Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może polecić jakiś przyzwoity model lodówki w cenie powiedzmy do 3 tyś. Rozmiar standardowy 60cm, wysokość 180-200cm, ważne żeby była cicha. Chodzi generalnie o jak najlepszą relację ceny do jakości. No chyba że w tej cenie to wszystko podobne i brać co popadnie?

Edytowane przez prymek
Odnośnik do komentarza

Też robiliśmy risercz. Z tego co pamiętam, prądożerne to, mało wydajne, długo trwa cały proces (dużo miej prania do suszenia można wrzucić wagowo niż jest prane). Ogólnie zajebiście byłoby mieć urządzenie 2 w 1, ale kiepsko to wychodzi w, hehe, praniu.

Też myślałem, że miejsca nie znajdę, jednak upchałem do graciarni. Ewentualnie szukałbym opcji w ustawienie w kolumnie - nie da rady?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wygospodarujesz 2cm? https://www.euro.com.pl/zmywarki-do-zabudowy/finlux-fd-i14b45a10eu.bhtml

 

W dniu 4.11.2022 o 12:26, gtfan napisał:

szukam zmywarki pod zabudowę, 45cm, problem w tym że blat jest nisko - ok 80cm, max 80.5cm ale bliżej jednak 80cm. może ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia zmywarka która się zmieści? 

 

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Mam nowa pralkę, stara padła po 10 latach. No i kurla coś dziwnie przy odprowadzaniu wody… słyszę z kranu dźwięk spuszczania wody. WTF? To przecież jest podłączone jak ta stara, te same węże co były. Nie ma żadnego łączenia do zlewu.  Skąd te dźwięki?

w sumie pytam ale coś wątpię ze uzyskam dobra odpowiedz :/ 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ej, ma ktoś tutaj Sodastream? Jeśli dobrze pamietam to chyba @_Red_

 

jeśli tak to czy wam tez ucieka dość szybko gaz z butelki? Nagazuje wodę i w zasadzie po paru godzinach gaz jest prawie niewyczuwalny. Zastanawiam się czy nie zniszczyły się butelki od prania w zmywarce i jest jakieś małe ujście skąd gaz ucieka.

Odnośnik do komentarza

Właśnie doczytałem i te moje butelki nie nadają się do zmywarki xD więc pewnie dlatego się zniszczyły i mam taki efekt.

 

Tylko jak to kurestwo myć dobrze jeśli używam tych syropów które się osadzają na dole, macie jakieś sposoby na takie długie naczynia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...