Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zwróciłem ps4 pro do sklepu po kontakcie z sony bo prawdopodobnie egzemplarz do naprawy. Problem w tym że nie mają na stanie nowych więc zwrócili kasę i teraz trzeba czekać na nowy rzut. Pytanie brzmi - kiedy? :-)

A co się działo jeśli można wiedzieć?

Pewnie, że można :-) Wszystko śmigalo ok, ale nba 2k17 na początku meczu zawieszalo konsolę i czasem pojawiał się błąd ce-34878-0 a czasem nawet zawieszala się cała i tylko twardy reset pomagał. Wykonałem wszystkie kroki, łącznie z inicjalizacją i to też nie pomagało. Po kontakcie z sony stwierdzili że mogą przyjąć na gwarancję ale wolałem dmuchać na zimne, oddać i dostać zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zwróciłem ps4 pro do sklepu po kontakcie z sony bo prawdopodobnie egzemplarz do naprawy. Problem w tym że nie mają na stanie nowych więc zwrócili kasę i teraz trzeba czekać na nowy rzut. Pytanie brzmi - kiedy? :-)

A co się działo jeśli można wiedzieć?

Pewnie, że można :-) Wszystko śmigalo ok, ale nba 2k17 na początku meczu zawieszalo konsolę i czasem pojawiał się błąd ce-34878-0 a czasem nawet zawieszala się cała i tylko twardy reset pomagał. Wykonałem wszystkie kroki, łącznie z inicjalizacją i to też nie pomagało. Po kontakcie z sony stwierdzili że mogą przyjąć na gwarancję ale wolałem dmuchać na zimne, oddać i dostać zwrot kasy.

 

 

Na szczęście problemów nie robili z oddaniem kasy, fakt faktem, jest to mały marginalny procent wadliwych egzemplarzy Pro w porównaniu do tych, nie wspomnę o slimkach, bo tam takowo problemów konsola nie ma, jakie były wadliwe premierówki gdzie więcej miało tego.

 

Co do wyglądu konsoli Pro to oczywiście, że na żywo lepiej się prezentuje niż na zdjęciach, które nie oddają w pełni tego, co zobaczysz na oczy.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Wniosek z tego taki, że trzeba na żywo zobaczyć. Logo na środku pięknie się komponuje, na myśl od razu przywodzi mi Apple. A proces przenoszenia danych jest wręcz idealny, tak powinno być również z nową generacją. Ucieszyłem się nawet z faktu ustawienia sieciowego hehe gdzie nic nie musiałem od nowa klepać :D.

 

Z samego porównania 4K, miałem obie konsole podpięte w tym samym czasie i nawet mój Awatar robił różnicę w menu co zauważyła moja Żona :P więc pasuje mi to jak najbardziej hehe.

Odnośnik do komentarza

A jak sobie przypomnę rzucaniem gównem na temat wyglądu tych nowych rewizji konsol jak slim i pro to beka (z resztą sam jeździłem po tym wyglądzie slima dopóki nie zobaczyłem na oczy), a jednak ludzie są zadziwiająco zaskoczeni, wniosek jest taki, że najpierw trzeba zobaczyć, a potem można komentować.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Takie obudowy konsol są lepsze ze względu na to, że Ci się nie rysuje, ani nie palcuje, fajnie by było, żeby na następnej generacji też zrobili coś w ten deseń, bez błyszczącego i palcującego badziewia. Ten kto pamięta chlebaka PS3 wie jaki to był dramat z błyszczącą obudową i milion rysek za każdym razem czyszczeniem kurzu.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Widziałem parę razy slimkę na żywo i pomijając imponująco mały rozmiar, to wg mnie jest strasznie brzydka w designie, materiale i w ogóle. Na facie mi się podobał ten przedział na obudowie, sprawiał, że konsola nie wyglądała tak monotonnie. Szkoda, że zarzucono to w rewizjach.

Edytowane przez gkihdghdhj
Odnośnik do komentarza

Może oni wycofali te Prosiaki ze sklepów ze względu na jakąś wadę produkcyjną? U Niemca też zero Prosiaka na stanie :V Przecież na bank ludzie tego jeszcze nie wykupili.

No właśnie wykupili. Pytałem w MM to kolo mówił że aż tyle nie mieli na stanie co wersji slim czy fat. Były świeta więc poszło.
Odnośnik do komentarza

Może oni wycofali te Prosiaki ze sklepów ze względu na jakąś wadę produkcyjną? U Niemca też zero Prosiaka na stanie :V Przecież na bank ludzie tego jeszcze nie wykupili.

 

Magiczne 500 sztuk poszło gdy ludziom w głowach się ukazał mesjasz zbawiciel.

 

W Euro Agd są jeszcze dostępne 3 sztuki z ekspozycji. Czyli takie które uruchomione stały podczas prezentacji przez ten czas gdy sprzedawano stan magazynowy. Teraz na dostawy trzeba czekać aż do połowy Stycznia. Sony powtarza te sam scenariusz co podczas premiery PS4 gdy milion rozeszło się w ciągu dnia. Mają doświadczenie :D 

Odnośnik do komentarza

 

Może oni wycofali te Prosiaki ze sklepów ze względu na jakąś wadę produkcyjną? U Niemca też zero Prosiaka na stanie :V Przecież na bank ludzie tego jeszcze nie wykupili.

Magiczne 500 sztuk poszło gdy ludziom w głowach się ukazał mesjasz zbawiciel.

 

W Euro Agd są jeszcze dostępne 3 sztuki z ekspozycji. Czyli takie które uruchomione stały podczas prezentacji przez ten czas gdy sprzedawano stan magazynowy. Teraz na dostawy trzeba czekać aż do połowy Stycznia. Sony powtarza te sam scenariusz co podczas premiery PS4 gdy milion rozeszło się w ciągu dnia. Mają doświadczenie :D

500 sztuk że na Polskę? Nie dziwię się sytuacją u nas, tylko tym, że w Niemczech też Pro nie mają. Tam na pewno dostali więcej niż 500 sztuk, a w sklepach pustki. Więc albo rzeczywiście zdarzył się cud i wszyscy rzucili się na 1440pRO, albo coś tu nie gra tak do końca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...