Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Szkoda także, że nie ma dedykowanego trybu 1080p z grafiką na poziomie ultra z PC.

 

 

:dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia:

 

 

Czyli masz prosiaka odpalasz Skyrim w 4k chociaż wolałbyś full hd z bajerami jak na pc. Zamiast full hd z bajerami masz 4k bez bajerów działające gorzej. I ktoś to tutaj jeszcze broni. Jak sony bierze z pc'ta to tylko najgorsze wzorce. Skoro już bawią się w Pecetowe ustawienia dla różnych sprzętów to powinni dać graczom wybór. Ciekawe jak to w innych grach. Gra też będzie narzucać z góry ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wiesz, niektórych nie przegadasz uber forumowiczów, którzy się upięli swojej racji, bo moja jest najmojsza, a nie widzieli tego nawet na własne oczy i nie odczuli takiego wrażenia. meh, takich to nie czytać i nawet nie wdawać się w dyskusję ot co.

Grałem w Wiedźmina 3 w 4k na moim tv wystarczy aby porównać :D?

Odnośnik do komentarza

 

No wiesz, niektórych nie przegadasz uber forumowiczów, którzy się upięli swojej racji, bo moja jest najmojsza, a nie widzieli tego nawet na własne oczy i nie odczuli takiego wrażenia. meh, takich to nie czytać i nawet nie wdawać się w dyskusję ot co.

Grałem w Wiedźmina 3 w 4k na moim tv wystarczy aby porównać :D?

Ale co chcesz porównywać jak Wiesiek 3 nie ma łatki na pro?

 

Blant sorry ale miotasz się po tym temacie jak żyd po pustym sklepie. Markety RTV do 21. Jedź kup sobie swoje prosie bo wyczuwam delikatny ból... ewentualnie nie utwierdzaj innych jak to się mylą bo ty grasz w uber detale 4k na swoim pc. Pamiętaj że wiele osób (w tym ja) na tym forum w ogóle nie gra na kompie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

No wiesz, niektórych nie przegadasz uber forumowiczów, którzy się upięli swojej racji, bo moja jest najmojsza, a nie widzieli tego nawet na własne oczy i nie odczuli takiego wrażenia. meh, takich to nie czytać i nawet nie wdawać się w dyskusję ot co.

Grałem w Wiedźmina 3 w 4k na moim tv wystarczy aby porównać :D?

 

 

Co? A ok, nie wiem, co ty tam mi piszesz ale bez patcha? Ok generale. Graj gdzie masz patche do gier dodane i wtedy komentuj, a nie mi wyjeżdżasz z grą bez patcha. Nie wiem, gram to sobie gram na prosto i jestem zadowolony z efektu jaki ma do zaoferowania konsola teraz, gdzie wykorzystuje nie mniejszy potencjał telewizory 4k z hdr z naciskiem na hdr.

Odnośnik do komentarza

Pierwsza konsola jaką kiedykolwiek kupiłem na premierę wylądowała pod telewizorem, więc mogę już coś napisać. Po pierwsze, spodziewałem się, że będzie dużo większa. Owszem, jest większa od zwykłej PS4, ale nie jest to jakaś ogromna różnica. Oglądając filmiki na YouTube wyobraziłem sobie PS4 Pro jako ogromną cegłę, ale nie jest tak źle. Fakt faktem, że jest dosyć ciężkawa, ale pierwsze wrażenie wizualne jest jak najbardziej korzystne. Plastik z jakiego wykonano konsolę nie jest chyba najwyższych lotów, ale da się to przeżyć.Fajnie wygląda za to logo Playstation na górnej części obudowy. Konsola działa cicho, na pewno ciszej niż moja stara PS4. Z drugiej strony głośność będzie można realnie oceniać dopiero po dłuższym czasie użytkowania, na razie za wcześnie przesadzać o tym. Poboru prądu nie mierzyłem, i nie mam zamiaru :) .

Kontroler z kolei ma inny kolor, nie jest to błyszcząca czerń, teraz jest bardziej matowy kolor, i moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej.

Jeżeli chodzi o gry, to odpaliłem jedynie Dishonored 2, którą dostałem w promocyjnej cenie z konsolą. Na telewizorze Full HD Sony Bravia W829b obraz jest ostry jak żyleta, naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń. Zapewne na tv z 4k i HDR byłoby jeszcze lepiej, ale z tym zakupem wstrzymam się co najmniej kilka miesięcy.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolony z zakupu.Biorąc pod uwagę, że sklep wziął w rozliczeniu starą konsolę, to za 950 zł dostałem nowy, potężniejszy, i bardziej przyszłościowy  model, z większym dyskiem twardym. Jak dla mnie, to jak najbardziej opłacalny deal.

Edytowane przez Atos
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Siema wszytkim, mam tylko pytanie odnośnie battlefielda on już dostał tą łatkę dodającą wsparcie pro? A druga kwestia posiadam tv samsung ks7000 i jak odpala się tryb Hdr to gdzieś figuruje odpowiednie info odtv że właśnie w tym trybie pracuje? Bo aktualnie mam tylko bf gra wygląda pięknie ale nigdzie nie mam info od tv że jest to Hdr, aktualnie ściągam first light to tam to sprawdzę. Dzięki że info, pozdro i miłego weekendu wszystkim

Odnośnik do komentarza

Czy konsola się grzeje w trakcie pracy?

Tak i to dość mocno. Dobrze jej będzie zapewnić miejsce z właściwym przepływem powietrza. Obrazowo ujmę to tak: w moim pokoju gracza stoi kilkanaście urządzeń. Niektóre z nich tworzą małe piramidki. PlayStation 3 Slim stoi na przykład bezpośrednio na PlayStation 4. Bałbym się natomiast postawić cokolwiek na PlayStation 4 Pro. No, może Wii U. W związku z tym, że nowa konsola jest spora gabarytowo, warto może przemyśleć zakup specjalnej podstawki, dzięki której będziemy mogli ustawić ją w pionie

 

Czy PlayStation 4 Pro jest głośne?

Konsola jest głośna. W zależności od tego, co aktualnie robi w skrajnych przypadkach nawet bardzo głośna, co skojarzyło mi się z jadącym po torach kolejowych "ruskim kamazem". Na moje ucho jest głośniejsza od standardowego PlayStation 4, co prawdopodobnie spowodowane jest zastosowaniem podobnej wielkości wentylatora, który musi jednak pracować na zwiększonych obrotach.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=1339&STR=5

 

Napiszcie ile w tym prawdy i jak się sprawują wasze egzemplarze.

Odnośnik do komentarza

Siema wszytkim, mam tylko pytanie odnośnie battlefielda on już dostał tą łatkę dodającą wsparcie pro? A druga kwestia posiadam tv samsung ks7000 i jak odpala się tryb Hdr to gdzieś figuruje odpowiednie info odtv że właśnie w tym trybie pracuje? Bo aktualnie mam tylko bf gra wygląda pięknie ale nigdzie nie mam info od tv że jest to Hdr, aktualnie ściągam first light to tam to sprawdzę. Dzięki że info, pozdro i miłego weekendu wszystkim

Ja gra wykorzystuje HDR to jak ją odpalasz to włącza się info że rozpoczyna się transmisja video hdr, a jak klilniesz na pilocie od ks7000 tem środek na "krzyżaku" to zobaczysz czy dana gra odpaliła się w 4k.

Odnośnik do komentarza

 

 

Szkoda także, że nie ma dedykowanego trybu 1080p z grafiką na poziomie ultra z PC.

 

 

:dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia:

 

 

Czyli masz prosiaka odpalasz Skyrim w 4k chociaż wolałbyś full hd z bajerami jak na pc. Zamiast full hd z bajerami masz 4k bez bajerów działające gorzej. I ktoś to tutaj jeszcze broni. Jak sony bierze z pc'ta to tylko najgorsze wzorce. Skoro już bawią się w Pecetowe ustawienia dla różnych sprzętów to powinni dać graczom wybór. Ciekawe jak to w innych grach. Gra też będzie narzucać z góry ?

 

Ale czujesz to, ze zalezy to od dewelopera a nie Sony?

Edytowane przez Welna
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Potestowałem póki co tylko na BF1, tak ze 2h i konsola jest ciepła z tyłu ale tak samo ciepła jak zwykła PS4. Zaskoczony pozytywnie jestem kulturą pracy bo obawiałem się, że może być wycie, na BF1 jest mega cicho, z 2m konsoli w ogóle nie słysze (może jakiś szum ale to jest nic), nawet dzwiek zmutowałem dla testu.

 

Co do samego BF1 to poprawa jest i to bankowo, nie grałem wprawdzie mega długo bo mam 12lvl ale mam spore porównanie wzg zwykłego PS4. Rozdziałka wydaje się wieksza, jest zapewne 1080p i stałe nie dynamiczne, obraz jest ostrzejszy, trawa lepiej wygląda xD minimalnie wiecej detali, efekt dymu lepszy (gazy bojowe), no generalnie lepiej to wygląda gołym okiem. Fps też się poprawił, ale nie ma cały czas stałych 60fps jak na PC, jest zauważalnie płynniej pewnie bliżej stałych 50 klatek. Zdarzają się też spadki of course, największe zauważyłem przy efektach dymu, ale jest zauważalnie lepiej z płynnością niż na PS4, choć do perfekcji wciąż brakuje.

 

I nie pisze to jako fanboj czy szał bo kupił nową zabawke i nie może być (pipi)owa, raczej jest tak jak pisze.

Ponoć BF1 ma w tej chwili tylko tryb 4K [ponoć?], ma dostać jeszcze doładowanie do 1080p to może coś jeszcze jest do ugrania :kaz:

 

W nocy zmienie dysk i zapuszcze backup to jutro więcej gierek potestuje :)  Test głośności pewnie będzie na Infamous bo gra ponoć dobrze wygrzewa konsole. Tak, doszedłem :obama:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Czym łączycie obie konsole żeby z jednej na drugą zgrywać stuff? I czy w pro w opcjach jest taka opcja konsola via konsola?

Kablem od neta ;) Po zalogowaniu się na swój profil konsola sama pytała czy zrobić przeniesienie danych z innego PS4. Jest też taka opcja w Ustawienia/System/Przenieś dane z innego PS4.

 

PS. U mnie 770 GB zajęło równe 4h. Chociaż było tak, że przez około godzinę tylko kilka GB skopiował i pokazywał, że jeszcze 25 godzin zostało :D

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Zaskoczony pozytywnie jestem kulturą pracy bo obawiałem się, że może być wycie, na BF1 jest mega cicho, z 2m konsoli w ogóle nie słysze (może jakiś szum ale to jest nic), nawet dzwiek zmutowałem dla testu.

Kłamiesz, wszytskim chodzi jak odkurzacz, zwłaszcza w CW.

 

Szczurek, balon, a u was jak z głośnością PRO?

Szczurek, tv 4k czy full hd?

No jest cicha. Co bèdzie za jakiś czas to zobaczymy. Na razie jest naprawdę oko.

Następny kłamca :/

Edytowane przez YETI
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...