Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

Paweł, Spodermona to ty ograj bo to naprawdę zacna giereczka i jak będziesz się trzymał głównego wątku to będziesz się zayebiście bawił. Nic tak nie relaksuje niż efektowne pląsanie na pajęczynie po mieście. :fsg: 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Wciąż mam przebłyski jak genialny był klimat jedynki.

Moja ulubiona czesc. Duzy przelom w grach ogolnie. Wielu hejtuje bo powtarzalne misje ale pierwszy raz moglismy sie wspinac na dowolny budynek. Przy moim pierwszym skoku wiary czulem ten ped spadania az w jajkach. I klimat tez najlepszy byl. Do tego chyba tylko falagi byly do zebrania ze znajdziek, dzis nie do pomyslenia w ubigame.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Masorz napisał:

No cóż, olałem Spidermona i parę innych gier

 

Czym prędzej napraw swój błąd, bo ten open world to zupełnie inny feeling od reszty biegania na koniach - w tej generacji szczególnie kuniów dużo.

 

Fabuła nawet trzyma się kupy i historia zaczyna się jak Piotrek już jest starszy i ma większość znanych historii za sobą.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No bo ta gra jest mocno schematyczna z projektem misji na poziomie starych gier ubisoftu, nawet te najlepsze misje fabularne jakoś mnie wciągały, owszem piękna i efektowna gra, ale tak szczerze czy z niej coś pamiętam? Mooooże ostatnią walkę. 

Odnośnik do komentarza

Spiderman to naprawdę bardzo dobry open world, pod warunkiem że nie robimy w nim nic na siłę. No może poza rozwijaniem postaci, bo to co potem można wyprawiać, jakie akrobacje i kombinacje sadzić, to praktycznie film Marvela w praktyce. Batman był ciężki, pragmatyczny, atakował z zaskoczenia. Spiderman w tej grze to zawadiaka, który bawi się z bandziorami i co rusz przylepia ich do każdej powierzchni i pod każdym możliwym kątem, nie dając się przy tym trafić. Samo to sprawiało mi masę frajdy. Oczywiście początkowo to bujanie się po mieście - nie było nigdy czegoś tak animacyjnie dopracowanego w tej kwestii. Generalnie najlepsza gra ze Spidermanem i jedna z najlepszych heroic open world ;)

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Znowu mnie złapało. Zacząłem Ori - znowu metroidvania, meh, zacząłem A Plague Tale - nudny gameplay, meh, zacząłem Fallouta 4 - xd, ta gra jest dokładnie tak chujowa, jak sobie ją zapamiętałem w 2016 roku, meh. Kończy się na tym, że włączam Siege i gram kilka meczów pod rząd, po czym wyłączam konsolę. Nie chce mi się grać w nowości, wolałbym znowu zagrać w Bioshocka, wrócić do Wiedźmina, znowu przejść Stardew Valley, ehhhhhhhhhhhhhhh... Może to jest celowy odpoczynek organizmu, żebym wrócił do oglądania filmów i czytania książek.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Rozi napisał:

Znowu mnie złapało. Zacząłem Ori - znowu metroidvania, meh, zacząłem A Plague Tale - nudny gameplay, meh, zacząłem Fallouta 4 - xd, ta gra jest dokładnie tak chujowa, jak sobie ją zapamiętałem w 2016 roku, meh. Kończy się na tym, że włączam Siege i gram kilka meczów pod rząd, po czym wyłączam konsolę. Nie chce mi się grać w nowości, wolałbym znowu zagrać w Bioshocka, wrócić do Wiedźmina, znowu przejść Stardew Valley, ehhhhhhhhhhhhhhh... Może to jest celowy odpoczynek organizmu, żebym wrócił do oglądania filmów i czytania książek.

A co jeśli to gejmpassowa klątwa?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Rozi napisał:

znowu zagrać w Bioshocka

 

Też mi się od początku roku zbytnio nie chce nic grać a jak już włączyłem to po 30min max mnie nużyło. A bajoszoka odpaliłem i nie mogę się doczekać aż znowu będę dziś cisnął, jednak jest to gra wybitna, dobrze w sumie że nie wszystko też pamiętam i idzie się zaskoczyć na nowo. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rozi napisał:

Znowu mnie złapało. Zacząłem Ori - znowu metroidvania, meh, zacząłem A Plague Tale - nudny gameplay, meh, zacząłem Fallouta 4 - xd, ta gra jest dokładnie tak chujowa, jak sobie ją zapamiętałem w 2016 roku, meh. Kończy się na tym, że włączam Siege i gram kilka meczów pod rząd, po czym wyłączam konsolę. Nie chce mi się grać w nowości, wolałbym znowu zagrać w Bioshocka, wrócić do Wiedźmina, znowu przejść Stardew Valley, ehhhhhhhhhhhhhhh... Może to jest celowy odpoczynek organizmu, żebym wrócił do oglądania filmów i czytania książek.

No raczej. Też tak mam, odkładam pada i biorę do ręki książek albo oglądam filmy na zmianę z serialami. 

Nie skreślaj Ori. To na prawdę wybitny tytuł, wart każdej minuty swojego czasu. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
9 godzin temu, Rozi napisał:

Znowu mnie złapało. Zacząłem Ori - znowu metroidvania, meh, zacząłem A Plague Tale - nudny gameplay, meh, zacząłem Fallouta 4 - xd, ta gra jest dokładnie tak chujowa, jak sobie ją zapamiętałem w 2016 roku, meh. Kończy się na tym, że włączam Siege i gram kilka meczów pod rząd, po czym wyłączam konsolę. Nie chce mi się grać w nowości, wolałbym znowu zagrać w Bioshocka, wrócić do Wiedźmina, znowu przejść Stardew Valley, ehhhhhhhhhhhhhhh... Może to jest celowy odpoczynek organizmu, żebym wrócił do oglądania filmów i czytania książek.

No to zagraj w Bioshocka czy Wiedźmina i nie graj na siłę w to co wymieniłeś bo czeka w GP czy fajnie byłoby ograć. Nie ma sensu cisnąć na siłę, w końcu najdzie Cię ochota na takie Ori i wtedy sobie włączysz. 

Ja tak miałem ostatnio z Wieskiem 3 i Doomem ostatnim. Ogralem je już dawno, ale chciałem sobie ograć ponownie na PC w 60 fps. No i Wieśka zostawiłem po 10h bo znałem już wszystko na pamięć, a Dooma w połowie gry. I mam to w dupie. Jak mi się zechce znowu to zainstaluje, a tak gram w fajniejsze gierki. :cool::lapka:

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...