Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

ASO Amica nadal milczy i nie dzwoni ustalić nowego terminu wizyty po narzuceniu własnego z dupy, a w międzyczasie zaprzyjaźniony majster pan Stasio między śniadaniem a telenowelą wpadł, wytarł wąsa z kawy, znalazł przyczynę, wymienił kondensator pompy i za cenę gierki na PS4 (z dolnej półki tak na miesiąc po premierze xd) mam zmywarke (oby) na kolejne lata.

 

Przy okazji ja jebie, ale było tarmoszenia by wyjąc sprzęt spod blatu i zabudowy. Stolarz wszystko chyba na milimetry robił, a w międzyczasie przez 6 lat mebel "pracował", tu i ówdzie fragmenty mi trochę napecznialy od zacieków i myślałem, że zedrzemy całą listwę frontowa przy wsadzaniu jej z powrotem. Pralki wolnostojące łatwiejsze w naprawianiu.

 

A co do Bosza, po wymianie elektrody leci ponad 12 suszenie bez alertu o czyszczeniu filtra, i poprawnie zbiera on dalej suche farfocle. Czyli jednak ten jebany Autoclean działa jak marketing obiecywał, ale czujnik temperatury czy tam obiegu powietrza przy wymienniku musial mieć fabryczny feler, że od razu zgłaszał niedrożność i zatkanie. Także nie dawać się nabierać technikom, wmawiajacym, że to wina ciuchów i użytkownika.

 

Wrzesień miesiąc napraw AGD, ciekawe co nastepne, byle nie ekspres bo się zapłaczę bez kawy :nosacz:

Odnośnik do komentarza

Jest piękny i wielki i wpierdala mnóstwo prądu. Jutro pierwsze burgery będę robić. Do tego przyszła też dziś waga Huawei i świetnie się wpisuje w ekosystem zegarka + aplikacji Zdrowie. Waga sama rozpoznaje kto się waży i wysyła na telefon wszystkie dane. No ten grill na pewno mi pomoże zrzucić wagę xD

20220928_170923.jpg

20220928_165446.jpg

IMG-20220928-WA0032.jpg

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Akurat grillowanym jedzeniem/mięsem można dbać o wagę. Pierś czy łosoś jest okey, a Opti bardzo fajnie sobie z nimi radzi, do tego polecam kus kus i grillowane warzywa (papryka, cebula czerowna, cukinia). Proste, smaczne i fit. 

 

Te pomiary są niezłe. Jak chińska waga i zegarek wyliczają tobie bf albo masę mięśniową? 

 

No i już mogłeś dać zdjęcie tej wagi bez tego obleśnego jakuba :/ 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

To stópka mojego najmłodszego bombelka!

A pomiary jak wszystko co chińskie, z algorytmów, no i te cztery kółka metalowe to elektrody, chociaż jak patrzałem na testy to nie odbiegają mocno od sprzętu do tego służącego, więc dają jakiś tam zarys sytuacji. Bardziej chodzi o wygodę. Staje na wagę, ona rozpoznaje kto na nią wszedł i wysyła mi na telefon sama raport.

Odnośnik do komentarza

Dobra koniec żartów. Od listopada zaczynam nowe wyzwania zawodowe (trzeba włączyć z inflacją) i znowu więcej „ładnych” ciuszków będę nosił. 
Co polecicie do prasowania koszul. Mam niby jakąś starą stację parową, ale tak średnio. Może deska też do doopy?

 

Macie jakieś dobre combo do polecenia w temacie sprzęt do prasowania + deska?

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Mustang napisał:

A co jest złego w żelazku i desce? Kupuję koszule non iron, ich wyprasowanie zajmuje minutę.

A kto napisał, że jest złe? Może macie jakiś konkrety model do polecenia, co np po zmianie lepiej wam prasują. No i raczej mi chodzi o dobre wypracowanie koszuli nie jeansów. 

 

Macie deski takie idealnie płaskie na pełnym blacie czy jakby na takich kratkach (foto). Wydaje mi się, że to też wpływa na prasowanie? Teraz co patrzę to wszędzie takie w sklepach są i sam też taką posiadam.

 

Mam wrażenie, że słabo moje combo prasie, nie mówiąc już jak czasami odbieram koszulę z prania i prasowania zewnetrznego, to jest przepaść. 

 

 

 

 

BD83314F-98B7-49A0-B425-748A76878154.jpeg

Odnośnik do komentarza

U mnie deska Danka z Ikei i żelazko kupiłem takie

https://www.rowenta.pl/accessory/csp/1110030519

 

Nie narzekam, jest lepiej niż na wcześniejszym sprzęcie, łatwo się prasuje koszule, da się doprasować pogniecione czarne jeansy, ale nie jestem też znawcą tematu. Na pewno stabilna, duża i w miarę ciężka deska pomaga.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ale ten grill to jest sztos. Polecam. Przypieka aż miło. Nawet tosty wychodzą inaczej niż z poprzedniego opiekacza tefala. Z zewnątrz chrupkie jak grzanka, a w środku mięciutkie. Burgery ok (tu jednak trochę szkoda tego wypływającego tluszczu), boczek zajebiście chrupiący, a jutro będę robił steka i pieczone ziemniaczki. Wspaniały zakup.

20221001_190035.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...