Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak i ja miałem 1116a i też zarzucała trybem turbo od jakiś tam wymagających gier. Od kiedy prosiaka mam, nie słyszałem od dłuższego czasu wysokich obrotów wentylatora, a testowałem takie gry jak U4, Doom czy Until Dawn, które potrafiły wysłać konsolę w kosmos przez pracę wentylatora ot co.

Odnośnik do komentarza

Infamous nawet ten z plusa jest dobrym testem głośności konsoli, na jakieś 8 tytułów z łatką jakie sprawdzałem tam konsola nieraz przyśpieszała.

Najbardziej słychać ponoć na Cod modern warfare remaster ale tego nie testowałem bo nie mam.

Znajomy na imprezie testował.

 

edit: brak spacji fixed

Gram w cod: mw remaster i poza momentem kiedy pracuje napęd przy uruchomieniu gry trzeba się naprawdę skupić żeby usłyszeć pracę konsoli.

Odnośnik do komentarza

Jak mam wyje.bane na save gier bo w sumie i tak siostrzeniec wykasowal wszystkie moje super sejwy z soulsow , wieska czy bloodborne to musze cos robic jak kupie prosiaka? Cos przenosic? Chce tylko miec swoje konto psn i nic wiecej. Cos tam slyszalem o jakims dezaktywowaniu konta na starym sprzecie czy cos,

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no to jest chyba aktualnie jeden z trudniejszych wyborów zakupowych dla świadomego konsumenta. Kupić pro 2-3 lata i pewnie ps5 zawita i grać tak jak Pan Jezus powiedział przez ten czas, czy kupić slim za 999zł miec te 800zł różnicy i przeznaczyć na gierki, żyć w niepewności czy następne gry będą grywalne na niej. Kupowanie pro gdy nie ma się tv4k vr i posiada się fata mija się z celem chyba, że konsola padnie. Ja się boję, że przy zakupie pro i tak developerzy gier nie dadzą rady uzyskać betonowych 60fps na pro w fhd a to dla mnie główny argument za nabyciem pro, bo przez najbliższe 3-4 lata nie planuję tv4k czy vr.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Orzeszek różnica 800zł a od paru tygodni robisz mature jakby chodziło o pare tysi. Betonowych 60fps nie będzie już teraz Ci moge to powiedzieć, ba pewnie gdzieś 1 na 5 nowych tytułów będzie miał unlock do 60 klatek i będzie to podchodziło pod 50fps (choć to i tak duża różnica). TR to był raczej chwyt marketingowy aby zachęcić ludzi z tv full hd, że istnieje nadzieja na przyszłość, ale widać jak to w praktyce wygląda.

 

Nowe gry dopiero pokażą pazur na Pro i pewnie już w styczniu zobaczymy coś ciekawe w RE, którego podają na platformy PS4, PS4 Pro a nie po prostu same PS4. Tak samo Outlast w wywiadzie mówili, że tam beda duże różnice (shadery i cienie). Bierz Pro nawet jak nie zmieniasz tv, pozniej będziesz sie zastanawiał "a mogłem jednak wziąć Pro, ale nie bede teraz zmieniał bo nowa konsola", to w zasadzie tylko 700zł różnicy.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Tylko pamiętajcie na przyszłość żeby od razu nie kupować ps5 bo to na starcie będzie bubel który poprawią wersją pro jakieś dwa , trzy lata po premierze ;) Sam nie mam z tym problemu bo od pleja jedynki zawsze kupuję konsolę z dwuletnim opóźnieniem bo dopiero po tym czasie pojawiają się jakieś gry :)

Odnośnik do komentarza

Bierz Pro nawet jak nie zmieniasz tv, pozniej będziesz sie zastanawiał "a mogłem jednak wziąć Pro, ale nie bede teraz zmieniał bo nowa konsola", to w zasadzie tylko 700zł różnicy.

 

Poprawka, to tylko 770 zł różnicy :D Prawie na drugą Slim konsolę starczy. ;) + bonus, Biedronka wersje 1TB w cenie 999 sprzedaje do 24 grudnia.

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Powoli zaczynam myśleć o prosięciu. Znaczy się w ramach prezentu na moje zbliżające się urodziny :) Ja wiem, choćby po przeczytaniu poprzednich stron, że raczej to loteria, ale powiedzcie czy prostak jest tak obleśnie, niewyobrażalnie wręcz GŁOŚNY (!!!!!) jak zwykły FAT? Chrześniak który przyjachał z Francji na święta wraz ze swoją białą PS4 grał wczoraj w mojej obecności na multi w Battlefielda 1. To co wydobywało się z jego konsoli to jakaś masakra! :smutas:  Bałem się, że stojącemu obok mojemu Łoniakowi popęka boczna ścianka od decybeli. Zaś po skończonej grze i w momencie wyłączenia peesczwórka wydała dzwiek identyczny wówczas, kiedy pilot po wylądowaniu wyłącza ciąg silników do biegu jałowego podczas kołowania :whyyy:

Jak to więc jest z tym prostakiem? Pytanie drugie: co z padem? To, ze są drobne zmiany konstrukcyjne to wiem. Czy poprawili jakość wykonania w stosunku do starszych modeli? Dalej triggery i bumpery skrzypią jak wrota stodoły, a gumki od grzybków nadają się do natychmiastowego zastąpienia nakładkami?

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Kupowanie pro gdy nie ma się tv4k i posiada się fata mija się z celem chyba.

Z tego co mi gadał kumpel wczoraj to w takim nowym Tomb Raider w trybie 4k na tv full hd po downscaling różnica w jakości obrazu jest niesamowita na korzyść Pro.

Jednak on gra w 60fps bo obraz dla niego jest aż za wyraźny i ostry w trybie wysokiej rozdziałki. 

 

Myślę, że kto ma dobrze ustawiony ekran to różnica na korzyść Pro po aktualizacjach może być bardzo duża na tv full hd.

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

Mi najblizej do pogladu messera. Nie bez powodu sony tak obnizylo cene na zwyklaka. Chca sprzedac jak najwiecej zanim zacznie sie ostre dymanie. A roznica jest spora nawet na zwyklym full hd orzech. Nie ma wow ale na zwyklym fhd juz widac roznice wiec pewnie na 4k z hdr wogole zjada dupom.

 

Obstaeiam ze w 2017 juz bedzie zaczynala sie rysowac znaczna roznica pomiedzy grami na pro i ps4. Dlatego ja wolalem teraz oje.bac poki ma to wartosc i dolozyc tysiaka i miec pewnosc ze mi to pociagnie dluzej niz dwa lata. Zobaczycie ze tak bedzie.

 

A wydawanie ps5 za dwa lata to bajka. Badzmy powazni jak moze nie byc roznicy konsoli z 1,7 teraklopa i 4,2 teraklopa. Gdyby mialo wyjsc ps5 za dwa lata sony nie wypuszczaloby pro.

Jak wyzej widzialem deusa, tomb raidera i roznica jest znaczna nawet w full hd.

 

W glupim deusie gdy biegniesz przez prage zero zwieszki nawet najmniejszej, nie to co na zwyklaku

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko czy widziałeś Tomb Raidera już po patchu 1.06? Bo jest poprawiony i gra sie o niebo lepiej (na zwykłej PS4).

Faktem jest, że prędzej czy później trzeba będzie to Pro kupić, choćby żeby uniknąć awarii "pierwszej" PS4, która (jak każdy elektorniczny sprzęt) na pewno kiedyś by nastąpiła.

Z konsol Sony tylko PSX mi się jako tako trzymał (mimo spiracenia), PS2 miałem dwie, to samo PS3 (fat i slim) i z PS4 pewnie będzie to samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...