Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze ktoś jak to jest rzeczywiście z temp i głośnością przy tytule z patchem na Pro.

 

edit: DF mówi, że konsola przy pełnym obciążeniu może pobierać do 160wat (na przykładzie Infamous 4K), wiec co by nie było wydziela to ciepło, 55db porównywalnie chodzi do zwykłej PS4, nie przeszkadza mi to.

Ale zdarzały sie premierowe które mocno wyły jak wentylator sie wkrecał i to mnie tylko martwi czy tu tak nie ma. Dajcie znać czy nie wyje!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mam premierówkę i nie wiem ocb z głośnością. Wy gracie bez dźwięku czy siedzicie 30 cm od sprzętu? Odpalam kino albo słuchawki i za uja konsoli nie słyszę no chyba że przy wczytywaniu danych ale to i tak nie zawsze i nie w każdej grze.

 

Elvis super, czekam na relację. Daj znać także czy można pojedyncze aplikacje przenosić czy trzeba cały "dział" aplikacje przerzucić,

Odnośnik do komentarza

Ooo ja... z takimi tekstami to chyba po politechnice jestes "mondrolku". Trzeba bylo sobie etui na klawiature zalozyc i nie pisac tych wycieczek osobistych.

Ktos kto nie mial glosnej konsoli to nie zrozumie.

Ojaa pisalem juz ze mialem 4 sztuki PS4 i kazda po czasie wchodzila na wyzsze obroty. Taki urok. Kup sobie Xboksa.

 

To samo Balon. Zamiast grac to siedza z miernikiem halasu, ja yebe "gracze" xD

 

Sam za chwile jade po swoja wiec tez napisze co i jak.

Edytowane przez U Heisenberg U
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytalem to jak robisz transfer po kablu to nie ma opcji wybrania konkretnych apek, wybierasz tylko czy apki, konta, zrzuty, sejvy, czy wszystko. Apki mozna wybierac poszczegolne jak robisz backup na hdd zew.

 

Edit: co do samego przenoszenia, konsole łaczysz kablem, ale musza tez miec polaczenie z netem co ma sluzyc do aktywacji kont czy cus. Sam transfer danych leci po kablu.

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no problem był taki, że pierwsze ps4 i jej soft miał śmieszną kombinacje, jak się ustawiał tryb stand by sama sie w aktualizowała, to update leciał w nocy i konsola się odpalała i dysk wył jak odrzutowiec. ile razy mnie s(pipi)esyn obudził ;/

Odnośnik do komentarza

"Apki mozna wybierac poszczegolne jak robisz backup na hdd zew."

 

Jak robisz na dysk USB to masz do wyboru save, zdjecia, ustawienia, dane aplikacji (wszystkie gry są jako 1 pozycja do przeniesienia).

Robiłem to już kilka razy.

 

Konsola pobierająca do 160wat przy obciążeniu normalne, że bedzie coś sie grzała i wydawała jakiś "hałas" (tak samo jak karty graficzne), byle tylko nie wyła jak niektóre premierowe!

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ooo ja... z takimi tekstami to chyba po politechnice jestes "mondrolku". Trzeba bylo sobie etui na klawiature zalozyc i nie pisac tych wycieczek osobistych.

Ktos kto nie mial glosnej konsoli to nie zrozumie.

Bezkitu :yao: moja ps4 startuje jak odrzutowiec i w chwilach ciszy przebija się przez słuchawki jej wiatrak. Kompletnie zaburza do komfort korzystania z konsoli, zwłaszcza jak przyzwyczai sie do kompletnej ciszy w innych sprzętach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...