Skocz do zawartości

Niemieszkanie z rodzicami do 30 / 40


_Red_

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Soban napisał:

Nie no te projekty co Insane dał to taka generyka w chuj - schludnie, ale takie kolory idealne do mieszkania gdzie chłop wiesza się w samotności na kablu od dualshocka.

Hehe dobre z tym ds XD No ale to chyba Quake albo Mejm, bo trzeba jeszcze na ps2 grać aby z kabla skorzystać!

Odnośnik do komentarza

Ja jestem wygodny i przy żywocie z zegarkiem w ręku nie mogłem inaczej. Czyli projekt, tabelki gdzie i co kupić itd. Wykonawcy z polecenia, słowni i świetni fachowcy. 

Natomiast czekanina na te wszystkie elementy to żenada. Oficjalnie przez pandemię, chociaż sam już nie wiem. Moim zdaniem niektórzy są po prostu chu.jowi i oferują gównianą usługę, a i tak mają klientów. Fenomen. 

 

Prawie wszystkie meble są na wymiar, te nie na wymiar z Klera. Podłoga z VOX-u i drzwi też. 

Najlepiej mieć panienkę z dobrym gustem i zacięciem artystycznym, która sama to ogarnie. Mnie urządzanie nie interesuje i się tym nie jaram w ogóle. 

 

Na szczęście zbliżam się ku końcowi. Nie zazdroszczę tym, którzy w najbliższym czasie zaczynają wykańczanie mieszkania deweloperskiego lub jakiś remont. Jak skończę, to może pokażę, jak to wyszło. 

 

Jak Ktoś ma jakieś pytania, to na priv. 

 

Mój kuzyn buduje dom i miało wyjść do 2ch milionów zł, jak się zmieści w 3ch milionach to będzie dobrze O_o Ale to już jest full wypas, piękna sprawa. 

 

 

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:

Panie polecam dział zimny łokieć, tam fury forumowiczów za 150 tys to standard, a są i takie za ok 300 XD

 

Fury za 300k, domy za 3 miliony, a jak kiedyś wrzuciłem info że 20k PLN to nie jest jakaś niesamowicie wysoka pensja na wyższych stanowiskach w IT to się pół forum zesrało że panie kto tyle zarabia, wymysły konsolomaniaka xd

 

 

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Się śmiejcie ale ja tak kupiłem pierwsze mieszkanie na wynajem w wieku 26 lat xd Mieszkałem z rodzicami i odkładałem wszystko co zarobiłem -800 zł na swoje zachcianki. Odkładałem rocznie od 35-50k wtedy. Podstawy miałem miedzy 2200-2800 plus nadgodziny i premie. 

 

A za mieszkanie 37m2 na Azorach w KRK dałem 200k 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ukukuki napisał:

Się śmiejcie ale ja tak kupiłem pierwsze mieszkanie na wynajem w wieku 26 lat xd Mieszkałem z rodzicami i odkładałem wszystko co zarobiłem -800 zł na swoje zachcianki. Odkładałem rocznie od 35-50k wtedy. Podstawy miałem miedzy 2200-2800 plus nadgodziny i premie.

 

To musiały być spore premie, bo inaczej mi się to w ogóle nie spina jak przy zarobkach rocznych na poziomie 33k rocznie odkładałeś 50k :)

Odnośnik do komentarza

Fury to tam w większości pewnie leasing, bo wątpie, że jakikolwiek kąsolomaniak wychowany na gran turismo i need for speedach by chcial wywalac 200 klockow na jakieś rodzinne nudne gówno albo co gorsza skody hatfu.
Najlepsze co tam było ostatnio to chyba camaro liścia

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Ukukuki napisał:

Się śmiejcie ale ja tak kupiłem pierwsze mieszkanie na wynajem w wieku 26 lat xd Mieszkałem z rodzicami i odkładałem wszystko co zarobiłem -800 zł na swoje zachcianki. Odkładałem rocznie od 35-50k wtedy. Podstawy miałem miedzy 2200-2800 plus nadgodziny i premie. 

 

A za mieszkanie 37m2 na Azorach w KRK dałem 200k 

800zł na miesiąc? Czy ty coś w życiu robiłeś czy tylko siedziałeś u rodziców i grałeś w gierki? To nie żadne naśmiewanie, się czy cokolwiek, po prostu jestem ciekaw jak Ci się udało za 800zł na miesiąć "przeżyć". Przecież w tym wieku to można było puścić 200zł przez cały weekend, i to oszczędnie. Pamiętam swoją pierwszą robotę i NIESAMOWITE wynagrodzenie na poziomie 1700zł xD Też mieszkałem u rodziców, więc nie miałem kosztów "życia" ale i tak musiałem opłacić telefon, kupiłem sobię swój pierwszy samochód, wjechał TV HD READY 32 CALE!!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Observer napisał:

 

To musiały być spore premie, bo inaczej mi się to w ogóle nie spina jak przy zarobkach rocznych na poziomie 33k rocznie odkładałeś 50k :)

 

5k rocznej plus bonus 3-5k do tego nadgodziny i premie kwartalne. 

 

1 godzinę temu, WisnieR napisał:

800zł na miesiąc? Czy ty coś w życiu robiłeś czy tylko siedziałeś u rodziców i grałeś w gierki? To nie żadne naśmiewanie, się czy cokolwiek, po prostu jestem ciekaw jak Ci się udało za 800zł na miesiąć "przeżyć". Przecież w tym wieku to można było puścić 200zł przez cały weekend, i to oszczędnie. Pamiętam swoją pierwszą robotę i NIESAMOWITE wynagrodzenie na poziomie 1700zł xD Też mieszkałem u rodziców, więc nie miałem kosztów "życia" ale i tak musiałem opłacić telefon, kupiłem sobię swój pierwszy samochód, wjechał TV HD READY 32 CALE!!

 

Nie pije alkoholu więc imprezy dla mnie zawsze były tanie. 800 wbrew pozorom to całkiem sporo jak na swoje zachcianki. Za to miałem gierki, jakieś ciuchy, raz na jakiś czas buty, plus wypady do kina czy coś zjeść na mieście. Nawet na wakacje raz w roku było za kasę z wczasów pod gruszą. Samochód miałem z kasy jeszcze którą zarobiłem na wyjazdach wakacyjnych w czasach szkoły średniej. TV miałem sony 40 cali full HD kupionego za bitcoiny. Laptopa konsolę miałem jeszcze z czasów szkoły średniej. W 2013 kupiłem laptopa pod gierki za 4K no to wiadomo ,że wtedy nie odłożyłem prawie całej wypłaty. Tak samo jak trzeba było kupić nowe opony albo zrobić rozrząd. 

 

No i pamiętajcie ,że mówimy o latach 2010-2015 więc ceny były trochę inne :) 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Soban napisał:

Fury to tam w większości pewnie leasing, bo wątpie, że jakikolwiek kąsolomaniak wychowany na gran turismo i need for speedach by chcial wywalac 200 klockow na jakieś rodzinne nudne gówno albo co gorsza skody hatfu.
Najlepsze co tam było ostatnio to chyba camaro liścia

No Ins np ma kozak kurwa betę za ok 3 bomby. Jest też nowa M-ka itd. Jest dobrze jak na graczy. Nie ma co narzekać tylko starać się przebić!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Observer napisał:

Fury za 300k, domy za 3 miliony, a jak kiedyś wrzuciłem info że 20k PLN to nie jest jakaś niesamowicie wysoka pensja na wyższych stanowiskach w IT to się pół forum zesrało że panie kto tyle zarabia, wymysły konsolomaniaka xd

No ale to nie zimno łokciowcy się zesrali!

Odnośnik do komentarza

Jak Ktoś nie ma działalności gospodarczej i możliwości wzięcia auta w leasing, to wiadomo, że trudno mu będzie kupić drogi samochód. Ja NIGDY bym nie kupił nowego samochodu, bo to jest marnotrawienie pieniędzy. 

 

Natomiast Ktoś powyżej napisał, że nikt nie buduje domu za tyle kasy. No buduje buduje. Full wypas, piękny. Kuzyn jest traderem i mając 33 lata zarobił na to sam, bez kredytu. Do tego bawi się na giełdzie, spekuluje walutą itd. Zna się na tym i to jego hobby.

 

Ja wreszcie kur po obsuwie półtoramiesięcznej dostałem umywalkę do łazienki. Cieszę się jak cholera, bo nastąpiło to na dwa dni przed końcem montażu mebli :potter:

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...