Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem gdzie pytać, więc dam tutaj. Wyłączać konsolę czy zostawiać w standby? Updejty itd faktycznie się ściągają w standby? Czy ten tryb, gdy włączony na długo, może w jakiś sposób szkodzić?

 

konsola jest zaprojektowana by domyslnie siedziec w standby. nic jej sie nie dzieje wtedy, moze "chodzic" tak caly czas. jak zaznaczysz odpowiednie opcje, to Ci sie bedzie pobierac wsio jak trzeba bez problemow, oznaka, ze konsola cokolwiek pobiera jest pulsujace swiatelko standby, sprzet chodzi bezglosnie wtedy. mozesz traktowac standby jak normalny stan wylacoznej konsoli, nic jej nie bedzie itd itp ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nic się nie stanie będąc w trybie uśpionym, sam tak bardzo często zostawiam konsolę to zawsze w tym stanie patche mi się zasysają, mam go od początku premiery i nic nie pierdyknęło. Nie ma co się martwić na zapas. Jakby nie było tego trybu to po prostu by tego nie dali, a jak widać dali to można. To masz tak samo z laptopami, zostawiasz je w trybie uśpienia zamykając klapkę, to jest to samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ok. Dziękuję. A Ty się Rayos nie wkurzaj. Łap plusa.

 

 

Ok, to mam ostatnie pytanie. Nie mogę nic ściągnąć, żadnej aplikacji ponieważ konsola wymaga ode mnie weryfikacji danych karty płatniczej (konto przeniosłem z PS3). Z tym że tamta karta jest już dawno nieaktualna i jej nie mam już. Nie mogę nawet założyć nowej karty, bo ciągle wymaga weryfikacji starej.

 

Co z tym fantem zrobić, koledzy?

Odnośnik do komentarza

No wydaje dźwięki!!

Włączcie sobie pobieranie czegoś, co zajmuje łącznie ze 100GB. Pobieranie czegoś i zapisywanie na dysku to nie jest operacja, która nie generuje żadnego ciepła i nie potrzeba chłodzenia. Przynajmniej moja PS4 Pro bezgłośna nie jest, nie zawsze.

Odnośnik do komentarza

No wydaje dźwięki!!

Włączcie sobie pobieranie czegoś, co zajmuje łącznie ze 100GB. Pobieranie czegoś i zapisywanie na dysku to nie jest operacja, która nie generuje żadnego ciepła i nie potrzeba chłodzenia. Przynajmniej moja PS4 Pro bezgłośna nie jest, nie zawsze.

 

ostatnio pobieralem w standby infamousa ss + knacka + inne (pipi) co kupielm w promocji, zero, cisza, nic. tylko mrugajace swiatelko. to już X1 potrafi byc troche glosny (ostatnio  mi sie plyta zaczela w napedzie krecic, ale to chyba dlatego, ze byl update konsoli i sie samoczynnie zaktualizowala, wtf XD ) w standby jak pobiera patche i gierki.

 

a samo ps4pro mi siedzi w standby przez 90% czasu wylaczenia, teraz przez 2 tyg non stop w standby i zero problemow jakichkolwiek :dunno:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Mało tego, konsola wcale nie chodzi bezgłośnie i to pomarańczowe światło. Też wyłączam.

 

Chodzi bezgłośnie tylko czasami jej coś odbija w tym standyby. Zostawiłem konsole w tym trybie na noc, by ściągnąć do końca TLoU. Gra pobrała sie zanim usnąłem ale nie chciało mi sie jej wyłączyć. Jak sie obudziłem w nocy, to działała tak jakby normalnie gra była włączona.

Odnośnik do komentarza

w trybie standby gdy konsola nie robi nic, nie wydaje wogole dzwieku

wydaje w trybie standby gdy cos sciaga z neta co logiczne bo chociazby dysk twardy musi wtedy pracowac

wydaje dzwiek w trybie standby z zaznaczona obsluga remote play przez siec (czyli gdy przez vite chcialbys sie z nia polaczyc bedac na wakacjach)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...