Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hej, mam pytanko.Czy kabel hdmi w zestawie prosiaka, jest taki sam jak w standardowej wersji ps4, bo z tego co zauwazylem to wizualnie jest taki sam.

Na kablu od pro masz malutki napis high speed ja na premierowej zwykłej PS4 nie miałem tej informacji.

 

Mozliwe, ze jest, ale wizualnie wyglada identycznie, takze chyba nie ma sensu podpinac nowego ?

Odnośnik do komentarza

Pro zdrcydowanie, bo masz jeszcze jeszcze inne bajery czyli przede wszystkim szeroką pletę barw i dużo wyższą moc. Dodatkowo różnica w cenie jest bardzo mała, a jestem na bank pewien że różnice w nowych grach będą co raz większe jak stare w łatkach dostały tak masakrycznego boosta.

balon proszę co ty du,pisz w ogóle? naćpałeś się tym hderem i latasz po tym temacie a pojęcia technicznego masz zero, sytuacja wygląda tak, że nowe gry na ps4 pro i na telewizorze fhd zyskają pewne detale i lepszy framerate, ale starsze gry, które nie będą patchowane może się zdarzyć, że działają gorzej. DF już się tym zajęło i są testy. To akurat nie prawda. Ale jest inny problem z grami na prosiaku. 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

sytuacja wygląda tak, że nowe gry na ps4 pro i na telewizorze fhd zyskają pewne detale i lepszy framerate, ale starsze gry, które nie będą patchowane może się zdarzyć, że działają gorzej. DF już się tym zajęło i są testy

Sytuacja wygląda tak, że starsze gry które nie będą patchowane działają dokładnie tak samo na PS4 i Pro.

Odnośnik do komentarza

 

Pro zdrcydowanie, bo masz jeszcze jeszcze inne bajery czyli przede wszystkim szeroką pletę barw i dużo wyższą moc. Dodatkowo różnica w cenie jest bardzo mała, a jestem na bank pewien że różnice w nowych grach będą co raz większe jak stare w łatkach dostały tak masakrycznego boosta.

balon proszę co ty du,pisz w ogóle? naćpałeś się tym hderem i latasz po tym temacie a pojęcia technicznego masz zero, sytuacja wygląda tak, że nowe gry na ps4 pro i na telewizorze fhd zyskają pewne detale i lepszy framerate, ale starsze gry, które nie będą patchowane może się zdarzyć, że działają gorzej. DF już się tym zajęło i są testy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=dKWxHu9l5ys

Bluber ale ja nigdzie nie piszę, że gry bez paczy chodzà lepiej. Nigdy o tym nie wspomniałem. Napisałem jedynie że pewno dużp nowych tytułów będzie co raz lepiej to ogarniać. Więc ocb? Pewno problem największy jest w tym że ktoś ma tv 4k + pro i może na żywo/samemu to sprawdzić i się tym jarać. No bo jak to? JA NIE MAM TO JAK KERWA INNY MOŻE MIEĆ I JESZCZE MOŻE MU SIĘ TO PODOBAĆ?!

 

Panowie powiem raz jeszcze. Mnie to mega jara i zdania nie zmienię. Przepraszam.

Edytowane przez balon
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Po co skoro przy odpalaniu gier bez patcha Pro wchodzi w tryb podstawowego PS4 i działa z taką samą prędkością?

 

Po co w ogóle wrzuciłeś ten filmik z Digitalfoundry skoro on mówi o czymś innym niż ty?

 

Masz racje. Mój błąd.

 

 

Pro zdrcydowanie, bo masz jeszcze jeszcze inne bajery czyli przede wszystkim szeroką pletę barw i dużo wyższą moc. Dodatkowo różnica w cenie jest bardzo mała, a jestem na bank pewien że różnice w nowych grach będą co raz większe jak stare w łatkach dostały tak masakrycznego boosta.

balon proszę co ty du,pisz w ogóle? naćpałeś się tym hderem i latasz po tym temacie a pojęcia technicznego masz zero, sytuacja wygląda tak, że nowe gry na ps4 pro i na telewizorze fhd zyskają pewne detale i lepszy framerate, ale starsze gry, które nie będą patchowane może się zdarzyć, że działają gorzej. DF już się tym zajęło i są testy.

 

Bluber ale ja nigdzie nie piszę, że gry bez paczy chodzà lepiej. Nigdy o tym nie wspomniałem. Napisałem jedynie że pewno dużp nowych tytułów będzie co raz lepiej to ogarniać. Więc ocb? Pewno problem największy jest w tym że ktoś ma tv 4k + pro i może na żywo/samemu to sprawdzić i się tym jarać. No bo jak to? JA NIE MAM TO JAK KERWA INNY MOŻE MIEĆ I JESZCZE MOŻE MU SIĘ TO PODOBAĆ?!

 

Panowie powiem raz jeszcze. Mnie to mega jara i zdania nie zmienię. Przepraszam.

 

 

Nie ja nie mam nic przeciwko bo taka Forza Horizon 3 roz(pipi)a w trybie HDR, ale chodzi o to, że trochę się miotasz. Pisaleś, że U4 w 1080p w trybie hdr ma ziarno i artefakty ale czy ta gra w ogóle dostała patcha żeby obsługiwać hdr na ps4 fat czy odpaliłes tak z telewizora tryb i myślałeś, że to wszystko będzie pięknie wygladąć?

Odnośnik do komentarza

U4 dostało łatkę pod HDR, nie ważne na jakiej konsoli to odpalisz. Ze wszystkimi grami tak jest przecież, nie ma podziału na PS4/PRO.

 

To dlaczego patch pod HDR dla Deus Ex na starym ps4 robił taką sensacje, że powstal filmik o tym?

Odnośnik do komentarza

Balon - japier.dole nie masz dość? 5 stron pierd.olenie o HDR plus kilka w temacie poniżej. Wyloguj się może z forum, włącz konsole i ciesz się gierkami.

 

Bluber - bo mało kto sądził, że HDR pójdzie po HDMI 1.4, a Deus to była jedna z pierwszych gier na PS4 (jeśli nie pierwsza), która dostała łąte pod HDR.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Przecież to ty nagle wpadasz do tego tematu i piszesz że nie mam o tym pojęcia + w ogóle wkładasz mi w usta jakieś słowa których nie powiedziałem (gry bez pacza że niby lepiej wyglądają). Bansai nie wyzwałem od prawiczka tylko porównałem do takiej sytuacji nasz dialog.

 

Dobra masz jakieś konkretne pytanie o hdr czy dalej będziesz te swoje ślepe hejty tu walił? Bo jak tak w CW pewno będzie lepszy grunta na to.

Odnośnik do komentarza

Przecież to ty nagle wpadasz do tego tematu i piszesz że nie mam o tym pojęcia + w ogóle wkładasz mi w usta jakieś słowa których nie powiedziałem (gry bez pacza że niby lepiej wyglądają). Bansai nie wyzwałem od prawiczka tylko porównałem do takiej sytuacji nasz dialog.

 

Dobra masz jakieś konkretne pytanie o hdr czy dalej będziesz te swoje ślepe hejty tu walił? Bo jak tak w CW pewno będzie lepszy grunta na to.

 

Nie mam dla beki tutaj siedze. Przecież nie kupie konsoli żeby trzeci raz w to samo grać tylko w wyższej rozdziałce, jeszcze mnie nie poje.bało xD

Odnośnik do komentarza

Square - tak Deuas poprawili. Był babol w samym sofcice konsoli. Gmeru o tym pisał.

 

Balon a Ty się nie fochaj - ja rozumiem o co Squareowi chodzi - kilka razy napisałeś że HDR na zwykłym PS4 jest ściema, wygląda gorzej etc ( czy coś w tym stylu). Wyrobiłeś sobie tym opinie i na koniec napisałeś że HDR tylko w 4K gdzie kilka osób w tym subek i ja sugerowało Ci że coś tam było nie tak w działaniu na zwykłym PS4. Przez to Square pytał czy sprawdzałeś na kablu od Pro działanie HDR na zwykłej PS4.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Wszystko co chcecie wiedziec o Ps4 Pro.

 

http://ithardware.pl/testyirecenzje/mini_test_konsoli_sony_playstation_4_pro-1133.html

 

"... Standardowe PS4 nie słynie z wysokiej kultury pracy - jest irytująco głośne. Problem rozwiązano w modelu "Slim", przenosząc APU na proces technologiczny 14 nm FinFET. Dla przypomnienia, premierowa wersja korzysta z litografii 28 nm. Układ graficzny w PS4 Pro był nielada zagadką. Wystarczy przypomnieć sobie, jak zachowuje się referencyjny RX 480, skądinąd chłodzony przez radiator z wentylatorem promieniowym - czyli dokładnie takie samo rozwiązanie jak w PS4 Pro. Ku mojemu zaskoczeniu, nowe PlayStation 4 jest przyzwoicie cichym sprzętem. Generowany hałas nie ginie w okolicach tła akustycznego (jak Xbox One S czy PS4 "Slim"), ale niecałe 40 dBAwskazane przez sonometr Bestone BE-824 podczas rozgrywki w Call of Duty: Infinite Warfare, to całkowicie akceptowalny wynik. Ten sam miernik ocenia PS4 CUH-1000 na 43,2 dBA."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...