Skocz do zawartości

Niegranie w gry


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Figuś napisał:

w okresie od września do marca-kwietnia

 

+1, mam podobnie. Chęć na granie gierki jest u mnie odwrotnie proporcjonalna do wzrostu temperatury i długości dnia, więc pogoda nad zatoką gdańską ostatnio bardzo mnie rozpieszcza. Co raz więcej dni deszczowych, o 20.30 jest już wystarczająco ciemno aby komfortowo grać, a człowiek w ogóle ma jeszcze na granie siły. Będzie nadrabianie backlogu, zwłaszcza w zakresie horrorów które wydają się wręcz stworzone na deszczowe, jesienne noce.

 

Normalnie aż jestem podjarany samą myślą o graniu w gierki, cudowny okres. :obama: 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, MBeniek napisał:

Jak ktoś jest przejedzony to polecałbym mu zrobić sobie przerwę, a nie na siłę próbować innych kuchni, bo się tylko do nich zrazi. 

Ale jak ktoś ciągle je schabowe i ma ich w końcu dosyć to zaczyna jeść coś innego. I tak samo jest w przypadku gierek. Indyczki to bardzo często perełki na kilka godzin. 

Odnośnik do komentarza

Ja powoli kończę backlog na ps4(kwarantanna mocno mi przywróciła chęci na gierki po prawie rocznej przerwie i napierdalałem jak zły marzec-czerwiec) i pewnie konsola poleci na olxa niedługo.

W zasadzie została mi Tsushima i Doom Eternal do ogrania, a potem czekanko na nową generację.

 

Co do indyków to nudzą mnie one niemiłosiernie i wolę już coś retro odpalić jak SotN i Rondo of Blood wyrwane w pakiecie za mniej jak 20zł na psn.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

To nie jest trochę tak, że zaliczacie gry taśmowo? W sensie jedną skończyć i cyk od razu następna, bez przerwy, granie jako praca codziennie, aby wyrobić terminarz?

ja po dluuuugiej przerwie tak chce kończyć. Kiedys, jakies 15 lat temu, grałem szybko (czego dzisiaj troche zaluje) kończyłem dany tytul i telefon do norbita o wymianę gier bo nie mialem wtedy stalej pracy. Teraz mam mala biblioteke gier na PS2, PS3 i Xbox One i daje sobie jakies 2 lata na spokojne ukończenie okolo 50 gier z deadlinem do 2030 roku. Nie gram juz codziennie jak w czasach szkolnych bo sa obowiązki, czas na wysiłek fizyczny, ksiazki i jeszcze kilka innych rzeczy ale planuje sobie zrobic kumulacje świetnych gier w dosc limitowanym czasie. Gry sa bardzo dobre gdy sa odpowiednio konsumowane. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, michal napisał:

Teraz mam mala biblioteke gier na PS2, PS3 i Xbox One i daje sobie jakies 2 lata na spokojne ukończenie okolo 50 gier z deadlinem do 2030 roku.

miałem podobny plan: każdą kupioną grę na PS4 ukończyć. Przy niektórych tytułach nie udało się, bo gry były crapami. A teraz myślę, by może i też skasować gry które mam od dawna i rozpoczęte po kilka godzin - ciężko się wraca do takich gier, lepiej zacząć od nowa, albo całkowicie dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza

mnie b. rzadko zdarza sie kupować gry ktorych nie koncze. Z ery PS2 byly to Primal i Red Fiction 2. Mialem dystans do Cold Fear ale przemogłem sie i skonczylem. Kingdom Hearts mnie troche odrzuciło przez wirującą jak dzika świnia kamere, ale planuje dac temu tytułowi jeszcze jedna szanse. Maximo zarowno 1 i 2 czesc rowniez mnie nie zachwyciło jak pisali swego czasu recenzenci pism N+ i PE ale tez dobiegłem do mety. 

Odnośnik do komentarza

Można powiedzieć, że stało się. Przed momentem sprzedałem Xboxa One X i po raz pierwszy w życiu od ponad siedemnastu lat jestem bez choćby jednej konsoli w domu. Jak się czuję? Trochę dziwnie, nie powiem. Przyczyn tego, że tak się stało jest kilka:

1. Pandemia i problemy z nią związane (brak pracy itp)

2. Nowe hobby w postaci gry na gitarze elektrycznej. Mam pożyczony sprzęt, ale marzę o swoim własnym. Środki ze sprzedaży konsoli na pewno mnie do tego przybliżają.

3. Kompletne znużenie graniem w gry na obecnej generacji. Mam wrażenie, że we wszystkie szpile już grałem, a na te co nie obczaiłem (w tym LGBT2), w ogóle nie mam parcia. Można powiedzieć, że ostatnia gra która konkretnie przykleiła mnie do pada to była Call Of Duty Modern Warfare 2019, Multi ma się rozumieć. Niby Gamepassa mam jeszcze do listopada, ale jakoś mi się nie chciało tego dłużej ciągnąć.

4. Żenujące i mało budujące wieści na temat nadchodzącej generacji. Wymieniam:

- beznadziejne, śmiechu warte pokazy Microsoftu, całkowity i bezprzykładny disaster jeśli chodzi o Halo Infinite. Sony znacznie lepsze, ale nie na tyle abym już teraz uwierzył w nową generację.

- słabiuteńki Gamescom 2020. Nic, kompletnie nic co tam pokazano mnie nie podjarało

- gra w ciuciubabkę głównych graczy na rynku w sprawie cen nowych konsol

 

Także robię sobie raczej dłuższą przerwę w graniu. Na ile dokładnie długą? Zobaczymy. Na dzień dzisiejszy jednak raczej nieprędko złapię znowu za pada, no chyba że nowy CoD: BOCW okaże się mega sztosiwem w Multi (singiel mnie wali) i goście z forum, których zdanie szanuję powiedzą, że mdleją z zachwytu jak w to grają to kto wie, może sięgnę po sakiewkę i zakupię jakąś konsolę nowej generacji, ale dzisiaj bardzo w to bardzo wątpię.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, mcp napisał:

ok, czyli kasujesz konto na forumku?

Nie, a czemu? Nie widzę takiej potrzeby. Granie i gry jako takie dalej mnie nie interesują, choć w mniejszym zakresie niż kiedyś. Dalej zamierzam tu regularnie zaglądać, ale co zrozumiałe głos zabierać będę raczej rzadko...

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, flavio napisał:

Też ostatnio jakoś nie mam weny do grania, przerzuciłem się na seriale, ale może wraz z premierą nextgenów hajpik wróci. :notbad:

Ja kompletnie, ale to kompletnie nie oglądam telewizji. Żadnych programów i seriali. Czasem tylko jakiś meczyk włączę, ale bardzo rzadko. No i kabarety od czasu do czasu jednym okiem jak żona coś puści. Netflixa mam od 2 lat (slot od kumpla), a przez ten czas obejrzałem zaledwie cały sezon Wieśmina, dwa sezony Altered Carbon, Johna Wicka 1, 2 i Polar. To dosłownie wszystko. Parę innych rzeczy próbowałem oglądać, ale typowe dla Netflixa lewactwo/przeciętniactwo mnie od tego odwodziło. A teraz koniec z graniem na konsolach. Czemu tak mam?

Jak śpiewa Zenuś: "Jak do tego doszło nie wiem". :dunno:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Czezare napisał:

Ja kompletnie, ale to kompletnie nie oglądam telewizji. Żadnych programów i seriali. Czasem tylko jakiś meczyk włączę, ale bardzo rzadko. No i kabarety od czasu do czasu jednym okiem jak żona coś puści. Netflixa mam od 2 lat (slot od kumpla), a przez ten czas obejrzałem zaledwie cały sezon Wieśmina, dwa sezony Altered Carbon, Johna Wicka 1, 2 i Polar. To dosłownie wszystko. Parę innych rzeczy próbowałem oglądać, ale typowe dla Netflixa lewactwo/przeciętniactwo mnie od tego odwodziło. A teraz koniec z graniem na konsolach. Czemu tak mam?

Jak śpiewa Zenuś: "Jak do tego doszło nie wiem". :dunno:

 

5ad68dba0d4fbc9fb66c31f16c1c6158.jpg

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, grzybiarz napisał:

to obczaj na pc.

dobry moment by czasem odpalić coś na pc, pograć 30 minut, posiedzieć na fejsie, forumku... ja tak marnuję czas. nie gram w nic na dłużej na pc :/

Granie na PC? Ja?!

 

[img]https://i.imgur.com/XMsOmbE.gif[/img]

 

Wydaje mi się kolego @grzybiarz, że albo nie uważałeś na lekcjach, albo przez ostatnie lata przebywałeś na Marsie ;) 

Z resztą na czym miałbym grać? Na moim poleasingowym rzęchu Pentium 4 3.0MhZ sprzed dziesięciu lat?:dynia:

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

u mnie to samo sie dzieje powoli, zrobie sobie przerwe, sprzedam szrota4pro i za rok wróce z dopakowanym PCMR pewnie. Pracuje na komputrze, wiec dozbiera się pieniążek i wróci na granie i siedzenie na TS3 ze znajomkami sprzed 10ciu lat cos czuje.

 

 

Ewentualnie pewnie jakieś MMO wjedzie (to coś od amazonu może da radę?)

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...