Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też nie wyobrażam sobie granie bez łopatek. No sprawdzam cenę tego v2 i trochę dużo 750 zł. Względem starszej wersji największą różnice będzie dla mnie robił ten guzik do zrzutów. 

I teraz pytanko...wiadomo że kliknięciem przyciskiem łatwiej  i szybciej to zrobić ale skoro starsze pady są kompatybilne z nowa konsola to czy zrzuty i zapisywanie filmików będzie można robić np przez Xbox button, wyświetla się podręczne menu, tam jakąś zakładka do zrzutów i wybieramy interesujaca nas opcje. Był filmik ostatnio...dopatrzyl się ktoś czegoś? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

zepsuł mi się Elite Series 2

 

a w zasadzie to odpadła gumowa obwoluta wokół przycisku od ustawiania czułości trigerrów, te z tyłu po obu stronach

 

xbox7682.jpg

 

dało się oczywiście bez gumowej obwoluty przestawić te triggery ale było to mocno niewygodne

 

skorzystałem z 12 miesięcznej gwarancji i wysłałem do serwisu we Frankfurcie pada, pani z infolinii MS poleciła by wysłać gołego pada - bez pudełka, pokrowca i żadnych akcesoriów (analogów, krzyżaka i łopatek).

 

po niecałym tygodniu odesłali mi nowego pada z podstawowymi akcesoriami - jedną parą analogów, krzyżakiem i 4 łopatkami.

 

Efekt taki że mam gratis dodatkowe akcesoria więc całkiem spoko.

 

Nie jest spoko natomiast że pad za 700zł dalej się pierdoli i dużo osób zgłasza problem z m.in. driftującymi analogami albo bumperami działającymi podwójnie.

 

Mam nadzieje że dostałem jakąś nowszą rewizję i nie powtórzy się problem. 

 

Tak chciałem się podzielić tym doświadczeniem żebyście wiedzieli że idealnie nie jest. W międzyczasie wróciłem jednak do Elite 1 którego jeszcze mam, mocno dojechanego ale działa jeszcze sprawnie i serio różnica między jednym a drugim jest duża. Te pare niuansów robi robotę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja chyba odsyłam kolejny raz i jak wróci to pewnie olx. Awaryjność tego pada w moim przypadku jest przerażająca. Szkoda nerwów jak w kwietniu skończy się gwarancja. A to RB działa podwójnie, a to A się zacina, a to z nowu B działa dziwnie, dryfowanie gałek, koszmarne luzy i martwa strefa na gałkach. Za dużo już tego przerobiłem, w tej cenie to jakaś abstrakcja ile on ma problemów i niewiele z tym robią i poprawiają.

Szkoda, bo pad naprawdę ekstra, ale jakościowo i mnie kaplica.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Moldar napisał:

Ja chyba odsyłam kolejny raz i jak wróci to pewnie olx. Awaryjność tego pada w moim przypadku jest przerażająca. Szkoda nerwów jak w kwietniu skończy się gwarancja. A to RB działa podwójnie, a to A się zacina, a to z nowu B działa dziwnie, dryfowanie gałek, koszmarne luzy i martwa strefa na gałkach. Za dużo już tego przerobiłem, w tej cenie to jakaś abstrakcja ile on ma problemów i niewiele z tym robią i poprawiają.

Szkoda, bo pad naprawdę ekstra, ale jakościowo i mnie kaplica.

No ja też mam ostatnio problemy z LB, nie łapie czasami, mocno wkurzające ale poza tym jest ok i obawiam się, że jak wyślę to dostanę gorszy szrot niż ten co mam. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a ten pad kosztowal taniej jak 700? poluje poluje i najtaniej widzialem 749 bodajze. Wiadomo cos o jakies poprawionej wersji/moze nowe tak sie nie sypia? no i jak ewentualna reklamacja to rozumiem bezsposrednio do Microsoftu i oni podsylaja kuriera tak? pewnie gdzies z miesiac wtedy to trwa...wole sie dopytac ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie reklamowałem swojego. Miałem problemy z założeniem ticketu i musiałem iść przez support. Ciężko było to znaleźć, ale się udało. Wysyłka była banalna, pada owijasz folią i pakujesz do paczki, i zanosisz do punktu dla kurierów (UPS chyba). Za przesyłkę płaci MS. Pada mi naprawili i odesłali w ciągu 2-3 tygodni. Byłem zapewniany na infolinii, że dostanę nowego, ale odesłali mi mój egzemplarz, wiem bo numer seryjny jest taki sam.

 

Ogólnie bezproblemowa naprawa, a samego pada najtaniej widziałem za 699 w MM rok temu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, kubson napisał:

na nowa wersje nie ma co się napalać bo ten został wydany w 2019, chociaż nie powiem przygarnąłbym Elite v3 z sharing button 

A ja taki, który jest w 100% sprawny bo teraz to mocna loteria jest. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...