Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mi w Uncharted 4 też całkiem wyje. Jak gram w takie The Binding of Isaac to jest spoko, ale w U4 rozkręca się konkretnie. No i grzeje też, to prawda. Całe szczęście nie sama siebie (raczej), ale powietrze dookoła.

 

No to taką sztuke trafiłeś, ja bym wymieniał, tylko czy w Polsce kupowałeś i są jeszcze wolne sztuki.

Niektóre PRO chodzą tak, moja podobnie

 

 

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Poziom hałasu może być względny. Zależy czy ktoś siedzi zaraz przy konsoli czy na sofie w odległości kilku metrów. Ja mam na biurku PS4 slim więc konsola jest pod nosem. Jedyne co słychać to od czasu do czasu pracę chłodzenia oraz wydmuchiwane powietrze. No i napęd optyczny ale to tylko przy uruchamianiu gry. W salonie jest PS3, które obecnie służy do oglądania filmów. Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale konsola nawet przy filmach jest głośna i to z kilku metrów. PS4 slim jest ciche w porównaniu do PS3 FAT.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Wiem , ze się powtarzam, ale nie podoba mi się to wszystko, i wiem, ze wygląda to, jakby przemawiała przeze mnie zazdrość, bo mam Amatora, nie Prosiaka, ale jedną z zalet konsol zawsze była pewność, że masz 4-5 lat spokoju, a teraz nowe wersje tej samej konsoli, i zaczęło się to, od czego uciekłem z PC, moja wersja jest szybsza/ma lepsze źdźbła trawy, miałem nadzieje, ze te całe Pro/S poniesie porażkę, i już więcej nie będzie takich eksperymentów, ale się myliłem :(

Czasu się zmieniają, przestańcie zrzędzić :reggie:
Odnośnik do komentarza

Nie ma co zrzędzić . Do tej pory każdego nowego plejka kupowałem po roku , dwóch po premierze bo dopiero wtedy zaczęły pojawiać się jakieś sensowne gry a teraz zmieniam strategię czyli poczekam na ps5 pro . Trzeba iść z duchem czasu .

Patrząc na pro jakie są jaja z dostępnością w okresie "po premierze" i jak praktycznie od razu polepsza gierki to taka se stratgia dla kogoś dla kogo gierki to hobby. Z drugiej strony można na silę odmrażać sobie uszy, no ale po co? No chyba, że ktoś krucho stoi akurat z hajsem ale to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

 

Nie ma co zrzędzić . Do tej pory każdego nowego plejka kupowałem po roku , dwóch po premierze bo dopiero wtedy zaczęły pojawiać się jakieś sensowne gry a teraz zmieniam strategię czyli poczekam na ps5 pro . Trzeba iść z duchem czasu .

Patrząc na pro jakie są jaja z dostępnością w okresie "po premierze" i jak praktycznie od razu polepsza gierki to taka se stratgia dla kogoś dla kogo gierki to hobby. Z drugiej strony można na silę odmrażać sobie uszy, no ale po co? No chyba, że ktoś krucho stoi akurat z hajsem ale to inna sprawa.
Ale ja od pierwszego pleja gram w gry po roku od premiery więc mogę grać i dwa lata po ukazaniu się danego tytułu . Teraz np pykam Bloodborne dwa przejścia pod rząd . A co do kasy to racja ale tych hobby mam sporo : filmy na blu ray , gierki i canal + dla angielskiej piłki plus 300 zł na karnet na żużel ale to drobniaki akurat . Amplituner stereo też by się nowy przydał . Myślę o Cambridge Audio Topaz SR 20 :) Hity a tylko w takie gry gram i tak pójdą na starym ps4 i jako tako będą wyglądać więc się nowym sprzętem nie podniecam .
Odnośnik do komentarza

Weźcie mi pokażcie kto i gdzie testuje gierkę pod Pro (jak BF1) w Boost Mode? Bo siejecie dezinformację.

 

ALBO base mode

ALBO boost mode

ALBO patch pod pro

 

boost i patch nie łączą się, żeby dać jeszcze lepszy efekt. Patch do danej gierki już tak czy siak odblokował wyższe częstotliwości Pro.

No odblokował szczególnie w F4 hehe

 

Boost mode > Patch Pro

 

 

 

 

5:59-7:24

 

@ Tera Fanek

 

Tak tak znawco od siedmiu boleści.

Odnośnik do komentarza

No odblokował szczególnie w F4 hehe

 

Boost mode > Patch Pro

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xeyKG_x_PAs

 

 

5:59-7:24

 

@ Tera Fanek

 

Tak tak znawco od siedmiu boleści.

To dlatego, że Boost Mode operuje w 1080p, a ptch do Pro robi downsampling z 1440p. Takie porównania IMO nie mają sensu, bo na starym patchu możesz zostać tylko mając go i nie aktualizując do najnowszego. Kupując gierkę teraz już 1.12 nie ściągniesz, a grać na dziurawej premierówce to lepiej od razu się zabić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...