Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podłączam pada przez adapter Asusa z BT4.0, dokładny model podam Ci w edycji posta za jakieś fwie i pół godziny jak dojadę do chaty. Zero problemów, działa jak natura chciała.

 

@Paolo de Vesir https://www.ceneo.pl/43876735 - dokładnie ten adapter.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.06.2020 o 15:24, kubson napisał:

Współczuje od podsiadanie xboxa nigdy nie mailem problemu z kontrolerami, jedynie w elite po 3 latach intensywnego użytkowania gumy z gripow zaczęły schodzić, ale zamówiłem zamienniki i jest okej

 

W moim Elite V1 pojawił się ten sam problem. Można wiedzieć skąd zamawiałeś i czy te zamienniki dobrze się sprawują?

Odnośnik do komentarza

Amazon 

 

eXtremeRate Rubberized Right Left Side Rails, Replacement Rear Handle Grips, Back Panels Faceplates Kits for Xbox One Elite Controller (Model 1698) https://smile.amazon.co.uk/dp/B01M0Q0QI8/ref=cm_sw_r_cp_api_i_WqBaFb9BS88KY

 

Bardzo fajne wyglądają jak oryginał, jedyny problem jaki teraz mam z elite to te gumy na bokach zaczynaja odchodzić a tego wymienić już się nie da :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2020 o 12:39, Bzduras napisał:

Ja podłączam pada przez adapter Asusa z BT4.0, dokładny model podam Ci w edycji posta za jakieś fwie i pół godziny jak dojadę do chaty. Zero problemów, działa jak natura chciała.

 

@Paolo de Vesir https://www.ceneo.pl/43876735 - dokładnie ten adapter.


Dziekuje kolego, kupione i smiga jk zloto. :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie no głupoty piszecie, audio działa z pada po kablu USB i tym oficjalnym donglu. Po BT nie działa audio i granie więcej niż na jednym padzie. To znaczy grać się da ale nie jest to przyjemne bo zrywa czasem. Tak samo czasem da się wyczuć input laga w gierkach arcade. Po kupieniu dongla od MS jest bardzo dobrze nawet na dwa pady. 

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dobra na 5ghz działa o niebo lepiej.

Wszystko w co grałem w pełni grywalne. Ale nadal muzyka w Forzy ma ścinki drobne.

Większy ruch i cyk nagle rozmywa się wszystko. Może nie jakos mega, ale zawsze. Do tego SOR4 nie jest perfect. IMO nadal przenośnie lepiej gra sie na Switchu.

Ale jak się wczulem to dwie plansze poszły.

 

Ale to tyloo beta, więc dla mnie jako dodatek mega.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Luzy w gałce jeszcze większe, A się blokuje, B dziwnie się naciska, ten pad to dramat xD

Za takie pieniądze jakość tego urządzenia jest mega słaba, przynajmniej u mnie. Kolejny pad z problemami, raczej ponowna wysyłka do serwisu. Jak znowu przyjedzie bubel to raczej pójdzie na handel. Zawiedziony jestem, bo to naprawdę kosmiczny pad pod wieloma względami sad.gif


Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Moldar napisał:

Luzy w gałce jeszcze większe, A się blokuje, B dziwnie się naciska, ten pad to dramat xD

Za takie pieniądze jakość tego urządzenia jest mega słaba, przynajmniej u mnie. Kolejny pad z problemami, raczej ponowna wysyłka do serwisu. Jak znowu przyjedzie bubel to raczej pójdzie na handel. Zawiedziony jestem, bo to naprawdę kosmiczny pad pod wieloma względami sad.gif

 

No mój wrócił w podobnym terminie, na razie w miarę ok, oprócz tego cholernego rozłączania, ale to zupełnie losowo tj. dzisiaj 2 razy na 20 min. a ostatnio to z tydz. temu. 

Generalnie potwierdzam, że jakość raczej kiepska, zwłaszcza za taką cenę. 

Trochę nie wróży to zbyt dobrze w perspektywie nowej generacji i jej awaryjności. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...