Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo

GG w jakimś wywiadzie mówili, że dla 1080p nie będzie fajerwerków tylko samplowanie z wyższej rozdziałki.

 

Bądźmy szczerzy, to nie jest dużo. Ostrzejsze krawędzie to nie jest ekwiwalent 2.3 mocniejszego sprzętu.

 

 Na Pro w 1080p możesz być przynajmniej pewny betonowych 30fps i ostrych krawedzi.
 
Te przynajmniej to takie bardzo mocne.
Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Jak tam wygląda sytuacja z pogłowiem prosiaków? Wydaje mi się,że jest bardzo słabo. Po pierwszym rzucie sprzętu na rynek drugiego nie widać. Czy ktoś pracuje może w jakiś sieciówkach i ma jakieś info kiedy możemy się spodziewać następnych dostaw?

Odnośnik do komentarza

Moja Pro kupiona na premiere chodzi wciąż ciszej niż zwykła PS4 (a i tak moja sztuka była cicha), ale głośniej niż przez pierwszy miesiąc.

Czasami przy BF1 po dłuższym graniu wkręci na kilka minut na wyższy szum, nie jest to suszarka ale po prostu ją lekko słychać.

Może ze 3 razy nie wybudziła mi się z uśpienia, ale nieraz buguje się jak wysyła się coś w chmurę, raz mi się zwiesiła przy wchodzeniu na impreze.

 

Nieraz, gdy przyłoże ucho do konsoli słysze z okolic wiatraka takie "tyyyy tyyyy" jakby łożysko wiatraka, na samym początku tego na pewno nie było. Gram 2m od konsoli na głośnikach 5.1 optyk.

 

Raz na 5-8 ładowań pada zdarzy mi się, że pad podczas grania rozłączy się z konsolą, musze wtedy wcisnąć button PS i łączy się z powrotem. Na zwykłej PS4 nigdy to się nie zdarzało. Nie miał ktoś tak na Pro lub na zwykłej?

 

To co wymieniłem mimo wszystko w niczym mi nie przeszkadza i nawet za takie pierdoły nie chciałoby mi się reklamować. Jedynie jeśli z padem będzie to zdarzać się częściej, wtedy sam pad.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dla zainteresowaych - Pro na razie nie ma w zadnym sklepie - wszyscy czekaja na nowa partie ktora nie wiadomo kiedy bedzie. Plotki sa o lutym ale nic konkretnego. Nie jest prawda ze byla jakas dostawa pro razem z bialymi slimkami. Z ciekawostek - podobno do tej pory byla tylko jedna duza dostawa - partia na premiere

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...