Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też podarowałem sobie przenoszenie, w wolnym czasie pościągam gry z konta. W realu konsola się lepiej prezentuje, bo na fotkach wyglądała tragicznie. Wydaje mi się, że pad jest zrobiony z lepszych materiałów. Mam pada kupionego w lipcu i tamten od początku trzeszczał jak się go złapało. Ten od Pro nic nie trzeszczy, chyba że się wyrobi po jakimś czasie...

Odnośnik do komentarza

Dobra wywalam co nie jest na gwałt potrzebne i przeniosę 200 giga

Dobra u mnie leci mega szybko. 200 giga w 55mim. Pierwsze 7 giga w 3min poszło.

 

Co uderza po oczach to rozdziałka xmb. Sidzę przy samym tv na kablu od pada i przełączałem hdmi pomiędzy ps4 i ps4pro. Menu w 1080p z bliska to jakieś ZIARNO xD

 

Edyta: Sony w formie. Z tyłu na pudełku chwała się 4 grami na obrazkach tylko 2 z nich jeszcze nie wyszły (Strażnik i Horizon) Widać że sprzęt dla zorientowanego PRO gejmera hehe.

 

Dziś sprawdzę te mityczne 4k na NBA2k17, Skyrim, TLoU i Ratchecie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

A jak BF1 ktoś testował na Pro?

i czy gra ma w końcu zaimplemenowany tryb Pro w sobie czy nie?

 

http://wccftech.com/battlefield-1-playstation-4-pro-features-stable-frame-rate-no-dynamic-resolution-rumor/

 

tu chłopy piszą, że jest lepiej, ale nikt wiecej nie potwierdza, jak wierzyć to forumkowi

ja czekam na jakąś analizę DF, przecież na forum są ludzie co nie widzą różnicy między 30 a 60fps xD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Fanek bf1 nie sprawdzałem bo nie gram w takie gierki ale NBA 2k17,Uncharted 4, TLoU i Ratchet to jakiś obłęd w 4k z hdr. Pisałem już w innym temacie ale nowy tv + pro to dla mnie prawie nowa generacja.

Wieczorem odpalę Skyrima to dam znać bo ponoć mega rozwija skrzydła na prosiaku.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I to jest beka, sam człowiek nie zobaczy jakie jest wrażenie ogrania ps4 pro na 4k i widać, że wszyscy tym zadowoleni są i ogólnie, a recenzje co innego mówią, paradoks raka branży growej włącznie dg - bez szału skyrim. Dopóki sam gracz tego nie zobaczy i jakie odniesie wrażenie to takie piedolenie pismaków growych można włożyć pomiędzy jajca. 

Edytowane przez Faka
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I to jest beka, sam człowiek nie zobaczy jakie jest wrażenie ogrania ps4 pro na 4k i widać, że wszyscy tym zadowoleni są i ogólnie, a recenzje co innego mówią, paradoks raka branży prasowej włącznie dg - bez szału skyrim. Dopóki sam gracz tego nie zobaczy i jakie odniesie wrażenie to takie piedolenie pismaków growych można włożyć pomiędzy jajca. 

Chętnie sam sprawdzę na PROsiaku jak ten Skyrim będzie latać, póki co dysponuję info z DF, więc się nimi dzielę.

Odnośnik do komentarza

Koledzy. Mam parę pytań.

 

1. Czy mogę podłączyć ps4 i ps4 pro, zalogować się na jednej i drugiej konsoli i np na ps4 grac do czasu, gdy na ps4 pro pobiora się gry?

 

2. Czy ktoś mógłby napisac krok po kroku, jak dezaktywowac konto na 4 i aktywować je na pro. Kiedy można to zrobić? Dopiero jak pobiore gry na pro?

 

Wielka prośba o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

 

Balon, jak tv sobie sprezentowales?

Czytałem, ze ten Skirim to kosmetyczne zmiany.

Bez szału jest według DF - http://www.eurogamer.pl/articles/2016-11-10-digital-foundry-kontra-skyrim-special-edition-na-ps4-pro
Nie wiem dp czego bez szału ale ja grałem w Skyrim PS3 na 46 calach w 720p z h ujowymi klatkami. Teraz 2160p, płynnie z mega oświtleniem i na 55 calach. Jak to jest kosmetyka to już sam nie wiem ocb. Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...