Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Najbardziej zastanawia mnie battlefield 1, tam sporo mogą zmienić na pro, full hd, stałe 60 klatek itp. Jak zmiany w grach będą dla mnie pozytywne, to Day one i gogle sobie poczekają.

 

Nic ci nie zmienią bo w multi musisz mieć taką samą wydajność jak na zwykłym PS4. Znaczy może FullHD oraz lepszą grafikę może dostaniesz ale 60 klatek pożegnaj. Docelo

 

Docelowym targetem w bf1 to 60fps w multi,tak bylo na ps4 tylko w trybie dominacji w alfie. Na podboju to srednio 40fps (w alfie i becie). Ps4 pro, to jak lepszy komp-lepsza karta, ram, procek itd. Dlatego sobie nie wyobrazam, zeby wydajnosc bf1 byla taka sama jak na zwyklym ps4. Pro jest 2x mocniejszym sprzet, wiec na bank bedzie betonowe 60fp, a gorsza wersja czworeczki zaliczac bedzie permamentne dropy.

 

Ja sobie zdaje sprawę z tego, ale w takim razie kłamali mowiąc, że gry multiplayerowe nie będą różnic się performancem chyba że mieli tylko na myśli podział 30/60 fpsów a jesli obie gry targetują w 60 fpsów i na starszej konsoli ma dropy a na PRO nie to ich nie obchodzi to w takim razie lecą w jajo, i je.bać ich.

Odnośnik do komentarza

Przeglądałem zdjęcia w wysokiej rozdzielczości i nie znalazłem otworów wentylacji, ktoś je widzi?

Wiadomo coś o systemie chłodzenia - tak samo turbina?

Na plus, że dodali USB z tyłu

 

image__-32966-1_0006.jpg

 

 

http://images.gamersyde.com/image__-32966-1_0012.jpg

http://images.gamersyde.com/image__-32966-1_0002.jpg

http://images.gamersyde.com/image__-32966-1_0005.jpg

Nie bedzie chlodzenia bo to jest grzejnik.

PSX boski level gamingu.

PS2 cos umknelo ale nadal bylo dobrze.

PS3 wszystko runelo i sie do dzis wali z season passami, dlc, patchami itd.

PS4 wszystko to co wyzej tylko do kwadratu plus placenie abonamentu za granie online.

PS4 prorok 4K gaming i virtualne google dla januszy press forward to advance. Tego juz graniem nazwac nie mozna ale doznaniem czegos czym kiedys byly gry.

Taki dzisiejszy janusz jakby mu wlaczyc pierwszego oryginalnego Tomb Raidera na PSX'a to by nie mogl wszystkich guzikow spamietac do obslugi Lary gra niemozliwa do skonczenia dla dzisiejszych "graczy"

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Niech ktoś mi wyjaśni do jasnej cholery po co ten PS4 pro? Bo to nie jest ani maszyna do 4k . To jest czyste lenistwo wydawców nie chce mi sie optymalizować to niech zrobią mi mocniejszy sprzęt. To to  każdego PC można zajechać w 2-3 lata. Niestety moment gdy numerki przesiąkły do konsol (HD generacja) to już był koniec.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Najbardziej zastanawia mnie battlefield 1, tam sporo mogą zmienić na pro, full hd, stałe 60 klatek itp. Jak zmiany w grach będą dla mnie pozytywne, to Day one i gogle sobie poczekają.

Nic ci nie zmienią bo w multi musisz mieć taką samą wydajność jak na zwykłym PS4. Znaczy może FullHD oraz lepszą grafikę może dostaniesz ale 60 klatek pożegnaj. Docelo

Docelowym targetem w bf1 to 60fps w multi,tak bylo na ps4 tylko w trybie dominacji w alfie. Na podboju to srednio 40fps (w alfie i becie). Ps4 pro, to jak lepszy komp-lepsza karta, ram, procek itd. Dlatego sobie nie wyobrazam, zeby wydajnosc bf1 byla taka sama jak na zwyklym ps4. Pro jest 2x mocniejszym sprzet, wiec na bank bedzie betonowe 60fp, a gorsza wersja czworeczki zaliczac bedzie permamentne dropy.
Ja sobie zdaje sprawę z tego, ale w takim razie kłamali mowiąc, że gry multiplayerowe nie będą różnic się performancem chyba że mieli tylko na myśli podział 30/60 fpsów a jesli obie gry targetują w 60 fpsów i na starszej konsoli ma dropy a na PRO nie to ich nie obchodzi to w takim razie lecą w jajo, i je.bać ich.
Czyli ty myslales, ze PS4 Pro bedzie emulowac PS4 by miec spadki klatek w tym samym momencie? Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Panowie, to już.

To już te czasy chu.jowych konsol.

Najpierw Mario zawitał na sr.ajfony, teraz Sony wydaje ulepszoną konsolę. Tylko konsola jest tak superulepszona i gotowa na 4K, że nie odpali płyt blurej 4K!!!

Wolałbym zapłacić za nią więcej i mieć pod telewizorem jeden sprzęt, a nie muszę dokupywać osobno odtwarzacz (w ostateczności pewnie nie zakupię nic).

Co z tego, że filmów 4K HDR za bardzo nie ma (póki co) - ale mam taki tv i dlaczego konsola, która nie miała jeszcze premiery - jest już zacofana technologicznie na starcie?

Miałem kupić pleja na premierę, a teraz się waham, czy za jakiś czas nie wyjdzie jakaś ulepszona wersja "slim PRO" z obsługą płyt blurej 4K?

Tyle czekania, a na końcu dowiaduję się, że wykastrowali ją z czegoś tak podstawowego. Czy może mam przejść do obozu zielonych?

Jeszcze znając Sony, to by odpalić plik mkv, trzeba się nakonwertować.

Odnośnik do komentarza

Może ten szmelc podzieli losy PSP Go, trzymam za to kciuki. Chociaż janusze na portalach typu Playstation Polska ojs.rani, więc może być z tym różnie. Byle kupić, bo modne i postawić pod tv, niech się kurzy.

Nie licz na to.

Wielu graczy poleci na premiere do sklepu, wystarczy że zapewnią im w każdej grze lepszą grafe (ultra) i płynniejsza animację (60fps?).

W chwili obecnej 4k i hdr w temacie, ale minie chwile czasu jak się ogarną, że sprzęt za słaby a gry zubożone i powyższe na PS4Pro powinno być faktem. Oby tylko na zwykłym PS4 gier nie wykastrowali zapewniając im tak jak dotychczas te 1080p30fps w medium-high.

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zadowolonym posiadaczem czerwonej konsolki i nie zamierzam tego zmieniać. Zobaczymy, co sie będzie działo, po premierze Pro i w tedy sie zdecyduje.  To, co mnie interesuje to 1080/60, ale to ma zależeć od deweloperki. Czyli jesli wszyscy pójdą, za ciosem i  DF to potwierdzi to w końcu kupie jeszcze jedna konsolę.  W innym wypadku nie dam grosza, za półśrodki. Z tego, co ja widze to nie ma ani 4K, ani nawet 1080/60, wiec i sensu kupować takiego sprzętu. Łącze sie z Wami w bólu. 

Odnośnik do komentarza

juz kiedys pisalem o tym, 1080p i 60fps na konsolach o zamknietej architekturze to mit - ps4 moglo to osiagnac, ps3 moglo, jakby ps2 mialo hdmi to tez by moglo - rozchodzilo sie o to i do dzis rozchodzi - ze by to osiagnac potrzebne sa kompromisy i ciecia w oprawie, a jak wiadomo to wlasnie grafa sprzedaje glownie gry wiec devi maja gdzies jak to dziala i chodzi, wazne ze wyglada, z ich punktu widzenia lepiej wydac cos ladnego w 24-26fps niz sporo brzydszego w stalych 60fps

 

z tego samego mniej wiecej punktu wychodzi interaktywnosc w grach, ktora od stu lat stoi w miejscu, a nawet stare gierki mialy kiedys lepsza fizyke czy destrukcje - za duzo z tym roboty, zachodu i problemow, a wymiernych korzysci sprzedazowych to nie przyniesie wcale

Edytowane przez Ficuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, to już.

To już te czasy chu.jowych konsol.

Najpierw Mario zawitał na sr.ajfony, teraz Sony wydaje ulepszoną konsolę. Tylko konsola jest tak superulepszona i gotowa na 4K, że nie odpali płyt blurej 4K!!!

Wolałbym zapłacić za nią więcej i mieć pod telewizorem jeden sprzęt, a nie muszę dokupywać osobno odtwarzacz (w ostateczności pewnie nie zakupię nic).

Co z tego, że filmów 4K HDR za bardzo nie ma (póki co) - ale mam taki tv i dlaczego konsola, która nie miała jeszcze premiery - jest już zacofana technologicznie na starcie?

Miałem kupić pleja na premierę, a teraz się waham, czy za jakiś czas nie wyjdzie jakaś ulepszona wersja "slim PRO" z obsługą płyt blurej 4K?

Tyle czekania, a na końcu dowiaduję się, że wykastrowali ją z czegoś tak podstawowego. Czy może mam przejść do obozu zielonych?

Jeszcze znając Sony, to by odpalić plik mkv, trzeba się nakonwertować.

 

Zawsze możesz kupić Xbox One S ktory ma napęd uhd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

juz widze jak naughty dog obcina cienie, AA i oswietlenie zeby wyciagnac 60 klatek i dostawac 6/10 za grafike w recenzjach

no wlasnie o to sie rozchodzi :) te sprzety od dawna bez problemu osiagaly by 1080p i 60fps ale kosztem wlasnie takich ciec ze by bylo 6/10 za grafike w recenzjach placz dzieci, ze gierka brzydka i brak mozliwosci zrobienia gifow, ze gierka wyglada lepiej niz zycie

 

kazdy nowy sprzet obojetnie jakby mocny by nie byl przy zamknietej architekturze bedzie stac przed tym samym dylematem - albo znowu plywajace 25-30fps ale przeskok w grafice albo 60fps ale oprawa praktycznie nie rozniaca sie od past genow, co wybiorze 99% devow to pytanie retoryczne

Odnośnik do komentarza

 

Panowie, to już.

To już te czasy chu.jowych konsol.

Najpierw Mario zawitał na sr.ajfony, teraz Sony wydaje ulepszoną konsolę. Tylko konsola jest tak superulepszona i gotowa na 4K, że nie odpali płyt blurej 4K!!!

Wolałbym zapłacić za nią więcej i mieć pod telewizorem jeden sprzęt, a nie muszę dokupywać osobno odtwarzacz (w ostateczności pewnie nie zakupię nic).

Co z tego, że filmów 4K HDR za bardzo nie ma (póki co) - ale mam taki tv i dlaczego konsola, która nie miała jeszcze premiery - jest już zacofana technologicznie na starcie?

Miałem kupić pleja na premierę, a teraz się waham, czy za jakiś czas nie wyjdzie jakaś ulepszona wersja "slim PRO" z obsługą płyt blurej 4K?

Tyle czekania, a na końcu dowiaduję się, że wykastrowali ją z czegoś tak podstawowego. Czy może mam przejść do obozu zielonych?

Jeszcze znając Sony, to by odpalić plik mkv, trzeba się nakonwertować.

 

Zawsze możesz kupić Xbox One S ktory ma napęd uhd

 

I tak właśnie chyba zrobię.

 

Wczoraj się napaliłem na nowe PS4 (lubię nowe zabawki), ale po ochłonięciu stwierdzam, że nie mając telewizora uhd, chyba nie ma sensu się w to pchać.

 

Xbox one S 500 gb, z nową fifą za 1369 zł - nie ma się chyba co zastanawiać.

 

Nigdy nie sądziłem, że dzięki konferencji Sony zyska Microsoft..

Odnośnik do komentarza

No właśnie to może ta konsola pozwoli grać jak człowiek, bo to już nie jest śmieszne żeby grać w fullhd w 60 fps musisz obciąć to,tamto(pipi)to a panie tu jest 500 graczy na ekranie tu trzeba 760p.

Może pro wkoncu pozwoli pograć fullhd w 60 klatkach i grafice dzisiejszych standardów.

Bo teraz mamy niby te 60 fpsow ale to bardziej 40-60, niby te fullhd ale grafika z medium detalami.

Nie wiem czy jest to możliwe, czy za 350£ da się mieć taki sprzęt,ale ja już dość, że zawsze coś...

Wy(pipi)ane w 4 k chce pograć jak człowiek w fullhd /60 stabilnych klatkach i przy dzisiejszej oprawie graficznej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...