Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Odkurzacz Thomas

 

polecam go już chyba setny raz. Najpoważniejszy zawodnik w mojej kolekcji 

 

PS. może jestem pojebany, ale uwielbiam odkurzacze. Mam w domu z 5. Na każdą okazję inny:potter:

  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gekon napisał:

Odkurzacz Thomas

 

polecam go już chyba setny raz. Najpoważniejszy zawodnik w mojej kolekcji 

 

PS. może jestem pojebany, ale uwielbiam odkurzacze. Mam w domu z 5. Na każdą okazję inny:potter:

 

Thomas? Najlepszy jest cocainowy Henry :kekw:

henry-cocaine.gif.3b72d4b389504371743a7685b4ba41af.gif

 

A tak poza tym to zakupiłem Krupsa. Jak na razie jarando. Kawka pyszna, a pianka z mleka mega. Jestem mega zadowolony.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Z uwagi na mały metraż i wkurwiając rozkład pomieszczeń rok temu przerzuciłem się całkowicie na któregoś bezprzewodowego Dysona. Niebo a ziemia jeśli chodzi o wygodę i możliwość nawet szybkiego ogarnięcia pomieszczeń.

Jeżeli chodzi o ciąg to jest całkowicie wystarczający, ale trzeba skrupulatnie objeżdżać czyszczone powierzchnie - to działa tak, że kurz zbiera filcowa rolka, z której syf jest dopiero wciągany do pojemnika.

Anyway, polecam. 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Grze(pipi) napisał:

Do robienia zdjęć przed lustrem który z tych pięciu? W sumie głupie pytanie, bo pewnie masz różne nasadki.

Żadna z nasadek nie jest do tego odpowiednia 

Odnośnik do komentarza

Dobra, o ile na początku entuzjazm boszowy był spox, to teraz już mnie ostro wpienił. 

Mówiłem wcześniej, że filtr kłaczków zbierający wszystkie syfy zaczął krzyczeć errorami (zatkany, wyczyść, suszenie zakończone przedwcześnie etc.) już po 1-2 cyklach. Serwisant raz był tylko pouczyć, jak należy czyścić i że to wina kłaczących ubrań...

Druga wizyta - cośtam wymienili elektrodę i o dziwo przy suszeniu tych samych rzeczy poszło bez zakłóceń aż z 14 cykli (blisko reklamowanego "raz na 20 cykli należy czyścić, lub 8 razy do roku" - teraz to 8 razy w samym listopadzie było...). Dopiero po tym zawołał o opróżnienie syfu - po wyczyszczeniu wodą, szmatką i wysuszeniu znowu zaczął krzyczeć o zatkanym filtrze co 1-2 cykle.

Serwis ponownie wezwany - zrobili update oprogramowania.

Filtr wytrzymał z 9 cykli suszenia zanim krzyknął o czyszczenie, a że nawaliło do niego futra od cholery, to pozbierałem odpady, umyłem, włożyłem ponownie.

I co? Jedno kolejne suszenie, error, że filtr zatkany, wyczyść go :dafuq:
Obejrzałem go - no ledwo co meszkiem ze skarpet pokryty, nic w porównaniu do gnoju uzbieranego przez tamte 14 cykli.

Jebać to, zgłosiłem tym razem do sklepu rękojmię że nie zgadzam się na kolejne próby napraw, że sprzęt nie robi tego za co płaciłem, chcę wymianę na nowy egzemplarz, bo niedługo zabraknie mi już godzin z życia na te wszystkie niedomagania domowej elektroniki. Bosch uznał, że lepiej będzie mi zwrócić kasę zamiast wymieniać, bo nie wiedzą czemu tak się dzieje i pewnie nawet z nowym sprzętem będę niezadowolony (podoba mi się ta pewność jakości z ich strony xD). 

Podsumowując - jeszcze formalności niezałatwione, ale zapewne zostanę na zimę z gotówką, ale bez suszarki, kupionej na wiosnę w mega przecenie, z cashbackiem, voucherami itp.  Żona smutna, bo chciałaby ten sam sprzęt (twierdzi, że nasz problem u znajomych nie występuje), ja wkurwiony, bo niech sobie sama potem serwis wzywa kolejne trzy razy, albo nadal używa udawanego systemu Autoclean, który przy czystym filtrze domaga się czyszczenia, a ujebany po pachy kłakami pracuje w najlepsze. Dlaczego gość nie próbował diagnozować albo wymienic czujnika to ja nie wiem.

Pójdę pomierzyć do sklepu wymiary LG RC90 wraz z odsunięciem od ściany (wentylator z tyłu) oraz maksymalnie wysuniętą szufladką na odciek, bo mam dość ograniczone miejsce w graciarni. Skoro już parę osób tego używa i nic nie piszecie o problemach, to niech się tylko pojawi znowu za 2900 zł to łykam. Wolę świadomie kłaczki wyczyścić co cykl, niż robić to samo w sprzęcie, który miał temu zapobiec.

Tyle, właśnie zakończyliśmy wojnę niemiecko - koreańską.  @WisnieR chcesz to wpadnij się ponapawać, ostatnio i tak mi już wszystko jedno :(


(ale LG i tak chuj z tym oledem i zepsutą fabrycznie matrycą xd)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Tylko nie mój granatowy sweterek :(

Na szczęście ekspres do kawy chodzi 2 lata cymesik, Roborock jak ssał tak dalej ssie, zmywarka & pralka wymagały tylko drobnych wymian eksploatacyjnych po 6 latach. Serio przez wiele lat nie miałem żadnej potrzeby zwracania sprzętu czy awanturowania się o braki funkcjonalne.

Nawet auto przez 5 lat niemal tylko wymiana oponek, oleju i lanie paliwa. A tyle się czyta o remoncie silnika w drogim aucie niedługo po gwarancji.

Kolejny raz możecie się ponabijać jak kupię C2 i będę liczył piksele.

Odnośnik do komentarza

A NIE MÓWIŁEM! xD Żartuje. Coś nie masz szczęścia ostatnio. RC90 ostatnio była na promocji poniżej 3000zł. Poluj. Na oficjalnej stronie LG masz jakiś tam rabat 5% chyba na pierwsze zakupy po rejestracji. Ja tak kupiłem.

 

Ale żeby nie było za kolorowo. Syn mówi, że sam spadł. Oglądał no i se wziął i sam upadł. CO ZA PRZYPADEK.

20221129_185128.jpg

Edytowane przez WisnieR
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@WisnieR
co tu się porobiło w pół roku :obama:

Mój identyczny model w aktualnej promce:
image.thumb.png.9d37bb3d98621f57dc7b4b2907cf5442.png

 

 

 

Szukam jakiegoś LG z serii 90 skoro są wyprzedaże i:

image.thumb.png.f8c8432c8e3e7190396f80317705a196.png

 

 

To ja żyłem w przekonaniu, że te LG miały być tańsze, a Bosze z tym swoim przepłaconym autoclean nieadekwatnie drogie. 

Jaki był ten Twój model za 2800 zł? Przepiszesz mi jego nazwę?

Odnośnik do komentarza

No to tam każdy prawie jest RC90 tylko pojebało z cenami. Namawiam żonę, byśmy odzyskali kasę za Series 8 i wzięli coś tańszego kosztem czyszczenia kratki na kłaki co suszenie, a tu 4000 zł xD

Na Agdmaniaku czytałem, że literki (bodajże z N) na końcu oznaczają też nową wersję, z większą ilością programów itp.

Bosza bym zostawił gdyby nie wariujący i nieprzewidywalny autoclean. Czysty filtr po jednym suszeniu? "ERROR, zatkany zbiornik, umyj mnie". Zajebany gównem aż się wylewa? "A proszę bardzo, na razie mam w sobie tylko kilogram mokrych kłaków w zbiorniku, może jakiś sweterek dorzucisz?".

Odnośnik do komentarza

Do nowego mieszkania jestem tuż przed kupnem sprzętów i już teraz na zawsze się przekonuje że Black Friday to jest jedno wielkie golenie polaczków. Obserwuje od paru tygodni ceny praktycznie co parę dni i myślałem że złapie jakieś super okazje na BF. Dali pod koniec listopada taką chujową promocję, że za zestaw sprzętów które wybrałem zapłaciłbym wtedy około 21k za to teraz przy takiej z dupy promocji "taniej o inflację" 2 tygodnie później kosztują około 18,5k :reggie: 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, _Red_ napisał:

No to tam każdy prawie jest RC90 tylko pojebało z cenami. Namawiam żonę, byśmy odzyskali kasę za Series 8 i wzięli coś tańszego kosztem czyszczenia kratki na kłaki co suszenie, a tu 4000 zł xD

Na Agdmaniaku czytałem, że literki (bodajże z N) na końcu oznaczają też nową wersję, z większą ilością programów itp.

Bosza bym zostawił gdyby nie wariujący i nieprzewidywalny autoclean. Czysty filtr po jednym suszeniu? "ERROR, zatkany zbiornik, umyj mnie". Zajebany gównem aż się wylewa? "A proszę bardzo, na razie mam w sobie tylko kilogram mokrych kłaków w zbiorniku, może jakiś sweterek dorzucisz?".

Nie wiem skąd wziąłeś 4000 ale wszędzie są po 3 z groszem.

 

Screenshot_20221209-182943_Ceneo.jpg

Screenshot_20221209-183036_Ceneo.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...