Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
6 minut temu, suteq napisał:

Zapomniałeś, że najgorsze jest zmuszanie się do grania w grę setki godzin, żeby później napisać, że to (pipi). :) 

 

A to akurat przykład tego o czym mówie. Ile razy ja zrestartowałem tego (pipi)ego Fallouta 4 bo wyszedł jakiś nowy mod albo sie okazało, 40 godzin po rozpoczęciu sejwa, ze jeden z małych modów sie gdzieś wykrzaczył i przestał działać więc moje OCD od razu zaczeło mi dokuczać i ni (pipi)a sie nie dało grać dalej.. 

Edytowane przez Canaris
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, chris85 napisał:

A pamiętacie czasy, kiedy gierki przechodziło się w 8-12h i było za(pipi)iscie? Bez sztucznego przedłużania rozgrywki, szukania znajdziek, trofeów i tego typu bzdur?  

 

No jakby ludzie kupowali takie gry to by były nadal. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, ASX napisał:

Ja pamiętam bo dalej gram w takie gry ;)


Szczerze? cięzko znaleźć taką grę, która jest maksymalnie skondensowana na 10-13h, co przejrzę bibliotekę to do wyboru mam open world, open world, open world, indie roguelike, indie platformer, krótki symulator chodzenia a bardziej chciałbym coś w kierunku na przykład pierwszej Bayonetty gdzie wjezdzasz i bez pyerdolenia siekasz i orasz aż do koncowych napisów bez sztucznych wydłużeń w postaci przemieszczania się z jednego punktu do drugiego, trzymania gałki i słuchaniu dialogów i tego typu rzeczy. Dla mnie Bayonetta to jest ideał gry jeśli chodzi o konstrukcję jest gameplay to jest gameplay, jest cut-scenka to jest cut-scenka i tyle. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ASX napisał:

trochę przesadzasz, oczywiście jest zalew open worldów zwłaszcza w wysokobudżetowych grach, ale wystarczy poszukać półkę niżej i jednak wciąż znajdzie się trochę tych skondensowanych, krótkich gierek ;)

 

Może przesadzam, mówie o swoim doświadczeniu. Z ciekawości jakie to gry?

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, milan napisał:

Residencik ostatnio to wspaniała przygoda na 12-15 h.

Devil may cry też chyba,  gowik gdyby  nie zbierac również, medievil zaraz

 

Ok RE 2 i DMC 5 to faktycznie wpisują się w ten opis ale jak na złość RE2 to remake starej gierki, Medievil też. DMC 5 mnie nie interesuje w sensie nie odbierz mnie źle, przynaję ci racje tak jest kilka takich gier ale no jak patrze z swojej perspektywy to nie ma dla mnie takich gier, które są na 10-15h i mnie interesują, bo na przykład wyszło to Plague Tale, której jest idealne jeśli chodzi o zawartość czasu i objętości ale nie przekonuje mnie settingowo, to samo DMC 5, który jest strasznie wieśniacki, japoński w złym stylu. Gowa bym w zyciu nie wrzucil do worka skondensowana opowieść bo tam bez zbieractwa spędzilem z 40h 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...