ....

Ja jutro planuję zrobić speedruna pod wszystkie znajdzki a potemmad house .

Dużo się naczytałem jaki to mad house trudny, zweryfikujemy .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...