Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Jak lodówka nie mrozi, a chłodziarka chłodzi to można założyć, że agregat działa bo oba segmenty napędza ten sam ( chyba, że wziąłeś model z dwoma) Czasami no frost wariuje i wtedy zamrażarka nie ma na tyle wydajności, żeby zejść z temperaturą ( no frost to tak naprawdę grzałka, która nagrzewa się i szybko rozpuszcza nagromadzony lód).

Tak czy siak lepiej wziąć serwisanta, jeśli nie czujesz się na siłach, żeby trochę pogrzebać w czujnikach i kablach.

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2020 o 09:20, maciucha napisał:

Lodowka ok, zamrażarka tylko 0 do 5 stopni. 

 

Godzinę temu, maciucha napisał:

Panowie, jakie firmy lodówko-zamrażerek polecacie?

Ten samsung o którym pisałem do wyje.bania po 8 latach :sapek: 

gdzie Ty teraz masło trzymasz?

ja mam Whirlpool i działa 8 lat...

Z Samsungiem to loteria.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam jakiegoś electoluxa z seri 8. Spełnia twoje warunki tj szufladka na wodę (chociaż dla mnie to akurat wada). Polecam opór, ubrania suche mięciutkie i bez psiej sierści. Na co warto zwrócić uwagę napewno na to aby miała pompę ciepła bo podobno dużo tańsza eksploatacja. Używam od 5 miesięcy i nie zauważyłem zwiększonych rachunków za prąd. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.09.2020 o 12:21, nieobchodzimnieto napisał:

zgłębiłem bardziej temat i potrzebuję funkcji antyalergia. Niestety bosche z tą funkcją startują od 3k.

Kupiłeś coś? Jakoś pod koniec listopada musze kupić całe AGD do mieszkania i zbieram powoli opinie. O suszarkach jeszcze nic nie czytalem wiec jak masz cos do polecenia to poproszę.

Odnośnik do komentarza

Szukam jakiegoś blendera. Pojechałem wczoraj do MM to rozstrzał jednak spory, Tefale, Philipsy za 300 zł, a Bosche za 500 - 900 zł. Używany byłby głównie to zup, hummusów i tego typu rzeczy. Miałem już kilka takich zwykłych i się grzały, albo spaliły, więc teraz chciałbym coś lepszego, ale no 900 zł raczej nie chciałbym wydać.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.10.2020 o 19:48, nieobchodzimnieto napisał:

Jeszcze nie mam. Żona raz chce a potem nie:rayos:

Co rok to samo xD

 

-Kupmy suszarkę

-Dobra, ale to na zimę

-Kupujemy? 

-No nie wiem, w sumie po co? Przecież zaraz lato

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zna ktoś jakiś dobry poradnik online jak chodzi o wybór dużego AGD? Serio musze kupić wszystko. W obecnym mieszkaniu mam sprzęt który ma conajmniej 6 lat ("najnowsza" jest pralka która ma własnie tyle). Przeglądam oferty i ciężko mi coś konkretnego wybrać. Nie chciałbym też nadziać się na jakiś sponsorowany artykuł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej, a jak to jest z dowozem i montażem na przykład takiej pralki czy suszarki? Bo w końcu chcę kupić suszarkę, ale jak zamówię z netu to mi kurier ją wypakuje pod klatkę schodową i tyle w temacie. Tutaj jeszcze pół biedy, bo zaciągnę do windy, ale problem polega na tym, że mam 2 poziomowe mieszkanie i suszarkę chcę umieścić na pralce w pokoju gospodarczym, które akurat jest na piętrze.

 

Musiałbym zamawiać jakiś specjalny pakiet z dostawą, wniesieniem i montażem?

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...