Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chyba odsyłam kolejny raz i jak wróci to pewnie olx. Awaryjność tego pada w moim przypadku jest przerażająca. Szkoda nerwów jak w kwietniu skończy się gwarancja. A to RB działa podwójnie, a to A się zacina, a to z nowu B działa dziwnie, dryfowanie gałek, koszmarne luzy i martwa strefa na gałkach. Za dużo już tego przerobiłem, w tej cenie to jakaś abstrakcja ile on ma problemów i niewiele z tym robią i poprawiają.

Szkoda, bo pad naprawdę ekstra, ale jakościowo i mnie kaplica.

Miałem 6 sztuk. Każda nowa. 3 po premierze, 3 miesiąc temu. W każdej sztuce zacinało A, B lub Y. Także w kwestii elite 2, yebać MS. [mention=63685]creatinfreak[/mention] wziął po mnie kolejną nową sztukę na testy i to samo.

Największą beką jest to, że w padzie od XSX, też Y zacina. Coś tam po prostu skopali. Szkoda, że nie potrafią od roku poprawić.
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.10.2020 o 22:16, MaZZeo napisał:

różnica między jednym a drugim jest duża. Te pare niuansów robi robotę.

Mam problem z łopatkami. Na 4 łopatkach guziki sama się wciskają. Tak jakby były za długie. W walce na multik to już wgl jest dramat xD Razer też jest na mikrostykach a tu nawet nie mogę pada na uda oprzeć. Najwygodniej gra się na dwóch krótkich. I teraz widziałem że v2 ma krótsze łopatki i ogólnie smuklejsze. Jest duża różnica w komforcie trzymania pada? Dla mnie to największa wada. Jak w dwójce jest tak samo to nie ma sensu kupować. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Po wyjcu ps4, elite 2 to kolejne moje rozczarowanie tamtej generacji. Wysyłam znowu do serwisu niestety, A naciska się podwójnie, prawa gałka zaczyna dryfować, martwe strefy na obu gałkach już tak ogromne, że granie w fpsy to jakiś absurd, dziwi mnie to, że mają z tym taki problem, w takich ds4 martwa strefa nie istnieje. Z newsów, że badają sprawę pozostały tylko newsy, szkoda, bo pad ma wszystko aby być super sprzętem, a imo to totalne dziadostwo. Zobaczymy co znowu przyjdzie, ale raczej tracę nadzieję i wjedzie olx, choć już wcześniej mówiłem to samo xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Poczytałem o tych przejściach z Elite V2 i trochę mnie zaszokowało. Mój jest cacunio, ale ze wszystkim co mam obchodzę się jak z jajkiem. Drift analogów to kwestia producenta - ten daje tylko pewną ilość godzin gwarancji na nie, ale niestety nie załatwia to sprawy. Sony wsadza gałki od dokładnie tego samego producenta.

 

Nadal nie ogarniam jak Sony nie mogło uczynić swojego nowego flagowego pada tak wygodnego jak Xboxowy. Różnica to kąt nachylenia oraz kształt rączek! Dual Shocki zawsze mi się trzymało jak 2 buły - z tym jest tak samo :(.

 

Swoją drogą w dziedzinie ergonomii, polecam myszki wertykalne. Ocaliły mi nadgarstek.

Edytowane przez apsnt
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...