Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Weźcie mi pokażcie kto i gdzie testuje gierkę pod Pro (jak BF1) w Boost Mode? Bo siejecie dezinformację.

 

ALBO base mode

ALBO boost mode

ALBO patch pod pro

 

boost i patch nie łączą się, żeby dać jeszcze lepszy efekt. Patch do danej gierki już tak czy siak odblokował wyższe częstotliwości Pro.

Odnośnik do komentarza

Weźcie mi pokażcie kto i gdzie testuje gierkę pod Pro (jak BF1) w Boost Mode? Bo siejecie dezinformację.

 

ALBO base mode

ALBO boost mode

ALBO patch pod pro

 

boost i patch nie łączą się, żeby dać jeszcze lepszy efekt. Patch do danej gierki już tak czy siak odblokował wyższe częstotliwości Pro.

Czekaj bo nie rozumiem, w sensie ze patche pod pro to odpowiednik boost mode zwiekszajacego wydajnosc juz pro? Cos mi sie tutaj nie zgadza. Z logiki i danych raczej to chyba wynika ze gry ktore byly na slabszy sprzet dostaly patche pod pro, a teraz z boost mode dostajemy jeszcze mocniejsze pro. Wtedy twoje rownanie sie nie zgadza. Chyba ze cos pomieszalem

Odnośnik do komentarza

No kurde, ale napisałem wyraźnie jakie są opcje, tylko jedna z tych rzeczy może być xd. Boost mode to inaczej mówiąc uniwersalny patch do gierek nieposiadających dedykowanego patcha, który częściowo odblokowuje CPU i GPU. Gierki z patchem mogą wykorzystywać pełen potencjał GPU stąd base < beast < pro patch. Dlatego już spatchowane gry nie mogą wykorzystać boost mode, one w nim są od momentu wypuszczenia patcha.

Odnośnik do komentarza

Poruszyłbym jeszcze temat, że na boost mode działa pewnie tylko jedne GPU na full zegarach, co w przyszłości może jeszcze rozwiną bo teoretycznie drugie GPU jest nieużywane. Ale nie bede dalej ciągnął tematu bo niektórzy chcą łączyć patche Pro + boost i już w ogóle zacznie się dezorientacja :D

 

I ci co piszą, że Sony wydymało kolejny raz to już w ogóle bez komentarza, jeszcze pytali kilka tygodni temu czy brać SLIM czy Pro i gdy każdy doradzał aby brać Pro bo to przyszłość, to tłumaczyli, że nie ma co przepłacać, 600zł różnicy i będzie na gry, no po prostu lol.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wiem , ze się powtarzam, ale nie podoba mi się to wszystko, i wiem, ze wygląda to, jakby przemawiała przeze mnie zazdrość, bo mam Amatora, nie Prosiaka, ale jedną z zalet konsol zawsze była pewność, że masz 4-5 lat spokoju, a teraz nowe wersje tej samej konsoli, i zaczęło się to, od czego uciekłem z PC, moja wersja jest szybsza/ma lepsze źdźbła trawy, miałem nadzieje, ze te całe Pro/S poniesie porażkę, i już więcej nie będzie takich eksperymentów, ale się myliłem :( 

Odnośnik do komentarza

Pisze w teorii bo nie testowałem tego - boost mode możesz mieć cały czas włączone w opcji konsoli, jeśli gra dostała patch na PRO to nie skorzysta (nic się nie stanie), jeśli nie dostała to skorzysta, tyle. Wszystkie gry które wyszły od pazdziernika 2016 powinny mieć wsparcie dla PRO.

 

Jeśli włączysz boost mode i jakaś gra zacznie Ci się crashować czy inne kwiatki, wyłącz boost mode grając w ten tytuł. Takich przypadków na razie znalezli może z 5, niszowe tytuły.

 

Grzybiarz - tam nie ma żadnego overclockingu - boost mode chodzi po prostu na domyślnych taktowaniach PRO. Bez boost mode starsze gry działały na taktowaniach z podstawowego PS4.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Po dwóch dniach jestem zachwycony tą konsolą - jej wyglad jest na zywo swietny, pad rewelacja, wszystko chodzi szybciutko, cichutko. Do tego plusem dla mnie są znajome mordy na liście znajomych.  

Jedyna wada? No grzeje konsola jak poje.bana, nie musze kaloryfera odpalac.

Odnośnik do komentarza

Mi w Uncharted 4 też całkiem wyje. Jak gram w takie The Binding of Isaac to jest spoko, ale w U4 rozkręca się konkretnie. No i grzeje też, to prawda. Całe szczęście nie sama siebie (raczej), ale powietrze dookoła.

Odnośnik do komentarza

 

Na pewno do poziomu XOne sie nie zblizy bo tamta konsola jest non stop cicha, zachowuje sie jakby nie była włączona.

Szkoda, że o zasilaczu nie można tego powiedzieć, który nadrabia za konsole.

 

Zależy to najwyraźniej od egzemplarza. Mój premierowy zasilacz do X0 jest cichy jak grób...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...