Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po obcowaniu troche z PS4 Pro na najwiekszy plus zdecydowanie zaliczam kulture pracy, cichutko chodzi konsola, nawet w nocy moge sobie spokojnie odpalic i pograć, z FAT'em nie mialem takiego komfortu bo wył jak wilk do księżyca.

 

Ja jestem Ps4 zachwycony póki co, spodziewalem sie czegos duzo gorszego prawde mowiac. Ale w gierki gra sie cudownie, UI swietne i szybkie, nawet PROsiak nie taki brzydki jak na zdjęciach a pad dość wygodny, choć wypada średnio w porównaniu do tego xboxowego. Ale czy cichutko? Nie wiem jak chodziły stare modele PS4, ale PRO potrafi mi załączyć głośniej wiatrak. Nic co by przeszkadzało, ale cichutką pracą bym tego nie nazwał, ale może mam zboczony gust po obcowaniu z ultracichym X1 ;) 

Odnośnik do komentarza

Ty łobuzie ! Ja na razie nie, raczej na jesieni o ile spadnie ponizej 1,5k (jesli nie spadnie to nie ma opcji). dla kolegi szukam bo on nie ogarnia. Myslalem, ze Sony moze przewiduie w koncu jakie rzuty wieksze na sklepy, bo to bez kitu smieszne jest, zeby tyle sztuk na cala Polske bylo dostepnych. Dla porownania takie VR lezy u mnie na wsi w ME i sie kurzy, bo nikt tego nie chce.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Myślę nad kupnem GTA V w cyfrze, chyba 140 zeta stoi. Jak ta gra działa na prosiaku? 30 klatek i dropy? Ktoś ma i może napisać ze dwa zdania? :)

W sumie nie wiem, bo już grę ograłęm na PS3, PC.

---

Dobra, instaluje się :)

Ty niecierpliwcu :D. Działa dobrze. 1080p i dobra grafika, boli tylko brak AA jakiegokolwiek. Do wersji PC nie ma startu, ale mimo wszystko najlepsza konsolowa wersja.

Odnośnik do komentarza

Cos wiadomo kiedy bedzie dostawa swiezakow do sklepow? W takim Media Expert nie ma ani jednej sztuki w kujawsko-pomorskim, a mazowieckie ma chyba 2-3 szt. Z tym, ze z ekspozycji jak sie nie myle...

 

Radzę obdzwonić sklepy. Ja na przykład przeszedłem się dziś do Saturna przy dworcu głównym w Poznaniu i tam se 3 stały w pudłach.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiadomo mniej więcej kiedy ten apdejt 4.50 wyjdzie?

 

Wczoraj w końcu odpaliłem prosiaka i...pierwsze wrażenia nie są złe. To co Sony na pewno ogarnęło to jakość wykonania pada. Wszystkie bumpery i triggery chodzą jak ta lala i przede wszystkiem nie skrzypią jak wrota z XVIII-to wiecznej obory jak pady od zwyklaków sprzed dwóch lat. Jedna malutka łyżeczka dziegciu to rodzaj gumy użyty do grzybków. Jest twardsza (mam nadzieję, że za tym pójdzie słowo - wytrzymalsza), ale niestety przez to palce po pewnym czasie nieco się ześlizgują. W każdym razie na pewno gumka i jej kształt nieco gorsze od tych z Łoniaka. Na plus za to, że - takie mam w każdym razie nieodparte wrażenie - drążki są nieco bardziej usztywnione w stosunku do zwyklaków, przez co gra się nieco lepiej, precyzyjniej. Konsola bez płyty chodzi dość cicho, nie tak cicho jak boner (ten jest całkowicie niesłyszalny), ale spodziewałem się czegoś o wiele gorszego.Właściwy stres test dla konsoli odnośnie głośności zrobię dzisiaj, kiedy jej czytnik nakarmię Kapiszonami 4...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...