Skocz do zawartości

NETFLIX


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, sprite napisał:

When They See Us - najlepsza premiera w tym roku obok Czarnobyla. Wszystko tam zagrało. 

 

Jutro ma być. Potwierdzone info z polskiego fanpage'a Netflixa na fb.

 

Godzinę temu, mugen napisał:

Nie, ale w zamian dostaniesz Card Captor Sakura.

I komu tu zaufać:scratch_one-s_head:

Ed.
Ok, już wiem, że będzie w piątek:ohboy:

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, blantman napisał:

Opowieści z San Francisco polecam. Nie jest to wybitne dzieło ale na tle ostatnich seriali netflixa oceniam bardzo wysoko. Dla mnie takie mocne 7+. Daje do myślenia i potrafi wzruszyć (ale też rozbawić). 

A ja odpadłem na drugim odcinku. Liczyłem na cos luźnego z fajną scenerią SF i w zasadzie tak jest, ale nie mogę znieść tych ch.ujowych aktorów i ich gry.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.06.2019 o 00:14, smallv86 napisał:

When they see us. O jezuniu jakie to dobre było, chwyta za serce od początku i nie puszcza do napisów końcowych. W tym roku jedynie mindhunter może to przebić.

 

Podbijam, poziom wręcz zblizony do produkcji HBO przy tym serialu. 

Odnośnik do komentarza

Ten nowy shatf to jest jednak kaka. Toć to nie stało obok starego Shafta z Samuelem. No relacja syn - ojciec słabiutko wypadło. Jak się komuś naprawdę nudzi to może obejrzeć, ale imo jednak lepiej obejrzeć inne dużo lepsze filmy sensacyjne. No nie warto marnować niecałych 2-ch godzin na to.

Odnośnik do komentarza

Dołączam się do zachwytów nad When they see us (Jak nas widzą). Obok Czarnobyla najlepszy serial tego roku, a jak dla mnie to skoczył do ogólnej czołówki. Jeśli z niczym wam się nie kojarzy 'Piątka z Central Park' to najlepiej nic nie googlujcie, nie oglądajcie zwiastunów ani nawet nie czytajcie opisu serialu na netflixie tylko od razu przejdźcie do oglądania. Jedyne do czego się można przyczepić to, że taki krótki, bo imo było jeszcze miejsce na rozwinięcie niektórych wątków. Na osobną wzmiankę zasługuje też Jharrel Jerome. To co odwalił w czwartym odcinku to istny majstersztyk kreacji aktorskiej:banderas: Jeśli nie zdobędzie kilku nagród za rolę Korey Wise to się mocno zdziwię.

Spoiler

W sumie już w wielu serialach/filmach była pokazywana scena 'werdyktu' sprawy sądowej, ale to jak to pokazali tutaj to aż słów podziwu brak. Muzyka, zdjęcia, montaż :obama: Nie wiem, może scenę potęgowało jeszcze to, że to były niewinne dzieciaki, a sprawa wyglądała na wygraną.

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
46 minut temu, MBeniek napisał:

Z szacunku do gościa wolałem nie odmieniać niż jakoś dziwacznie przekręcić ;) 

 

Wystarczyło napisać Korey'a Wise'a (który swoją drogą nazywał się Kharey, czemu zmienili w serialu to nie wiem), tak mi się wydaje że byłoby poprawnie ale nie jestem 100%, anyway to detal ale razi w oczy :)

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Tam raczej już pachnie 90, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że to rok 1989. Ciekawy z punktu widzenia socjologicznego jest ten serial, zwłaszcza, że jednym z producentów jest De Niro, który nie ukrywa się z krytyką Trumpa i tutaj idealnie wykorzystali przemówienia telewizyjne Donalda w których nawoływał do ponownego uruchomienia kary śmierci.

 

Typ mimo badań DNA i przyznania się do winy przez inną osobę nadal wierzy, że piątka jest winna xD 

 

 

Swoją drogą wydaje mi się, że serial zasługuje na swój temat, @Masorz mogę Cię prosić o przeniesienie postów z tego tematu do dedykowanego? Ło tutej - 

 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...