Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Można próbować przez stronę internetową niemieckiego MM. Tak kupiłem PS4 w okolic premiery, kiedy też konsol nie było w sklepach na stanie. Zamiawiasz z odbiorem w sklepie, i przywiozą.

 

edit: chociaż tam też mają napisane, że dostawa w ciągu 4 tygodni, więc pewnie mają całkowity brak sprzętu.

 

Za to Saturn podaje, że dostawa w ciągu 10-11 dni próbować można :D

http://www.saturn.de/de/product/_sony-playstation-4-pro-1tb-2174053.html

Edytowane przez Masamune
Odnośnik do komentarza

Biała PS4 Slim w cenie 1299 w Euro. w Media na razie nie ma, szkoda bo mam tam naciułane ponad 220zł na paragonach więc wyszło by mi cenowo idealnie za nowiutką konsolkę z gwarancją. Dziś już mi wisi optyk bo konsolę podpinam do amplitunera przez HDMI. Więc spokojnie czekam na białe slimy w MMarkt. 

Odnośnik do komentarza

 

 

To jest tak ze z kazdego paragonu na twoje konto trafia 5% wartosci dokonanago zakupu. Im wiecej zakupow tym ta kwota rosnie i pozniej na swoim koncie widac taki kod ktory mozna wykorzystac przy zakupie online. Ja tych zakupow miałem sporo i nazbieralo sie 223zl. Teraz gdy dodaje do koszyka konsole za 1299 i wykorzystuje kod to mam kwote do zaplaty 1076.

 

Kochane MM. Tylko bialej slim nie maja i prosiaka takze. Wiec poki co cierpliwie czekam.

Odnośnik do komentarza

To jest tak ze z kazdego paragonu na twoje konto trafia 5% wartosci dokonanago zakupu. Im wiecej zakupow tym ta kwota rosnie i pozniej na swoim koncie widac taki kod ktory mozna wykorzystac przy zakupie online. Ja tych zakupow miałem sporo i nazbieralo sie 223zl. Teraz gdy dodaje do koszyka konsole za 1299 i wykorzystuje kod to mam kwote do zaplaty 1076.

 

Kochane MM. Tylko bialej slim nie maja i prosiaka takze. Wiec poki co cierpliwie czekam.

 

Skoro tak Ci pokazuje to chyba jakiś błąd systemu. Ja miałem u nich kiedyś 400pln z tych paragonów nazbierane i jak chciałem coś kupić to się okazywało tak jak mówię (5% i 10%). Poczytałem regulamin i jest tak jak mówię, jeszcze nawet się drogą mailową upewnialem.Także zwróć na to uwagę jak będziesz już pewny zakupu. Ok sorry za mały ot.

Odnośnik do komentarza

Kupuj teraz, a nie kombinujesz, bo znowu będzie tak jak teraz było. A te Niohem czy Nierem to pewnie będą slimy. Były gadane, że Pro bundle z Horizonem, a jednak nie bedzie, bo tylko zestawy ze slimem. Za duży hype na pro jest i szybko wyprzedawane są niestety. Taka dobra rada na przyszłość.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Nie ma co dygać, że konsola wadliwa, to zależy od egzemplarza na jaki trafisz. Miałem kiedyś 1116A wersję i to była dopiero suszara, powyżej 1216B wersji są już lux, a na takiej architekturze opiera się pro, gdzie akurat DF o tym mówiło czy chociażby na eurogamer masz opisaną specyfikację sprzętu. Akurat konsole Pro są solidnie zrobione, nie ma szumu, wiatraków chodzi jak tip top, a kupiłem go na premierze w listopadzie. Sam jestem ciekawy jaka ta partia teraz będzie miała numer serii i czy coś w niej majstrowali.

Edytowane przez Faka
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oni zawsze tak piszą - przeważnie to oznacza ostatnie sztuki wystawione w konkretnych marketach. Najlepiej zadzwonić na infolinię. Kiedyś w ten sposób zamawiałem Xboxa One s 2TB - była tylko jedna sztuka w Nowym Sączu - strona nie dawała możliwości przesłania do innego marketu lub do domu. Po telefonie na infolinię konsultant ogarnął możliwość wysyłki kurierem z możliwością sprawdzenia paczki. Przed ostatecznym potwierdzeniem zamowienia obsługa z marketu dzwoniła do mnie z potwierdzeniem w jakim stanie jest pudełko i czy konsola była rozpakowana. Wszystko mega sprawnie załatwione w pół godziny. Wysyłka kurierem następnego dnia roboczego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...