Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Do DeLonghi kupuje oryginalny płyn za ok 30 zł i starcza na bodajże 5 czyszczeń. Nie wiem czy to po prostu jakiś klasyczny roztwór kwasu mlekowego, czy ma dodatkowo tajemny składnik od firmy, ale pewnie zamienniki też by się nadały.

 

Z drugiej strony jak patrzę na różnice w działaniu markowych tabsow do zmywarki, to nigdy bym nie wrócił do jakichś marketowych no name. No ale może ktoś się wypowie bo stosuje konkretny zamiennik.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Banny napisał:

hej

 

pytanie o czyszczenie ekspresów, uzywacie dedykowanych produktów do marki, czy mozna jakieś uniwersalne stosować?

Ekspres prosi od wczoraj o "odkamienianie"  

 

image.thumb.png.205b67fcece428883ca662dcfdcb6a50.png

Tabletki do czyszczenia, to nie są tabletki do odkamieniania. To dwie różne czynności w przypadku Nivony. Tu bymbrał oryginal, bo masz pewność, że wypłucze się jak trzeba i nic się nie ujebie.

Co do odkamieniania to wszystko jedno, bo to zawsze ten sam roztwór w teorii musi być.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rudiok napisał:

 

Kupowałem w EURO bo już ze trzy razy mieli ją na przecenie, najtaniej za 2099. Teraz widzę wróciła do 2499, ale warto polować, bo przed świętami pewno jeszcze sypną się promocje. 


 A czemu wybór padł akurat na ten model? robiłeś grubszy research czy cel pal? :)

ja mam suszarke LG i jak będę zmieniał pralke - jak przestanie działać to pewnie na LG

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Fanek napisał:


 A czemu wybór padł akurat na ten model? robiłeś grubszy research czy cel pal? :)

ja mam suszarke LG i jak będę zmieniał pralke - jak przestanie działać to pewnie na LG

 

Polecajki tu od chłopaków, ale też i research. Są serie 300, 500 i 700, w nazwie modelu to piąty znak, 7 trochę droga jak na to co daje więcej więc padło na 5. Do tego mam miejsce to wziąłem pełny wymiar (drugi znak 4, 2 jest dla slim), no i pojemność 8 aż nadto okej (siódmy znak). I klasa energetyczna B też robi swoje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ma ktoś jakieś doświadczenie z internetowymi sklepami meblowymi typu Lectus24, Newood, Planetadesign? Szukam mebli bardziej kraftowych, z litego drewna, mniej konwencjonalnych niż w Ikei, Agata, czy BRD, a takie są głównie w sklepach wysyłkowych. Większość sklepów ma dosyć rozbieżne opinie. Często pojawia się opinia, że realizacja zamówienia miała być w ciągu 1-2 tygodni, a znacznie się przeciągała., albo ciężko było z reklamacją. Może ktoś poleci jakiś sklep z tego typu meblami?

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PRQc napisał:

Pytam, bo ogłosiłem się na OLX, ale całkowita cisza. Dużo zleceń jest na stronie Fixly (grupa OLX), ale duże opłaty imo.

 

A to nie ma opcji darmowej już? Ja korzystałem z fixly i jestem zadowolony, szybko, sprawnie i bili się o możliwość naprawienia sprzętu czy też przycinania drzew w ogrodzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Powoli przymierzam się do wymiany robota sprzątającego na nowszy i mam nadzieję lepszy model.
Mój dwuletni viomi V3 coraz częściej ma problem z wypuszczaniem wody przy mopowaniu.

Mam do Was parę pytań.
Czy ktoś posiada Roborock S7 maxv? Czy faktycznie jest taki dobry jak się o nim czyta a może nie warto tyle przepłacać względem s6 maxv?
Czy w ogólnie nowszych robotach przy mopowaniu można liczyć na coś więcej niż standardowe odświeżenie podłogi?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, malyksg86 napisał:

Powoli przymierzam się do wymiany robota sprzątającego na nowszy i mam nadzieję lepszy model.
Mój dwuletni viomi V3 coraz częściej ma problem z wypuszczaniem wody przy mopowaniu.

Mam do Was parę pytań.
Czy ktoś posiada Roborock S7 maxv? Czy faktycznie jest taki dobry jak się o nim czyta a może nie warto tyle przepłacać względem s6 maxv?
Czy w ogólnie nowszych robotach przy mopowaniu można liczyć na coś więcej niż standardowe odświeżenie podłogi?
 

 

Ja mam S7 z sonicznym mopem i moge śmiało powiedzieć, że przy intensywnym mopowaniu + intensywne dozowanie wody potrafi zmyć po 2 przejazdach (w kratke) tygodniowe zaschnięte plamy z gresu. Na panele daje minimalne dawkowanie wody i tam jest to raczej odświeżenie, troche się obawiam dawać więcej wody. Na płytkach robi robote.


Czy warto dopłacać do MaxV tysiaka? to zależy czy ma się dużo małych przeszkód w domu, bo on różnie się tylko kamerą, której S7 nie ma i siłą ssania na dywany, która w S7 jest i tak bardzo dobra. Miałem wcześniej 5 lat xiaomi vacuum v1 i S7 sprząta dużo dokładniej


S7vmax uważany jest obecnie za najlepszego robota sprzątającego na świecie.

 

Do mopowania jest jeszcze Dreame W10 lub Ultra różnią się stacją i te mają obrotowe mopy, lepiej pewnie myją płytki ale też więcej trzeba dbać przy tym robocie, mi chodzi o minimalną ingerencję ^_^

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...